Astrologų prognozės: ką mums žada 2012-ieji?


Visais laikais žmonės spėliojo, kas jų laukia ateityje. Iš šiaudų, sapnų ir žvaigždžių. Ar kitąmet bus geriau nei šiemet? Galbūt rasiu savo antrąją pusę? Gal pagaliau užderės aruodai? Kas mūsų laukia 2012-aisiais, klausiame parapsichologą Vladimirą Azanovą.

V. Azanovas: Pagal kinų horoskopą 2012 m. yra Juodojo Vandens Drakono metai. Nors Europiečių pasakose ir legendose drakonas dažniausiai siejamas su blogiu, Kinijoje ši mitinė būtybė laikoma žmonių pagalbininke, didžiulės galios ir išminties simboliu.

Kinų Drakonas yra geranoriškas ir empatiškas. Jis sietinas su proveržiu, drąsa, gausa, klestėjimu bei sėkme. Rytiečiams tai nelyginant angelas sargas.Ne veltui dieviškoji būtybė drakonas Lunas yra kinų nacionalinis simbolis, o patys kinai save laiko Drakono palikuonimis.Drakonas vadinamas derliaus, lietaus, upių, jūrų valdovu. Šos būtybės atvaizdas buvo laikomas imperatoriaus ir jo šeimos narių šventuoju valdžios simboliu.Kita vertus, Drakonas yra griežtas, ugnimi alsuojantis gyvūnas. Jis yra ne tik globojantis, bet ir negailestingas. Laimei, Vandens stichija, kuri keliauja kartu su Drakonu per 2012-uosius, šiek tiek sušvelnins šio galiūno rimtį bei principus.

Taigi ko mums tikėtis?

V. Azanovas: 2012-ieji bus išskirtiniai, tikrai nenuobodūs metai. Netrūks įsimintinų, netgi dramatiškų įvykių. Atlaidumo nebus tinginiams. Tiems, kurie labai mėgsta pagulėti ant sofutės, ateinantys metai bus kantrybės ir ištvermės egzaminas.Ateinantys metai pareikalaus iš mūsų stiprybės ir darbingumo. Laimės tie, kurie jau metų pradžioje imsis naujovių, iniciatyvos, gebės prisitaikyti prie vis greitėjančio gyvenimo ritmo.Aktyvių žmonių laukia puikios perspektyvos, palankios aplinkybės – vasaros pabaigoje jie jau galės mėgautis gerais rezultatais, puikiu uždarbiu.Šie metai bus palankūs talentingiems, savo tikslo siekiantiems žmonėms, mokslininkams, kūrybiškoms asmenybėms.

Kaip patartumėte elgtis, kad ateinančiais metais mus lydėtų sėkmė

V. Azanovas: 2012-aisiais patarčiau elgtis ryžtingai ir kardinaliai. Įgyvendinkite seniai puoselėtas svajones: pradėkite mokytis, įgykite naują profesiją, kurkite verslą, nutraukite nesusiklosčiusius santykius.

Jūratė KLUMBIENĖ „Vakarų ekspresas“ 2011 m. gruodžio 19 d. (ištrauka)