2011-ieji baltojo Katino (Triušio) metai


2011 metų simbolis – Katinas (Triušis), galioja nuo 03.02.2011 iki 22.01.2012. Metų kosminis elementas – metalas, spalva – balta.

Katinas (Triušis) buvo 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999-ųjų metų simbolis, o bus – 2011, 2023-ųjų ir t.t.

Daugelis skaitytojų tikriausiai nežino, kodėl įvairuose informacijos šaltiniuose galima rasti: Katino Metai ir Triušio (Kiškio) Metai. Norisi atskleisti šios painiavos skraistę. Taip yra todėl, kad Kinų horoskope figūruoja pavadinimas Katino, o štai Japonų kalendoriuje, kuris grindžiamas kinų tradiciniu kalendoriumi, figūruoja Triušis (kiškis). Japoniškai U (Kiškis) ir metai vadinami Chi-no-To-U (Kiškio Metai). Bet mums yra priimtinesnis kinų horoskopas ir naminis katinas, netu japonų horoskopas ir laukinis kiškis.

Taigi, Katinas – šeimos gyvūnas, vaisingumo, palikuonių ir ramybės simbolis. Po 2010-ųjų metų, kurių simbolis buvo grėsmingas ir nerimstantis Tigras, pagaliau atėjo ramesnio gyvenimo metas.

Šie metai, regis, bus ramūs. Tad pailsėkite, nes ateinantys Drakono metai gali būti audringi ir neramūs.

Katinas – atviras ženklas. Šiais metais galite tikėtis daugybės draugiškų vakarėlių. Ruoškite priėmimus, eikite į svečius, dažniau būkite su draugais, giminaičiais, dovanokite dovanas, džiaukitės ir džiuginkite kitus. Naudingos bus bendros išvykos ir bendras laiko praleidimas. Daugiau skaitykite, tobulėkite dvasiškai, medituokite. Šie metai tinkamesni ne tiek veikimui, kiek apmąstymams ir pasiruošimui ateičiai. Sėkmingai veiklai reikalingi geri pamatai, kuriuos geriausia statyti šiais Katino metais!

Šie metai tinkami bendravimui, nuolatinėms komunikacijoms, deryboms, susitikimams, sandėriams. Konfliktų tikimybė minimali, nes Katinas yra puikus diplomatas ir gali nesunkiai susitarti dėl bet ko.

Šie metai bus puikūs tiems žmonėms, kurie visus gyvenime pasitaikančius konfliktus ir nesusipratimus linkę spręsti tik diplomatiškais keliais. Katino metai palankūs žmonėms, dirbantiems teisės, justicijos, diplomatijos srityse. Šiais metais bet kokios pastangos tikrai atsipirks, o už bet kokią pagalbą bus atsilyginta šimteriopai. Bet savo planus ir užmojus šiais metais geriau laikyti paslaptyje, kad niekas negalėtų jų sugriauti.

Katino metai bus palankūs talentingiems meno žmonėms. O žmonės, kurie yra gimę Katino metais, sulauks aplinkinių pasitikėjimo, jų bus dažnai klausiama patarimo, su jais konsultuojamasi. Vaikai, kurie gims šiais metais, ypač vasarą, bus laimingi ir ramūs.

Žiurkė šiais metais turėtų būti atsargi. Už posūkio jos laukia katinas. Derėtų stengtis niekuo neišsiskirti.

Jaučiui – tai nėra idealus gyvenimo periodas, bet palankus. Jis gali ramiai dirbti.

Tigrui atėjo laikas pailsėti niuo darbų. Katinas jam netrukdys.

Katinui Katino metais bus malonu gulėti prie šiltos ugnelės arba atsipalaiduoti tarp draugų, užsiimti mėgstama veikla, negalvojant apie problemas.

Drakonui Katinas netrukdys siekti sėkmės, todėl jis gali drąsiai žengti į priekį.

Gyvatė mėgausis užtarnautu poilsiu ir galvos apie meilę. Ji gali tikėtis didžiulės sėkmės visomis kryptimis.

Arkliui Katino metai bus geri. Meilė, darbas, visuomeninės pareigos… ir galbūt net šiek tiek politikos.

Ožkai šie metai irgi geri. Galiausiai į ją bus atkreiptas dėmesys, bus visur kviečiama, laukiama vertinama.

Beždžionės reikalai bus puikūs. Jai šie metai bus visapusiškai geri.

Gaidys, kurį praėjusieji Tigro metai šiek tiek traumavo, bus atsargus ir nieko nedarys. Katino metai jam – poilsio, dvasinio tobulėjimo ir meditacijų metai.

Šuo ilsėsis ir jausis beveik laimingas. Katino metai jam atneš taiką ir ramybę. Derėtų tuo pasinaudoti, ketinant kurti šeimą arba pagerinti šeimyninius santykius.

Kiaulei Katino metai bus sudėtingi ir problemiški. Ji turi, kaip įmanydama, vengti įvairių problemų, susijusių su teismais.