Astrologo Vladimiro Azanovo prognozės [2013m. Kovas]


Svarstyklės


Toks jausmas, tarsi būtumėte nesvarumo būklės. Reikės gerokai pasistengti, kad ryžtumėtės žengti žingsnį ir prisiverstumėte ką nors daryti. Tiesa, kovas naujiems darbams ir veiklai netinkamas. Išimtis – meno žmonės, kurių veikla susijusi su kūryba. Jiems gims daug naujų idėjų, seksis įgyventi kūrybinius sumanymus.
Nenusiminkite, jeigu nesate menininkė ar kūrybinė darbuotoja. Visada galima įžvelgti ir gerų Kovą jautriausia jūsų vieta bus nugara, stuburas. Nekilnokite sunkių nešulių, pasirinkite tinkamą fizinį krūvį sportuodama.

Meilė 70 proc.
Darbas 65 proc.
Pinigai 75 proc.
Sveikata 65 proc.

Skorpionas


Situacija kovą bus panaši į užsitęsusius mūšius su savimi ir aplinkiniais. Teks spręsti įsisenėjusias problemas, tvarkyti reikalus, kuriuos atidėliojote. Ypač susijusius su nuosavybe, nekilnojamuoju turtu. Atminkite, kad niekur nepabėgsite: anksčiau ar vėliau būsite priversta darbus atlikti iki galo. Verčiau nevilkinkite – nuo pečių tarsi akmuo nusiris. Mėnuo nepalankus pradėti ką nors nauja. Drąsiai galite pasikliauti senais, patikimais draugais, kurie reikiamu metu išties pagalbos ranką, duos vertingų patarimų. Meilėje nieko nauja. Tiesa, galite sutikti seną draugą ar pažįstamą, kuriam neliksite abejinga. Kovą emocinė įtampa atskleis skorpioniškąsias jūsų savybes – visi pamatys, kad švelnus ėriukas gali virsti plėšriu vilku. Įtampos padės atsikratyti vandens procedūros (pirtis, baseinas). Pasirūpinkite sveikata, stiprinkite organizmą, nes gali atsinaujinti senos ligos ar paūmėti lėtinės.

Meilė 70 proc.
Darbas 90 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 80 proc.

Šaulys


Busite kaip niekada aktyvi, žvali, darbinga. Jums vieni niekai pasivyti nuvažiuojantį traukinį – kad ir paskutinę minutę, visur spėsite. Tiesa, nors fortūna šypsosi, atsargiau tvarkykite finansinius reikalus, neinvestuokite aklai. Viena klaida, vienas neteisingas žingsnis – ir riedate žemyn. Nors kils pagundų įsigyti kažką gražaus ir naujo, neišlaidaukite be reikalo. Vėliau tie pirkiniai greičiausiai nedžiugins. Puiki investicija – kelionė. Turbūt seniai norėjote aplankyti toli gyvenančius draugus ar giminaičius. Kovas – puikus metas tvarkyti buitinius reikalus, nes viskas klosis kaip iš pypkės. Nors šeimininkauti jums seksis, karaliaudama virtuvėje ir lepindama šeimą skaniais patiekalais, stenkitės nepersivalgyti. Nepiktnaudžiaukite ir vaistais, nes bus jautrios kepenys. Šis mėnuo netinkamas aiškintis santykius su mylimuoju ar rimtai įsipareigoti.

Meilė 75 proc.
Darbas 90 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 85 proc.

Ožiaragis


Būsite šlovės viršūnėje. Seksis net sunkiausi darbai, kurie kitiems atrodo neįveikiami. Drąsiai svajokite, kurkite, planuokite – pildysis nerealiausi sumanymai. Tiesa, nugalėtoja būsite tik tuo atveju, jeigu pasitikėsite savimi, nebijosite iššūkių ir išlauksite savo valandos. Labai svarbu, kad atsirastumėte laiku ir vietoje. Kovą palanku keisti įvaizdį, atnaujinti garderobą. Tai padės atkreipti patinkančio vyro dėmesį. Jeigu esate ištekėjusi, visai tikėtina, kad mylimasis įsimylės iš naujo -jūsų žavesiui atsispirti bus tiesiog neįmanoma. Raskite laiko pabūti tik dviese, be vaikų. Santykiai pagerės, jeigu bent vieną savaitgalį praleisite tarsi medaus mėnesį. Kovą silpniausia jūsų vieta – nagai ir plaukai, taip pat kojos. Pasisaugokite traumų. Venkite ekstremalių pramogų.

Meilė 75 proc.
Darbas 95 proc.
Pinigai 80 proc.
Sveikata 85 proc.

Vandenis


Kaip visada busite nenuspėjama ir nesugaunama. Lyderė. Šį mėnesį jums šypsosis fortūna. Visus reikalus pavyks sutvarkyti lengvai, tarsi pamojus burtų lazdele. Kad ir ko imsitės, pasikliaukite tik savimi – turėsite pakankamai ir jėgų, ir sumanumo pasiekti savo tikslų. Naudinga užmegzti naujas verslo pažintis, tvarkyti anksčiau strigusius reikalus, spręsti įsisenėjusias problemas.
Asmeniniame gyvenime irgi laukia naujos pažintys. Tiesa, užsimezgęs meilės romanas gali greitai nutrūkti , bet jums tai bus smagus nuotykis be įsipareigojimų. Ištekėjusioms Vandenėms patartina valdyti emocijas, ypač mėnesio pabaigoje, nes gali lengvai kilti konfliktų. Mylimąjį „nuginkluoti“ bus lengviau ne pykčiu ar riksmais, o meile ir dėmesiu. Kovą jūsų silpna vieta – kojos ir rankos, gali dažniau varginti raumenų skausmai. Juos veiksmingai šalina vandens procedūros, masažas.
Meilė 85 proc.
Darbas 90 proc.
Pinigai 75 proc.
Sveikata 70 proc.

Žuvys


Kovas – kūrybos, naujienų, progreso mėnuo. Kadangi jūsų zodiako ženkle išsirikiuos net penkios planetos, sėkmė garantuota įvairiose gyvenimo sferose. Ir profesinėje veikloje, ir asmeniniame gyvenime galite nuversti kalnus. Jeigu nepasinaudosite atsivėrusiomis galimybėmis, prarasite visus metus. Tad netingėkite ir nebijokite pokyčių – pasiraitokite rankoves ir pirmyn. Jums pavyks įgyvendinti net rizikingiausius sumanymus. Tik nereikėtų skubėti investuoti į nekilnojamąjį turtą – čia galimi pavojai, apgaulės. Tam palankus laikas bus balandį. Jeigu ieškote antrosios pusės, nesnauskite. Šį mėnesį galite sutikti svajonių princą. Jeigu esate ištekėjusi, pataisysite santykius su mylimuoju, pakurstysite priblėsusią aistrą.
Sveikata bus puiki. Tik nepamirškite ilsėtis, nes veiklos netrūks iki pat kovo pabaigos.
Meile 80 proc Darbas 90 proc.
Meilė 80 proc.
Darbas 90 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 95 proc.

Avinas


Šį mėnesį būsite kaip niekada aktyvi ir ryžtinga. Avinui darbo, karjeros ar mokslų srityse degs žalia šviesa, bus leidžiama viskas. Lengvai gausite tai, ko trokštate ar siekiate. Tad galite imtis svarbiausių sumanymų, ryžtis permainoms, siekti paaukštinimo, didesnio atlygio ir pan. Priimdama sprendimus, pasikliaukite intuicija – ji neapgaus. Deja, kovą asmeniniame gyvenime žvaigždės fortūnos pašykštėjo. Gali kilti problemų, įtampos bendraujant su artimaisiais, giminėmis, draugais. Neprovokuokite konfliktų, neskubėkite nutrauk
ti ryšių, nes dėl to 
vėliau galbūt gailėsitės. Kurti šeimą
 ne pats geriausias jlaikas. Šį mėnesį Avino jauriausia vieta bus dantys ir akys. Vertėtų profilaktiškai apsilankyti pas odontologą ir okulistą. Prireikus būtina kuo skubiau gydytis, antraip galimos komplikacijos.

Meilė 60 proc.
Darbas 100 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 75 proc.

Jautis


Suksitės valso ritmu – netrūks sėkmės nei darbe, nei asmeniniame gyvenime. Galite sulaukti paaukštinimo, įvertinimo ir pripažinimo. Puikus metas investuoti, pasirašyti svarbias sutartis, pristatyti projektus, įgyvendinti idėjas, kurios anksčiau strigo. Kovą fortūna šypsosis ir meilėje. Anksčiau skundėtės, kad stinga mylimojo dėmesio, o dabar būsite apipilta bučiniais ir komplimentais. Visai tikėtina, kad šį mėnesį užsimegs slaptas meilės ryšys. Jeigu esate ištekėjusi, nesivelkite į trumpus meilės nuotykius, nes viskas gali iškilti į viešumą ir gerokai apkartinti gyvenimą. Jaučiui tinkamas laikas ir kelionėms, bent trumpoms atostogoms. Pasistenkite savaitgalį kur nors ištrūkti – likimas jums žada daug smagių staigmenų, susitikimų, pažinčių. Kovą jautriausia vieta bus gerklė. Nevaikščiokite atsilapojusi ar be šaliko – pavasario saulutė labai apgaulinga.

Meilė 90 proc.
Darbas 95 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 70 proc.

Dvyniai


Tai jūsų mėnuo. Atkakliai sieksite tikslų, nestigs pasitikėjimo savo jėgomis. Palankus metas kurti savo verslą ar plėsti veiklą, ieškoti partnerių. Nors atsiras žmonių, kurie norės apgauti, įvelti į avantiūras, užsispyrimas ir apdairumas atves jus į tikslą. Būsite lyderė. Jeigu nesnausite ir pasinaudosite šį mėnesį atsivėrusiomis galimybėmis, pasiklosite tvirtą pagrindą po kojomis. Asmeniniame gyvenime didelių permainų nebus. Nei didelio nusivylimo, nei įsimylėjimo žvaigždės nežada. Tad kovą daugiau dėmesio galėsite skirti darbui ir karjerai – asmeninės problemos nekaišios pagalių į ratus. Jeigu šį mėnesį ketinate atostogauti, rinkitės ramesnį poilsį. Netinkamas laikas kopti į kalnus, slidinėti, nardyti – venkite ekstremalių pramogų, nes bus didesnė traumų tikimybė.

Meilė 70 proc.
Darbas 95 proc.
Pinigai 85 proc.
Sveikata 80 proc.

Vėžys


Kovą visas dėmesys kryps į namus – parodysite, kas juose šeimininkas! Darbe vyraus štilis, tad neverta imtis nieko svarbaus. Atsakingiau tvarkykite finansinius reikalus. Planetos nepalankios pradėti kažką nauja ar svarbaus. Jeigu norite keisti darbą, tartis dėl didesnio atlyginimo, atidėkite tai kitam mėnesiui. Prioritetą skirkite šeimai, buičiai. Puikus metas atnaujinti interjerą – įsigytos smulkmenos suteiks namams jaukumo. Tiesa, didelėms investicijoms ir pirkiniams kovas netinkamas. Kad ir norėsis išlaidauti, pernelyg neįsibėgėkite. Nepamirškite palepinti ir savęs: vertėtų atnaujinti garderobą, juolab kad laukia netikėtas meilės romanas. Šį mėnesį jautriausia jūsų vieta – nervų sistema. Stenkitės rasti laiko atsipalaiduoti, pamedituoti, pasportuoti ir pabūti gamtoje. Tiems, kurie nori pradėti gyventi sveikiau, tai padaryti bus lengva, ypač atsikratyti žalingų įpročių.

Meilė 90 proc.
Darbas 75 proc.
Pinigai 80 proc.
Sveikata 85 proc.

Liūtas


Nors kovas dar tik prasideda, Liūtas jau yra suplanavęs, kur keliaus, ką veiks, ko sieks. Jis – tikras svajoklis, kuris leidžiasi nešamas fantazijų. Beje, jeigu nesnausite, šį mėnesį savo svajones lengvai paversite tikrove. Kaip visada būsite „ant bangos“: ekstravagantiška, traukianti aplinkinių žvilgsnius, energinga ir pasitikinti savimi. Darbe viskas klosis kaip iš pypkės, palankus metas versti kalnus, tačiau asmeninis gyvenimas kovą žada būti permainingas. Laukia ir atradimų ir praradimų. Daugiau dėmesio gali pareikalauti problemos, kilusios dėl vaikų ar vaikaičių. Tačiau mėnesiui baigiantis viskas išsispręs ir aprims. Kadangi kovą netrūks veiklos ir buitinių rūpesčių, bent savaitgalius skirkite poilsiui. Pradžiuginkite save nauju pirkiniu, gražinimosi ar sveikatingumo procedūromis. Tik nepatartina eiti į soliariumą, nes oda bus ypač jautri.

Meilė 75 proc.
Darbas 85 proc.
Pinigai 80 proc.
Sveikata 65 proc.

Mergelė


Kovą šio zodiako ženklo atstovai lieka šešėlyje. Nieko ypatinga nei asmeniniame gyvęnime, nei karjeroje neįvyks. Mėnuo palankus užbaigti seniai pradėtus darbus, sutvarkyti vilkinamus reikalus, kurių nespėjote vasarį. Kadangi reikalų susisikaupę nemažai, didelis fizinis ir emocinis krūvis alins organizmą. Turėtumėte labiau patausoti sveikatą. Geras sprendimas būtų išvykti paatostogauti į užsienį, pakeisti aplinką. Jeigu nėra galimybės, bent jau taip susiplanuokite darbus, kad liktų laiko pailsėti per savaitgalį. Išvažiuokite į gamtą, sodybą ar aplankykite seną gerą draugę. Šį mėnesį bus jautri virškinimo sistema, kepenys – susilaikykite nuo alkoholio ir nepersivalgykite. Meilės „fronte“ žvaigždės nežada audringo romano, meilės proveržio, bet kovas palankus išgryninti santykius, taikytis, pasirūpinti namiškiais, giminėmis. Jūsų pastangos ir dėmesingumas bus įvertinti.

Meilė 55 proc.
Darbas 65 proc.
Pinigai 70 proc.
Sveikata 60 proc.

Žurnalas „JI“ 2013 Kovas