2011-ųjų Baltojo Katino metų astrologinė prognozė Zodiako ženklams


Avinas (21.03-20.04)

Avinams 2011-ieji metai atveria naujas perspektyvas ir horizontus. Išnyks daugelis sunkumų ir kliūčių, stabdžiusių aktyvią veiklą. Tai leis lengviau ir intensyviau žengti tiek dvasiniu, tiek ir materialiniu keliu. Netikėtos mintys ir atradimai šiais metais padės Avinams pakeisti požiūrį į savo gyvenimą, į save, į santykius su artimaisiais, draugais, vadovybe. Tai tikėtina kovą ir balandį. Tačiau pirmoje metų pusėje neverta žengti kokių nors ryžtingų žingsnių finansinėse situacijose. Palaukite iki birželio pradžios. Būtent tada ateis metas, kai Avinai pajus pasitikėjimą savimi ir laisvę, o naujiems planams ir projektams atsiras realaus įgyvendinimo tikimybė. Bet 2011-ųjų birželio pradžioje ir viduryje dar tęsis palankios praėjusiųjų metų tendancijos, kurių dėka Avinams šiais metais pavyks pataisyti arba pagerinti materialinę padėtį. Atsiras galimybė rasti gerą darbą ir sutikti įdomų žmogų. Svarbiausių planetų aspektai pažadins audringą troškimą užsidirbti ir suteiks ryžtingumo įgyvendinti šį troškimą, o tai, savo ruožtu, paskatins imtis būtinų veiksmų trokštamam rezultatui, vedančiam į sėkmę, pasiekti.

Jautis (21.04-21.05)

Jaučiui 2011-ieji metai bus praėjusiais metais numatytos pozicijos tąsa. Atsivers galimybės plėsti savo aktyvią veiklą. Galimi finansinės sėkmės gerinimo bei stiprinimo variantai. Darbingumo ir entuziazmo padidėjimas, kūrybinės energijos ir gyvybinės jėgos antplūdis, originalių idėjų (kurios gimė dar 2010 metais) pliūpsnis duos konkrečių, realių rezultatų. Šiais metais išsispręs daugelis problemų, todėl pasikeis bendra pasaulėžiūra. Darbe galimi konfliktai su vadovybe, todėl gali tekti imtis naujos veiklos, keisti darbą. Šiuo aspektu (darbo) sėkmingesnė bus antroji metų pusė, kuomet bet kokie veiksmai ir projektai leis Jaučiams gerinti savo materialinę padėtį. Daugeliui jaučių atsiras galimybių keisti asmeninį gyvenimą ir perpektyva susirasti savo antrąją pusę. Tai materialinio komforto metai: Jaučių laukia sėkmingi pirkiniai ir įgijiniai, dovanos, turtų padidėjimas, malonumai. Tuo periodu jiems negalima laikytis dietos – reikia valgyti viską, ko tik norisi. Katino metai bus netgi jų asmenybės harmoningo atsiskleidimo, kūrybinių bei meninių gabumų pasireiškimo metai. Sieloje bus jauku, ramu ir gera. Tai tinkamas metas meilei, meilės žaidimams ir nuotykiams, madai bei menui, kūrybai ir viskam, kas siejasi su grožiu bei prašmatnumu.

Dvyniai (22.05-21.06)

2011 metai Dvyniams baigsis nesėkmių virtinė, kuri pridarė problemų praėjusiais metais. Jau vasarį ženkliai pakis nuotaika. Dvyniai pradės tikėti ateitimi, o gyvybinių jėgų antplūdis leis jiems pasireikšti naujai, praplėsti pažinčių ir bendravimo ratą. Romantiški susitikimai ir susižavėjimai atves prie galimybės rasti savo antrąją pusę. Besiplečiantis pažinčių ratas, nauji planai ir reikalai lems dideles gyvenimo permainas. Šiais metais daugelis Dvynių pajus troškimą veržtis į valdžią, atkakliai siekti savo užsibrėžtų tikslų, šie metai jų gyvenime gali tapti lemtingo persilaužimo periodu. Šis laikotarpis bus įdomus asmeniniuose santykiuose, bet geresnis bus tiems, kurie tobulėja, kuriems reikalingas deramas energetinis „užtaisas“ pripažinimui, svarbiam pokalbiui, pačiam sudėtingiausiam žingsniui žengti. Stabiliems santykiams šie metai taps išbandymu. Norint atitrūkti nuo kasdienybės, pasismaginti, galbūt, verta suplanuoti kokias nors permainas, kelionę, įdomių vietų lankymą.

Vėžys (22.06-22.07)

2011 metais Vėžiai galės peržiūrėti savo gyvenimo nuostatas bei planus, o kai kurie ir rasti galimybę naujai saviraiškai. Išmintingumo ir dvasingumo antplūdis padės jiems suvokti savo vietą gyvenimą, pažinti pasaulį, harmonizuotis su gamta. Sustiprėjusi intuicija leis numatyti ir teisingau suvokti problemas bei rasti jų sprendimo būdus. Įsigilinimas į save medituojant ir transo būsenose padės išaiškinti negatyviuosius charaktterio bruožus ir juos pakoreguoti. Todėl pagerės santykiai su bendradarbiais, pavaldiniais, vadovybe. Galimos naujos vaisingos pažintys. Kūrybinio aktyvumo pliūpsnis leis Vėžiams pasiekti užsibrėžtų tikslų ir užsidirbti daugiau, negu praėjusiais metais. Nesėkmių periodais Vėžiams neverta užsisklęsti savyje, nes dėl to gali atsirasti problemų dėl santykių su žmonėmis ir dėl sveikatos.

Bendras įvykių fonas paženklins asmeninius santykius, kurie labiausiai susiję su vienokiais ar kitokiais resursais (pirmiausiai finansiniais). Atsižvelgiant į nerimą, kuris dabar jaučiamas visame pasaulyje, reikėtų pasikliauti partnerio dėmesio ženklais arba tam tikromis jo garantijomis. Jausmų srityje bus jaučiamas nekantrumas, pavydas, o kartu ir poreikis sustiprinti savo saugumo blokuotę. Todėl bus labiau vertinamas kiekvienas geras jausmas. Ir kuo jis bus nesavanaudiškesnis, tuo didesnė bus tikimybė sustiprinti sąjungą su savo „antraja pusele“.

Liūtas (23.07-23.08)

Liūtams 2011-ieji bus permainų metai. Visos problemos, susijusios su profesionaliais planais, bus išspręstos. Jiems atsiras nauja galimybė panaudoti savo kūrybinį potencialą, patirtį, planus. Padidės intuicija ir pastabumas. Pagerės santykis su aplinkiniu pasauliu. Liūtai taps dėmesingesniais kitiems, geresniais, jautresniais, išmintingesniais. O naujos pažintys, draugai ir perspektyviniai planai padės siekti karjeros bei realizuoti užmojus. Pavasario pradžioje taps lengviau suvokti naujus tikslus ir poreikius. Tuo metu reikia ne tik optimizuoti jau esamus reikalus ir santykius, bet ir stengtis pirmauti, bent žingsniu. Nekurkite kruopščiai apgalvotų schemų siekdami įtikinti aplinkinius. Visa, kas svarbiausia, spręsis spontaniškose situacijose, o iš anksto apgalvoti reikalai arba netikėti pokalbiai gali tapti gražia improvizacija ir sukelti greitų atgarsių bei besiklostančių įvykių grandinines reakcijas. Stenkitės palaikyti ryšį su rimtais ir sėkmingais partneriais. Nesiliaukite bandyti, ir galbūt įvyks kažkas panašaus į stebuklą. Rezultatai tenkins ne iš karto, bet atsivers kelias, ir Jūs aiškiai suvoksite, kad jie yra būtent tai, ko reikia. Šiais metais Liūtams derėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą.

Mergelė (24.08-23.09)

2011 metais Mergelės ženkliai pagerins savo santykius su kolegomis, vadovybe ir pavaldiniais. Savo profesionalaus atkaklumo ir darbštumo dėka gaus atlygį materialine (padidės uždarbis, atsiras naujų pajamų šaltinių) ir dvasine (taps gerenoriškesnis bendravimas su aplinkiniais) prasme. Visos problemos, susijusios su tarpusavio santykiais, bus išspręstos, ir tai turės teigiamos įtakos Mergelių asmeninei gerovei. Sėkmingiausio laikotarpio karjeroje galite tikėtis metų pradžioje. Mąstymo diapazoną turėtumėte plėsti pavasarį, kuometsteks kūrybiškai vertinti tai, kas vyksta ir kaip tai atsiliepia vienokioms ar kitokioms permainoms Jūsų gyvenime. Stenkitės nepainioti savo troškimų su realybe, bet ir nepraleisti galimybių, kurios pačios plaukia į Jūsų rankas. Ir, be abejo, būkite ten, kur gali įvykti kas nors Jums svarbaus.

Mergelėms rekomenduojama visus metus rūpintis sveikata, lankytis pas gydytojus dėl jos profilaktinių jos patikrinimų. Puikus metas įvairioms religinėms apeigoms, pavyzdžiui, krikštui ir santuokai bažnyčioje. Visame, kas bloga, Mergelės ras ką nors gera, niekas negalės joms sugadinti nuotaikos šiais metais.

Svarstyklės (24.09-23.10)

2011 metais Svarstyklėms atsiras tikimybė įveikti proiblemas, susijusias su savo pozicijų įtvirtinimu ir sėkmės siekimu. Laisva kūryba padės išspręsti finansines ir asmeninio gyvenimo problemas. Praėjusių metų patirtis suteiks galimybes pačiai geriausiai saviraiškai. Nauji dalykiniai santykiai su verslo arba darbo partneriais atvers didžiules perspektyvas ne tik šiems, bet ir kitiems metams. Šie metai labai tinkami kelionėms, persikraustymams, bendravimui su užsieniečiais ir dalykinėje sferoje. Didžiulės sėkmės galite tikėtis visur, kas susiję su santuoka, sutuoktiniu, įstatymais, teisės mokslais, teismais, atvirais priešais ir partneriais. Tinkamas laikas pagalvoti apie savo įvaizdį ir, galbūt, jį kardinaliai pakeisti. Pašviesinti plaukus. Išbandyti naują vadmenį, liautis, kaip įprastai, visada viską daryti dėl kitų. Parodyti egoizmo, labiau mylėti save. Jūsų keistu elgesiu ne daug kas stebėsis, o štai bandymai pakeisti kitą žmogų pasmerkti žlugimui. Bet noras viską tuoj pat pakeisti, šiuo periodu bus dažnas. Tai lies ne tik meilę, bet ir visas kitas sritis, kuriose Jūs norėsite pranokti kitus ir ankstesnį save patį. Ryšitės kažką sulaužyti, ieškodami galimybių naujiems, įdomesniems dalykams. Tai, kas vėliau paaiškės kitais metais, turi kuo greičiau prasidėti šiais 2011-aisiais.

Skorpionas (24.10-22.11)

Skorpionams 2011-ieji metai bus gana sunkūs. Ir gyvenime, ir veiklos sferoje. Deja, šiuo periodu bus jaučiama tam tikra destabilizacija, nepasitikėjimas ir svyravimas reikaluose, susijusiuose su kontaktais, komunikacijomis, trumpomis išvykomis, kaimynais, artimais bičiuliais ir giminaičiais, išskyrus tėvus. Didžioji pastangų dalis bus nukreipta atsirandančių problemų sprendimui ir tempo, kuris praeityje buvo pasiektas darbe, išsaugojimui. Minžiniškus, ilgalaikius projektus verčiau atidėkite ir pašvęskite šiuos metus anksčiau pradėtų reikalų baigimui. Nesitikėkite šiais metais didžiulės finansinės sėkmės ir greito postūmio į priekį savo reikaluose. Siekdami sutvirtinti savo gyvenimo pozicijas, pasikliaukite nuovoka ir intuicija. Gali paaiškėti slaptų priešų klasta. Daugelis Skorpionų gali sėkmingai įveikti ligą. Tai puikus laikas savo sveikatos stiprinimui. Balandžio mėnesį Skopionams gali atsiverti kažkokios paslaptys, daugeliui iš jų gali pasireikšti ekstrasensiniai gabumai. Gali sektis įvairūs slapti reikalai. Tai puikus metas įvairioms religinėms apeigoms, pavyzdžiui krišktui ar santuokai bažnyčioje.

Šaulys (23.11-22.12)

Šauliams 2011-ieji metai išsiskirs iš kitų įsimintinais ir ryškiais įvykiais. Tai bus susiję su ženkliu materialinės gerovės augimu ir kopimu karjeros laiptais. Sėkmingiausia šiais metais bus veikla psichologijos ir visuomeninės veiklos sferose. Būkite dėmesingi artimiesiems, rūpinkitės jais. Taip išspręsite ir savo asmenines bei dalykines problemas. Patartina būti tvirtiems ir ryžtingiems siekiant savo tikslų, antraip neišspręstos problemos apsunkintų Jūsų gyvenimą ateityje. Gebėjimas prisitaikyti, laviruoti ir rasti bendrą kalbą su kitais žmonėmis teigiamai atsilieps Jūsų reikalams, susijusiems su ideologija, filosofija, mokslu, religija, aukštuoju išsilavinimu, tolimomis kelionėmis ir giminaičiais įgytais dėl santuokos. 2011-ieji yra asmenybės harmoningo atsivėrimo ir kūrybinių bei meninių gabumų atsivėrimo metai. Sieloje darna, ramybė ir pasitenkinimo pojūtis. Šie metai geri meilei, meilės žaidinams ir nuotykiams, madai ir menui, kūrybai ir viskam, kaus susiję su grožiu bei prašmatnumu.

Ožiaragis (22.12-20-01)

2011 metais Oržaragiams atsivers galimybės įgyvendinti visus planus, projektus, kurie gimė praėjusiais metais. Tai ypatingai liečia profesionaliąją sferą. Didžiulės pagalbos, sprendžiant daugelį uždavinių, galite tikėtis iš giminių, artimųjų ir draugų. Didžiausia sėkmė Ožiaragių laukia bendravimo su žmonėmis, pedagogikos, medicinos sferose. Informacija ir reklama bus pajamų šaltinis ir santykių su vadovybe, pavaldiniais, giminėmis ir artimaisiais pagrindas. Metų viduryje (vasarą) Jūsų reikalai, susiję su darbu, pareigomis, medicina, naminiais gyvūnais, bus sėkmingi ir sklandūs, tarsi sviestu tepti. Patys pragmatiškiausi Ožiaragiai šiais metais savarankiškai atvers duris į stebuklingą naujų galimybių pasaulį. Būtina ką nors daryti, kad Fortūna atsisuktų veidu į Jus. Tad nelaukite, o veikite. Planetos linkusios Jums dovanoti daugybę privilegijų. Reikia įsigeisti neįtikėtino. Ir pagalvoti apie tai iš anksto. Apskritai, 2011-ieji atneš daugybę permainų į gerąją pusę.

Vandenis (21.01-20.02)

2011-ieji metai daugeliui Vandenių suteiks galimybę pasijusti narsiais, drąsiais, pasiruošusiaias rizikuoti. Šiais metais Jūs suvoksite, kad viską galite padaryti patys, niekuo nepasikliaudami, savarankiškai spręsti savo gyvenimo klausimus. Tai apsisprendimo, savarankiškumo troškimo ir nenoro niekam paklusti aspektas. Galimi ir konfliktai, susirėmimai, ekstremalios situacijos, bet galiausiai viskas baigsis gerai. Norėsis atsinaujinimo, permainų. Galite sėkmingai įveikti kliūtis ir pasiekti tai, ko kitados nepavykdavo. Šiais metais bus sėkmingas bet koks judėjimas, skrydžiai, kelionės. Marso valia, energija ir jėga kartu su saturno užsispyrimu, ištverme ir atkaklumu gali būti sėkmingai panaudojami bet kokiame reikale ir duoti daug naudos, padėti įgyvendinti pačius drąsiausius ir rizikingiausius planus bei idėjas. Daugeliui šiuo periodu pasieikš geležinė valia ir ištvermė, gebėjimas susikaupti. Atsiras atkaklumo ir noro siekti savo tikslų. Savo pozicijų įtvirtinimui Vandeniams derėtų imtis kryptingos veiklos ir atkalliai siekti užsibrėžtų tikslų, netgi negailint savęs.

Žuvys (20.02-20.03)

2011-aisiais Žuvims dauguma permainų vyks asmeniniame fronte, ypač santykiuose su giminėmis, artimaisiais ir mylimaisiais. Daugumai Žuvų tai padidėjusios energijos, nuovokumo, emocionio aktyvumo ir impulsyvumo metai. Tinkamas periodas asmeniniams reikalams (namų, meilės, šeimyniniams), išvykoms ir vizitams. Bus sėkminga bet kokia kūrybinė sveikla. Geriausiais atvejais gebėsite kontroliuoti savo emocijas ir neleisti joms išsiveržti. Pasireikš intuicija ir tiksli nuovoka, kaip elgtis sudėtingose situacijose.

Balandį Žuvims atsivers naujos kūrybinės galimybės, bus galima numatyti naują vystymosi ciklą, sėkmingai pradėti naujus reikalus. Iš Žuvų daug energijos pareikalaus santuoka ir tarpusavio santykiai, bet jeigu į šias problemas jos žiūrės ramiai ir santūriai, tai viskas bus gerai. Kai kurios Žuvys sėkmingai įveiks ligas. Tai puikus metas savos sveikatos taisymui.