Astrologo spalvų pasaulis


Žinomas parapsichologas ir astrologas vilnietis Vladimiras AZANOVAS įsitikinęs, kad žmogaus talentai ir galios gali išryškėti visai netikėtai, todėl, anot jo, labai svarbu jas laiku pastebėti ir puoselėti. O tam palankus bet koks metų laikas, tačiau, ko gero, „ieškoti savęs“ geriausia vasarą, per atostogas.
„Kai žmogus niekur neskuba, atsipalaiduoja, jį paprastai užplūsta mintys iš pasąmonės, ir jas, pavyzdžiui, visai paranku išreikšti spalvomis“, – sakė „Juliui“ ekstrasensas, kuris su žmona Danute ir dviem sūnumis, kai gražus oras, leidžia laiką savo sodyboje netoli Vilniaus. Tuomet ir jį patį aplanko įkvėpimas tapyti. Tai dar iš vaikystės puoselėjamas talentas, o Vladimiras, pasirodo, yra dar ir Tautodailininkų sąjungos narys.
V.Azanovas patikslina, kad tuo užsiima ir jo brolis dvynys Sergejus, gyvenantis Kaune. Abu broliai panašūs ne tik savo išore, bet ir pomėgiais. Štai dailės jiedu pradėjo mokytis dar vaikystėje, gyvendami Baku mieste.
Vladimiras, gyvendamas Vilniuje, dailės paslapčių ir kompozicijos yra mokęsis Raimondo Savicko dailės mokykloje, turi nemažai draugų tarp dailininkų profesionalų. Vyras džiaugiasi, kad jo paveikslai žmonėms patinka. „Niekada neinu prie molberto, kai esu ant ko nors supykęs ar blogos nuotaikos. Tapydamas dažnai klausausi muzikos. Todėl mano paveikslai daugiausiai šviesūs ar ryškių spalvų, nes į juos įdedu dalį savo energijos ir širdies šilumos“, – pasakoja parapsichologas.

Straipsnis iš dienraščio Respublika