[2013 m.] Sužinokite, ką jūsų zodiako ženklui žada žvaigždės paskutinį pavasario mėnesį


Gegužės horoskopas
Šį mėnesį įvyks net du užtemimai – Saulės ir Mėnulio. Tad gegužę astrologai pataria nepradėti nieko svarbaus, atsargiau tvarkyti su verslu ir finansais susijusius reikalus. Išloš tie, kurie devynis kartus pamatuos, o tik dešimtą kirps.

Iki gegužės 4 dienos Marso opozicija su Saturnu skatins priešiškumą, agresiją, todėl geriau neskirti svarbių susitikimų. Nelabai tinkamas laikas ir kolektyvinei veiklai, pristatyti idėjas, darbus. Elkitės diplomatiškai, nes labai greitai galima sugadinti santykius, nutraukti naudingus ryšius. Palanku tvarkyti su amatais, grožiu, žemės ūkiu susijusius reikalus. Visiems labiau rūpės paprasti ir žemiški dalykai.
Gegužės 9 dieną į Dvynių ženklą įėjusi Venera (jame išbus iki birželio 3 dienos) skatins lengvabūdiškumą, paviršutiniškumą, dvilypumą. Šiuo metu užsimezgę jausmai, meilės ryšys gali būti netikras ir trukti trumpai.
Gegužės 10 dieną žiedinis Saulės užtemimas gali paaštrinti problemas, susijusias su nekilnojamuoju turtu, žemės ūkiu, finansais, meile, palikimu, verslu. Nesiimkite nieko nauja ar svarbaus. Gali kilti skandalų dėl didelių finansinių aferų, spekuliacijų valstybiniu mastu. Rimtiems darbams palankesnis laikas 15–23 dienos, taip pat 29–30.
Nuo balandžio 16 dienos į Skorpiono ženklą įėjęs Baltasis Mėnulis (Selena), kuriame išbus iki gruodžio 15 d., skatins kovingumą, drąsą, suteiks ryžto siekti tikslų, įveikti iškilusius sunkumus ir gilintis į naujus dalykus, ypač dvasinius ir nepažintus.
Gegužės 25 dieną įvyksiančio pusšešėlinio Mėnulio užtemimo neigiama įtaka bus juntama 24–26 dienomis. Tad šiuo metu nepatartina tvarkyti svarbių reikalų, stenkitės išsaugoti emocinę pusiausvyrą, apribokite bendravimą, nes galimi konfliktai, nesusipratimai.
Mėnesio pabaiga bus sėkminga menininkams, keliautojams, taip pat žmonėms, kurių veikla susijusi su automobiliais ir remontu, kompiuteriais, viešaisiais ryšiais, pramogų ir laisvalaikio verslu. Gegužę fortūna šypsosis gimusiems po Avino, Dvynių, Jaučio ir Vandenio ženklu.
Kadangi gegužės 30–31 dienomis bus didesnė avarijų ir traumų tikimybė, prisiminkite, kad atsargumas gėdos nedaro. Nors metas palankus ir sportuoti, ir mokytis vairuoti, taip pat prekybai, amatams, remonto pradžiai, saugokitės traumų.
Sėkmingiausios mėnesio dienos: 4, 5, 8, 15, 16, 20, 22, 23, 29, 30.
Prasčiausios dienos: 2, 3, 9, 13, 17, 24, 25, 26, 27.

Palankiausios dienos
Rimtiems darbams: 4, 5, 8, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 29, 30, 31.
Kelionėms, atostogoms: 3, 4, 6, 7, 12, 16, 20, 30.
Meilei, vedyboms: 1, 4, 5, 20, 22, 23, 30, 31.
Įsigyti nekilnojamojo turto: 1, 4, 21, 22, 23.
Atnaujinti garderobą: 1, 4, 5, 20, 21, 22.
Pakirpti plaukus, jeigu norite, kad greitai ataugtų: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.
Dažyti plaukus, jeigu norite, kad kuo ilgiau nebluktų spalva: 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Astrologo Vladimiro Azanovo prognozės (www.azanov.lt, tel. nr. 8 685 38 637)
Avinas

Šio ženklo atstovai kaip visada – aktyvūs, impulsyvūs ir įsitikinę savo teisumu. Nesivaržydami demonstruoja agresyvumą, be skrupulų šluoja visa, kas pasitaiko jų kelyje ir trukdo siekti savo tikslų.
Gegužę irgi būsite lyderė, jums šypsosis fortūna. Galite pradėti savo verslą. Ypač seksis veikla, susijusi su kompiuteriais, architektūra, dizainu, menais ir technologijomis. Jums viskas puikiai seksis, nes šis mėnuo Avinui – ekstremalių išbandymų ir žygdarbių metas. Galite drąsiai rizikuoti. Tik būkite atsargesnė gegužės 6–7 dienomis. Saugokite ir sveikatą, nes jautri vieta bus galva, ypač veido sritis.
Meilėje jums seksis kuo puikiausiai. Jeigu norite užkariauti patikusio vyro širdį, nesnauskite. Puikus metas užmegzti pažintis, išgryninti santykius arba nutraukti neperspektyvius ryšius.
• Meilė 95 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 80 proc.

Jautis
Gegužė – puikus laikas pasireikšti ir įgyvendinti tai, ką seniai esate sumaniusi. Skelbkite pasauliui žinią apie save, ir būsite priimta išskėstomis rankomis. Seksis visų veiklos sričių atstovams, ypač menininkams ir keliautojams. Didžiausios sėkmės pikas – gegužės 8, 9 ir 10 dienos. Nepražiopsokite fortūnos, nes kito tokio palankaus momento gali greitai nepasitaikyti. Drąsiai kurkite verslo planus, investuokite, tvarkykite svarbiausius reikalus, susijusius su finansais, taip pat palanku keisti darbą – viskas klosis lyg sviestu patepta.
Aplinkinius stebinsite puikiu skoniu, gebėjimu išsirinkti skoningus ir stilingus daiktus. Jeigu planuojate atnaujinti namų interjerą ar gardeborą, tam palankus metas.
Labiau pasaugokite sveikatą gegužės 17–18 dienomis, nes gali paūmėti širdies ar skydliaukės ligos. Tomis dienomis nepervarkite.
Asmeniniame gyvenime laukite romantiško nuotykio, bet nesivelkite į slaptą meilės romaną, nes jis bus neperspektyvus.
• Meilė 80 proc.
• Darbas 100 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 75 proc.

Dvyniai
Jausitės lyg gimusi su marškinėliais. Ir šį mėnesį likimas nešykštės dovanų ir malonių staigmenų. Ypač sėkmingas metas nuo gegužės 10 dienos. Galite imtis rizikingų sumanymų, įgyvendinti idėjas, plėtoti ar kurti verslą, rengti parodas ar pristatyti darbus. Pakylėti jausis verslininkai, žurnalistai, leidėjai, vairuotojai.
Dvyniams gegužė – neribotų galimybių laikas. Vienu metu jie sugebės užimti dvi kėdes ir visur spėti. Nuo gegužės 21 dienos, kai Saulė įeis į Dvynių ženklą, pajusite energijos antplūdį, norėsis nuversti kalnus. Jeigu norite siekti karjeros aukštumų, nesnauskite ir griebkite jautį už ragų.
Meilės reikaluose taip pat šypsosis fortūna. Gegužę būsite jautresnė, sentimentalesnė nei įprastai, norėsis būti reikalingai, padėti kitiems, rodyti dėmesį ar net išsiverkti ant mylimo žmogaus peties. Neslėpkite jausmų.
• Meilė 90 proc.
• Darbas 100 proc.
• Pinigai 95 proc.
• Sveikata 90 proc.

Vėžys
Mėginate pabusti po ilgo žiemos miego, atsigauti kaip ir gamta. Viską darykite pamažu, nepersitempkite. Gegužę reikėtų daugiau laiko skirti savo pomėgiams, namams – puikus metas atostogauti. Energijos ir atgaivos suteiks buvimas gamtoje. Galite atnaujinti namus, gražinti aplinką, skirti laiko kosmetikos procedūroms.
Gegužė ypač sėkminga namų šeimininkėms, taip pat tiems, kurių veikla susijusi su viešbučių, restoranų verslu.
Šį mėnesį Vėžio atstovėms palanku kurti šeimą. Romantiškiausios dienos meilei – gegužės13–15. Jeigu dar neturite antrosios pusės, tikėtina, kad netrukus likimas suves su įdomiu žmogumi.
Toms, kurios rūpinasi kūno formomis, mėnesio pabaigoje nereikėtų pradėti laikytis dietos, nes energija ir taip netrykšite. Svarbiausia – išsaugoti saiką. Sumažinkite maisto porcijas ir rinkitės sveikesnius produktus, nes ypač 22–24 dienomis viskas eis į kūną. Nebadmiriaukite, bet ir nepersivalgykite.
• Meilė 90 proc.
• Darbas 75 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 75 proc.

Liūtas
Jausitės nesuprasta aplinkinių. Nors iš šalies atrodys, kad esate įsižeidusi, kažkuo nepatenkinta, būsite kupina meilės pasauliui, noro padėti.
Gegužę atsiras poreikis pasirūpinti šeima, vaikais. Prabus atsakomybės ir meilės jausmas.
Šį mėnesį daugiau skirkite savo asmenybės tobulinimui, ugdymui. Puoselėkite tiek išorinį, tiek vidinį grožį.
Visai tikėtina, kad gegužę, ypač 15–17 dienomis, užsimegs stiprūs jausmai. Galbūt slaptas gerbėjas pagaliau prisipažins mylįs. O jeigu turite antrąją pusę, ji netikėtai nustebins demonstruodama meilę ir dėmesį. Taip pat galite gauti netikėtų dovanų arba pati sau padovanosite kažką ypatinga, įsigysite tai, apie ką seniai svajojote.
Pasisaugokite traumų, nepertempkite sąnarių ir raumenų. Sportuodama pasirinkite tinkamą fizinį krūvį, nes nugara, kaulai ir sąnariai bus jautri vieta.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 75 proc.

Mergelė
Gegužę prabudusi gamta įkvėps ir jus. Būsite kaip niekada energinga, ryžtinga. Visur spėsite, sėkmė šypsosis ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Ypač politikams, prodiuseriams, žurnalistams, vadybininkams, menininkams. Palankus laikas komandiruotėms, kelionėms, atostogoms. Taip pat galite organizuoti parodas, pristatyti darbus, idėjas – neliksite šešėlyje.
Svarbiems darbams netinkamos gegužės 20 ir 31 dienos. Jausite įtampą, bus lengva suklysti. Nepatartina tvarkyti piniginių reikalų – galimi finansiniai nuostoliai. Be reikalo neišlaidaukite, saugokite piniginę ir vertingus daiktus.
Mėnesiui įpusėjus, atsargiau vairuokite, neviršykite greičio ir nepažeidinėkite kelių eismo taisyklių, antraip neišvengsite nemažų baudų.
Šį mėnesį galite pasmaližiauti – virškinimo sistema veiks nepriekaištingai.
• Meilė 80 proc.
• Darbas 85 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 90 proc.

Svarstyklės
Gegužė bus sėkminga dizaineriams, kolekcininkams, šokėjams. Puikus metas įgyvendinti idėjas, rengti pasirodymus, parodas, pristatyti projektus, darbus, kurie buvo įstrigę. Šį mėnesį pajudės ledai, atsivers naujų perspektyvų. Galite keisti darbą, pradėti nedidelį remontą.
Patartina pasirūpinti ir nauju įvaizdžiu. Kadangi būsite dėmesio centre, jūsų apranga turi būti nepriekaištinga. Gegužė – atsinaujinimo metas, tad vertėtų atnaujinti drabužinę.
Iškilus sunkumams, nesidrovėkite priimti pagalbos iš šalies. Patikimo ir protingo žmogaus patarimai duos naudos. Tik nepasikliaukite žmonėmis aklai, nes atsiras tokių, kurie norėdami pakenkti tuo pasinaudos.
Meilės srityje didelių permainų žvaigždės nežada, bet, jeigu pasistengsite sukurti reikiamą įvaizdį, neliksite nepastebėta, ypač stipriosios lyties atstovų.
Sveikata bus puiki, bet profilaktiškai patartina apsilankyti pas odontologą.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 80 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 90 proc.

Skorpionas
Gegužės mėnesį norėsis grįžti į praeitį, graušitės dėl neįgyvendintų svajonių, neatliktų darbų. It šmėklos persekios praeities įvykiai. Bus sunkoka prabusti po žiemos miego ir taip sparčiai skleistis kaip pavasario žiedai. Atrodysite keista ir paslaptinga. Stenkitės neįsileisti pesimizmo, neatsisakykite draugų ir artimųjų pagalbos. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, bendraukite, būkite gryname ore. Puikus metas kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką ir atsipalaiduoti. Taip pat nuotaiką pakels kultūrinės ir intelektualinės pramogos: apsilankykite teatre, koncerte, parodoje…
Nesisielokite, kad neturite parako siekti kažko daugiau, kad trypčiojate vienoje vietoje. Tai – laikina, nes šį mėnesį Saturnas stabdys visas iniciatyvas.
Gegužę gali paūmėti lėtinės ligos, ypač jautri vieta bus stuburas, lytiniai organai, gerklė. Nepiktnaudžiaukite šaltaisiais gėrimais, saugokitės, kad neperpūstų skersvėjai ar kondicionierius.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 55 proc.

Šaulys
Šį mėnesį tęskite balandį pradėtus darbus. Nepalankus metas pradėti ką nors nauja, nes patirsite fiasko. Galvoje suksis mintys apie pramogas, bus sunku susikaupti, tad tuščiai nešvaistykite energijos. Jeigu yra galimybė – išvažiuokite kur nors pailsėti, pakeliaukite.
Tiesa, ne visiems Šauliams mėnuo bus neproduktyvus. Visai neblogai seksis tiems, kurie gyvena ar dirba užsienyje, taip pat bendradarbiaujantiems su užsienio partneriais.
Gegužę daugiau laiko skirkite sportui, laisvalaikiui. Lankykitės muziejuose, įvairiuose kultūriniuose renginiuose – tai padės atgauti emocinę pusiausvyrą. Čia netikėtai galite susipažinti su įdomiais ar jums naudingais žmonėmis.
Po žiemos jūsų organizmui labais trūksta vitaminų, tad į valgiaraštį įtraukite vaisių ir daržovių, grūdų produktų. Kuo daugiau būkite gryname ore ir stiprinkite organizmą.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 60 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 80 proc.

Ožiaragis
Būsite visų dėmesio centre, minios priešakyje. Visi į jus kreipsis pagalbos, patarimo, o tai glostys savimeilę, nes jausitės reikalinga ir svarbi. Galite drąsiai įgyvendinti sumanymus, kurti planus – degs žalia šviesa, ypač gegužės 1–5 dienomis (prasčiausios 14–15 d.). Puikus metas tvarkyti svarbius reikalus, investuoti, pasirašyti sutartis, pristatyti darbus. Ypač šis mėnuo sėkmingas statybininkams, geologams, archeologams.
Gegužę reikėtų daugiau dėmesio skirti vaikams ir anūkams. Iškylos gamtoje, bendri pietūs labai suartins ir pagerins santykius. Jūsų dėmesio reikės ir antrajai pusei, tad nesineškite darbo namo ir nustebinkite brangųjį garuojančia vakariene ar savo pačios paruoštu desertu. Į vienišų Ožiaragių širdį gali pasibelsti netikėta meilė.
Dėl sveikatos problemų nekils, bet labiau pasaugokite kelius ir galvą, ypač gegužės 21–22 dienomis.
• Meilė 80 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 90 proc.

Vandenis
Jums viskas pavyks iš pirmo karto, žinote, ką ir kaip daryti be aplinkinių patarimų ir pagalbos. Gegužė – sėkmingasis metas, ypač tiems, kurių veikla susijusi su radiju, televizija, kompiuteriais, ekstremaliu sportu. Tad imkitės svarbių darbų, įgyvendinkite seniai brandintus sumanymus. Palanku įsigyti didelių ar vertingų pirkinių, taip pat seksis visuomeninė veikla (jeigu ketinate tapti kokios nors organizacijos nariu, pats metas tai padaryti).
Būkite atsargesnė gegužės 20–25 dienomis, nes laikas bus gana įtemptas, galite papulti į nemalonias situacijas. Ypač saugokite sveikatą, sekite kraujospūdį ir nesinervinkite dėl menkniekių.
Meilės reikalai nei liūdins, nei džiugins, nes tam tiesiog neturėsite laiko. Būsite pasinėrusi į darbus, karjerą. Nepulkite į kraštutinumus, neapleiskite namų, artimųjų. Jiems bus svarbu žinoti, kad juos mylite, – neslėpkite jausmų, raskite laiko pabūti su vaikais.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 75 proc.

Žuvys
Gegužė ypač sėkminga kulinarams, dizaineriams, taip pat dirbantiems reklamos srityje. Jausitės pakylėta, energinga. Galite tvarkyti svarbius reikalus, pradėti naujus darbus, ypač 10–15 dienomis. Palankus metas įsigyti keturkojį draugą. Tik atidžiau tvarkykite finansinius reikalus, nes gali kilti nesusipratimų. Atsargiau pasirašykite svarbius dokumentus ir sutartis.
Šį mėnesį prisieis labiau pasirūpinti sveikata. Nervų sistema bus labai jautri. Emocinę pusiausvyrą lengviau atgausite, jeigu pasinersite į romantišką svajonių pasaulį, dažniau žiūrėsite lyriškus, gražius filmus ir nesidrovėsite išsiverkti ant mylimo žmogaus peties.
Beje, Žuvims gegužė palanki kurti šeimą arba planuoti jos pagausėjimą, taip pat susižadėti. O antrosios pusės nerandančios „žuvytės“ kaip niekada trauks vyrų žvilgsnius. Atidžiau apsidairykite – gal minoje netikėtai išvysite savo svajonių princą?..
• Meilė 85 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 65 proc.