Jie mus stebi


SMALSUMO UŽVALDYTI NE KARTĄ PAGALVOJOME, KAD BŪTŲ VISAI SMAGU SUŽINOTI, KAS BUVOME PRAEITUOSE GYVENIMUOSE AR KOKIA ATEITIS MŪSŲ LAUKIA, NORĖJOME UŽMEGZTI RYŠĮ SU ANAPUSINIU PASAULIU.

Galbūt ir smagu, tačiau parapsichologas Vladimiras AZANOVAS to nerekomenduoja. Jis sako, kad peržiūrėjo devynis praeitus savo gyvenimus, o praėjus paskutiniam tokiam peržiūrėjimui nemiegojo dvi paras, nes tikras pragaras yra pamatyti, kaip tave nužudė.

Aivaras VEIKNYS

Bioenergetinį lauką turi kiekvienas žmogus?

-Ne tik žmogus, bet ir gyvūnas, augalas, akmuo, taip pat kiekvienas daiktas – knyga, laikrodis, koks žaislas, tik žmonės ir gyvūnai turi kur kas didesnį biolauką negu negyvi daiktai. Aišku, vieną stipriausių biolaukų turi žmogus, ir jeigu lyginti jį su gyvūno, tarkim, šimpanzės, biolauku, tai žmogus turi septynis šio lauko sluoksnius, o šimpanzė – tik tris. Mes turime ir jausmus, ir logiką, ir ryšį su kosmosu, ir karminę užduotį, tai yra tai, ko neturi gyvūnai.

Ar bioenergetinis laukas turi kokią nors konkrečią spalvą?

-Biolaukas turi aurą, ir kiekviena mintis suteikia jai tam tikrą atspalvį. Pavyzdžiui, jeigu žmogus galvoja apie meilę, aura gali pavirsti žalsvos spalvos, jeigu galvoja apie mokslą, egzaminus – mėlynos, jeigu žmogui tuo metu rūpi religija, Dievas, jis
meldžiasi, tuomet aura gali būti violetinės spalvos su baltu atspalviu, jeigu galvoja apie seksą, tuomet dominuoja oranžinė ir raudona spalvos, jeigu galvoja apie mirtį, galima įžvelgti juodą ir bordo spalvas. Žodžiu, matydami žmogaus biolauką galime atspėti, ką tuo metu jis galvoja.

Ar pagal auros spalvą galima atspėti, kada žmogus mirs?

-Biolaukas niekada negali rodyti mirties, tik žmogaus padėtį šią akimirką ar gresiantį pavojų. Pavyzdžiui, jeigu žmogui gresia žūtis ar avarija, apie tai biolaukas informuoja iš anksto. Taip žmogus pajaučia pavojų ir keičia savo planus taip jį apeidamas.

Važiuodamas pas jus pro kapines pagalvojau, ar po mirties biolaukas dar nors kiek išlieka?

-Po mirties dalis biolauko dar egzistuoja, pavyzdžiui, per laidotuves astralinis kūnas stovi šalia karsto, bet po trijų dienų tas astralinis kūnas pradeda gesti, kol išnyksta. Jeigu biolaukas supa fizinį kūną, galima sakyti, kad žmogus dar gyvas. Kai mes miegame, astralinis kūnas išeina, tuomet būname ir gyvi, ir negyvi. Su savo biolauku esame sujungti sidabriniu siūleliu, kuris pririštas prie saulės rezginio. Pavyzdžiui, žmogui susapnavus košmarą astralinis kūnas grįžta labai greitai, todėl tas žmogus pabunda išpiltas šalto prakaito, nes jo astraliniam kūnui buvo iškilęs pavojus.

Išeina, kad žmogus gali žūti sapnuodamas?

-Būna ir tokių atvejų. Kodėl miegantį žmogų ištinka infarktas? Tiesiog astralinis kūnas užsinorėjo pabūti atskirai ir negrįžo į fizinį kūną. Iš ryto žmogui prabusti labai sudėtinga, nes nėra palaikymo iš biolauko ir fizinis kūnas nedirba. Juk visa energija kaupiasi ne fizine, bet dvasine prasme, jeigu nėra dvasinės energijos, tai fizinė energija neegzistuoja. Atskirai tos energijos nedirba.

Jeigu aš susapnavau daug metų nematytą, bet realiai egzistuojantį žmogų, vadinasi, mūsų astraliniai kūnai buvo susitikę iš tiesų? O tas žmogus irgi mane sapnavo?

-Teisingai, tačiau nebūtinai tas žmogus irgi jus sapnavo, kita vertus, tas žmogus galėjo pamiršti savo sapną. Tada reikia jo paklausti, ir visai tikėtina, kad jis prisimins tą sapną. Sapne jūsų astraliniai kūnai susijungia, juk mes bendraujame ne tik fizine, bet ir dvasine prasme. Kas yra gyvenimas po mirties? Fizine prasme mirštame, tačiau mūsų astraliniai kūnai dar gyvena ir tobulėja.

O nėra taip, kad jeigu aš susapnuoju vieną ar kitą žmogų, jis to norėjo?

-Nebūtinai, tarkim, jeigu jūs parduotuvėje sutikote draugą, tai negi jam specialiai kilo noras sutikti jus? Tai tiesiog situacija, kuri privertė jus susitikti.

Minėjote, kad kai žmogus miršta po tam tikro laiko, jo biolaukas išnyksta. Tuomet kaip paaiškinti besiblaškančias po pasaulį dvasias?

-Jeigu žmogus buvo nužudytas, žuvo autokatastrofoje ir nespėjo įgyvendinti savo tikslų, neatidirbo savo programos, tai po mirties jo siela bando tai realizuoti. Taip mes galime matyti mirusiųjų sielas, beje, ne tik žmonių, bet ir gyvūnų.

Tokia dvasia gali pakenkti gyvam žmogui?

-Jeigu žmogus gyvenime buvo žiaurus, po mirties jo dvasia savotiškai gali terorizuoti aplinkinius. Tačiau labai retais atvejais fizinė energija persiduoda astraliniam kūnui, tuomet dvasia gali įjungti šviesą, atsukti vandens čiaupą, pastumti lėkštę ar pačiupinėti žmogų. Neduok Dieve, jei taip nutiktų, tada galima net išprotėti.

Vis dėlto taip nutikus ar yra būdų atsikratyti dvasios?

-Gali būti, kad dvasia prisijungė prie artimo žmogaus ar vaiko, tada apsėstasis keičia charakterį, nesupranta, kas dedasi aplinkui. Tuomet reikia kreiptis į egzorcistą, ir jis gali išvalyti biolauką, „atrišti“ dvasią.

Po mirties biolaukas šiaip nedingsta, ar jis vėl susiranda kokį nors kūną?

-Tai vadinama reinkarnacija, aišku, bažnyčia ją neigia sakydama, kad žmogus egzistuoja tik vieną kartą, o siela amžina. Tačiau žmogus per vieną savo gyvenimą nespėja realizuoti visų planų, jis į pasaulį turi ateiti ne vieną ir ne dvylika, o mažiausiai penkis šimtus kartų. Kai jis pajunta, kad padarė viską, ką norėjo, tada jo dvasia pradeda tobulėti kosminiu lygiu, tai yra ten, kur astraliniai kūnai gali gyventi amžinai.
Tai gali būti ir Marsas, ir Saturnas, nes astralinis kūnas nejaučia nei šalčio, nei karščio, jam nereikia nei duonos, nei vandens.

Jeigu susapnavau nepažįstamą vietą, tai gali būti informacija iš praeito gyvenimo?

-Astralinis kūnas gali prisiminti tokį dalyką, nes jame slypi informacija apie visus mūsų praeitus gyvenimus. Taip pat gali prisiminti ateitį, todėl absurdiškas pasakymas, kad mes kuriame savo gyvenimą. Nuo tos akimirkos, kada žmogus gimė, jo pasąmonė žino, kiek jis gyvens.

Visi žinome, kad Hitleris, Stalinas buvo diktatoriai. Ar gali būti, kad jie reinkarnavosi kur nors Rytuose ir tik dėl jų ten vyksta karai?

-Nebūtinai tokie žmonės vėl reinkarnuojasi į diktatorius, jie gali reinkarnuotis į paprastus žmones, nes jeigu praeitame gyvenime sukėlė masinį chaosą, tai šiame gyvenime jiems duota viską patirti savo kailiu.

Norite pasakyti, kad kitame gyvenime jie gali tapti aukomis?

-Taip, tarkim, gali būti nužudyti kur nors Afganistane. Aišku, jie gali įsivaizduoti, kad praeitame gyvenime buvo kokie napoleonai ar cezariai, bet kas iš to – žmonėms neduota galimybė tiksliai sužinoti, kas jie tokie buvo praeitame gyvenime, nes jeigu taip įvyktų, plaukai piestu pasistotų. Kita vertus, praeitas gyvenimas lemia, kas tu šią akimirką esi, ir jeigu žmogus buvo koks diktatorius, jam ne vieną reinkarnaciją teks pereiti pragarą.

Jeigu praeitame gyvenime buvau žmogus, po mirties galiu atgimti į kokį šunį?

-Jokiu būdu. Šuo gali reinkarnuotis į žirgą, beždžionę, paskui į žmogų, bet žmogus atgal į šunį reinkarnuotis nesugebės. Jeigu jis praeitame gyvenime buvo žudikas, atgimsta turėdamas įvairių defektų: aklas, kurčias, be rankos ar kojos, bet ne kitaip.

Pastebėjau, kad tam tikru metu žmonės galvoja apie vieną ir tą patį. Kaip tai paaiškinti? Ar mes pririšti prie kokio bendro siūlelio? O gal tai tik sutapimas?

-Nėra sutapimų, yra galimybė prisijungti prie Žemės energetinės informacijos ir ją nuskenuoti. Vienas, antras, trečias žmogus, esantys skirtingose pasaulio vietose, tą pačią minutę gali nuskenuoti vienodą informaciją. Būna atvejų, kai du nepažįstami žmonės sukuria vienodą idėją, paskui vienas kitą pradeda kaltinti vagyste.

Vadinasi, viskas jau seniausiai sukurta, žmogus tik atlieka skenerio funkciją?

-Imkime, pavyzdžiui, fantastikos rašytojus. Iš kur visa ta informacija, kuri po šimto ar dviejų šimtų metų staiga išsipildo? Žmonės seniau net nemanė, kad skraidys lėktuvais ar turės televizorių, telefoną. O dabar visa tai turi. Ir jeigu žmonės po kokių penkiasdešimties metų sugebės gyventi mėnulyje, tai bus norma, kaip dabar gyvena dangoraižiuose.

Prieš tai minėjote, kad ne tik žmonės, bet ir daiktai, akmenys, vanduo turi bioenergetinį lauką. Ar gali būti, kad žmogus savo neigiamomis emocijomis pakrauna vandenyną ir dėl to kyla cunamiai?

-Žmogus savo mintimis gali užkalbėti stiklinę, vonią, bet ne jūrą. Net milijonui žmonių tai padaryti būtų labai sunku.

Straipsnis iš „Respublikos“ leidinio „Brigita“ 2008-05-31 Nr. 7 (703)