KONSULTACIJOS


 

 

                

     Konsultacija per „Skype“, „Messenger“,’WhatsApp“, telefonų.

  •  Nuo klausimų kiekio ir sudėtingumo priklauso konsultacijos kaina  – nuo  60 €. Parašykite savo konkrečius klausimus emailu  info@azanov.lt  .

 

TARO

* Būrimas Taro kortomis – atsakymai į įvairius klausimus apie ateitį. Norėdami gauti tikslius atsakymus, paruoškite konkrečius klausimus. Nuo klausimų kiekio ir sudėtingumo priklauso konsultacijos kaina -nuo  50 €

 

 


  • * Biolauko pažeidimų nustatymas (60 €) Biolauko diagnostiką atlieku per nuotrauką.

  • Biolauko korekcija naudojant nuotrauką. Nuotrauka reikalinga be akinių. (vienas seansas – 50 €)

 

        * Prakeikimų, nužiūrėjimų diagnostika – (60 €)

Prakeikimo diagnostika : galiu pravesti diagnostiką per atstumą, naudojant nuotrauką.Nužiūrėjimų diagnostikai būtina matyti žmogaus nuotrauką visu ūgiu, būtinai turi matytis akys. Biolaukas gali parodyti neigiamą poveikį kito žmogaus per magiją. Matant ant kiek biolaukas yra pakitęs, galima spręsti kiek laiko vyksta magiškas poveikis ir kiek seansų prireiks, kad valyti biolauką. Reikalingi duomenys: vardas, pavardė, turite žinoti tikslią gimimo datą : metai, mėnuo, diena.

        Prakeikimų, nužiūrėjimų panaikinimas – (vienas seansas – 70 € )

Prakeikimo nuėmimui taikomas magijos ritualas.Tam reikia nuotraukos, kur matytusi veidas be akinių, ir kita nuotrauka visu ūgiu.  Pagal nuotrauką atliksiu magišką apvalymo ritualą nedalyvaujant pačiam žmogui. Valomi septyni energetiniai apvalkalai , septynių energetinių centrų, kuriais žmogaus kūnas gauna energiją. Taip pat išvalomi 14 meridianų ir pagrindinių organų kanalai. Kaip matote, per vieną seansą visa tai atlikti neįmanoma.Kai atliekamas seansas per atstumą nuotraukos pagalba, nesvarbu, kur žmogus randasi, ką jis daro, kuom užsiima. Po paskutinio seanso statoma apsauga metams nuo nužiūrėjimų ir prakeikimų.

* Magiškų talismanų sudarymas: meilei, sveikatai, verslui, kelionėms, nuo nužiūrėjimų ir prakeikimų. (vienas talismanas – 60 €)

Magiškas talismanas pagamintas iš kartono, kad būtų patogiau įsidėti į piniginę. Išmatavimai-7,5×7,5 cm. Talismaną reikia laikyti piniginėje, kurią nešiojatės su savimi. Jokių skylučių talismane daryti negalima.

Ruošiamas atitinkamomis valandomis ir energetiškai pakraunamas. Talismanas –  dirba nuo gamtos stichijos : vandens, žemės, ugnies, oro, metalo. Jis gali apsaugoti šeimininką, pakoreguoti sveikatą ir pritraukti laimę. Galioja vienerius metus, išsikrauna kaip akumuliatorius.Po metų reikia užsakyti naują. Turiu žinoti Jūsų tikslią gimimo datą ( gimimo metai, mėnuo, diena). Taip pat parašykite adresą, kuriuo reikia išsiųsti laišką su talismanu. Jei gyvenate Vilniuje galima atsiimti asmeniškai.Apmokėti galima per banką, pavedimu.  Gavus apmokėjimą ,išsiųsiu talismaną.

 

  Astrologija

** Asmeninis horoskopas   (150 €)

Asmeninio horoskopo sudarymas: charakteris, profesija, finansinė padėtis, santykiai su vaikais ir partneriais, sveikata, meilė. Jeigu Jus domina svarbūs gyvenimiški klausimai, ieškote atsakymų ir sprendimų į juos, tai asmeninis horoskopas, planetų išsidėstymas ir kaip jos susijusios tarpusavyje, padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų. Būtina konkretizuoti klausimus, kokiu tikslu sudaromas horoskopas ir ko iš jo tikitės? Bendras horoskopas – tai bendra viso gyvenimo programa. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, turite žinoti tikslią gimimo datą : metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, kur gimėte : šalis, miestas. Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Raštu horoskopo nesiunčiu. Mūsų pokalbį galima įsirašytį į diktofoną .

** Vaiko asmeninis horoskopas   (80 €)

Vaiko horoskopo sudarymas: galima analizuoti sveikatą (silpnąsias ir stipriąsias puses), charakterio savybes, proto sugebėjimus, mokslus, sportinius ir meno gabumus, talentus ir galimybes. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, gimimo data: metai, mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas (kuriame gimė). Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Raštu horoskopo nesiunčiu.Mūsų pokalbį galima įsirašytį i diktofoną.

** Metinis horoskopas  – Soliaras  (80 €)

Metinis horoskopas vadinasi Soliaras ,prasideda nuo gimtadienio ir daromas metams iki kito gimtadienio. Soliaras – Saulės tikslus grįžimas į tą patį laipsnį, kur buvo gimimo metu. Jis gali parodyti, koks astrologinis fonas formuojasi tais metais, kokios sritys bus veiksmingos.  Turiu žinoti Jūsų  tikslias gimimo datas ( gimimo metai, mėnuo, diena, valanda, minutes (jeigu tai žinote),miestas kuriame gimėte). Parašykite kokiame mieste gyvenate. Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Informacijos rastu nesiunčiu.

** Medicininio horoskopo sudarymas: „ekspres“ analizė: organų diagnostika, susirgimo priežasčių paieška, tinkamiausio laiko parinkimas operacijai. (80 €)

Medicininis horoskopas suteikia daug naudingos informacijos apie konkretaus žmogaus polinkį vienoms ar kitoms ligoms. Be to, medicininis horoskopas leidžia laiku nustatyti silpnas organizmo vietas ir laiku imtis profilaktinių priemonių, kad išvengti rimtų susirgimų. Duoda galimybę greitai ir efektyviai nustatyti žmogaus organizmo greičiausiai paveikiamas vietas.Medicininis horoskopas gali suteikti informacijos apie efektyviausius gydymo metodus. Liga yra tiesioginis signalas apie neteisingą planetų energijos naudojimą. Tam, kad sudaryti medicininį horoskopą, būtina žinoti gimimo datą:(metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, miestas kuriame gimėte). Raštu horoskopo nesiunčiu. Galima su manimi susisiekti per Skype sutartą dieną ir valandą.

** Medicinine astrologija ir vaisingumas. (80 €)

Nėštumo planavimas.    Medicininės astrologijos pagalba, galima sužinoti, kokiomis dienomis galėtumėte pastoti, kad gimtų kūdikis. Sudaromas astrologinis pastojimui tinkamų dienų kalendorius vienerių metų laikotarpiui.Informacija pateikiama emailu.

** Sėkmingas profesijos ir studijų parinkimas abiturientams. (80 €)

Svarbu ne kur žmogus mokosi , o kur gaus darbą baigęs mokslus. Galima mokytis kur įmanoma, bet nedirbti pagal tą specialybę. Peržiūrimos visos individualaus horoskopo charakteristikos, kurioje sferoje gali save realizuoti ir turėti materialinį stabilumą.Horoskope dažnai nagrinėjamos kelios kryptys, pagal kurias galima daryti išvadas. Horoskopo pagalba, galime sužinoti kokia profesija ir koks darbas Jums labiausiai tinka. Jo dėka mes galime visa tai analizuoti. Parašykite, kokią specialybę pasirinkote ir kokį darbą norėtumėte dirbti. Ši informacija man padės išsiaiškinti ar Jūsų norai atitinka su Jūsų horoskopu.   Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė,gimimo data (metai,mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas,kuriame gimėte. )

**Emigracijos galimybių nustatymas. Žmogaus perspektyvos persikėlus į kitą šalį. (viena šalis – 90 €)

Žmogus turi žinoti į kurią šalį ruošiasi emigruoti. Sudaromas Jūsų horoskopas ir šalies, į kurią planuojate vykti, horoskopas. Jūsų horoskopas sujungiamas su šalies horoskopu, šitokiu būdu sudaromas emigracijos horoskopas. Matysime, ar galite toje šalyje gyventi, ar turėsite darbą, ar galėsite užsidirbti pinigų, kaip jūsų sveikata, ar toje šalyje būsite laimingas …

** Karjeros ir finansų horoskopas. Įmonių verslo perspektyvos analizės sudarymas. (100 €)

Pagal registracijos datą sudaromas įmonės horoskopas, pateikiamas teigiamas ir neigiamas planetų poveikis pelnui, klientų srautams, psichologinei kolektyvo būsenai.

** Karmine astrologija . (90 €)

Kuo jūs buvote praeitame gyvenime, karminės programos analizė ir esamos padėties problemų sprendimas

** Tarpusavio santykių suderinamumo horoskopo sudarymas. (120 €)

Horoskopų sudarymui, turiu žinoti Jūsų ir Jūsų vyro (draugo) tikslias gimimo datas ( gimimo metai, mėnuo, diena, valanda, minutes (jeigu tai žinote), miestas kuriame gimėte) . Sudarysiu atskirus horoskopus,veliau Jūsų horoskopą sujungsiu su Jūsų vyro (draugo) horoskopu. Galėsiu sudaryti Jūsų ir Jūsų vyro (draugo) psichologinius portretus. Dėl Jūsų likimo ateityje paruošiu tarpusavio santykių analizę ir išvadas. Horoskopų išaiškinimas vyksta per skype . Raštu horoskopo nesiunčiu.

 

**Datos parinkimas sėkmingo vedyboms,verslo pradžiai, įmonės registracijai, sandoriams, kelionėms. (80 €)

Pagal pagrindinių dešimties planetų tranzitus parenkamos sėkmingiausios dienos  vedyboms,verslo pradžiai, sandoriams, kelionėms.

 

 

Didysis astrologijos kalendorius 2020

Vladimiras Azanovas

Sergejus Azanovas

 

Sveiki bičiuliai,
džiaugiamės galėdami pranešti,kad prekybos vietose jau galima įsigyti mūsų 2020 metų astrologinį kalendorių.
Astrologinis kalendorius yra universalus mūsų visų gyvenimo vadovas. Jei norite iš anksto sužinoti, kokie įvykiai jūsų laukia, ir valdyti savo likimą įvairiose gyvenimo srityse: meilė, santykiai, sveikata, karjera, verslas, transportas, vaikai ir kt. Per 28 praktikos metų brolis ir aš vadovavomės astrologinėmis instrukcijomis ir norime jums, brangūs draugai, perduoti unikalią dovaną – mūsų žinias, ir jūs iškart suprasite, kaip planuoti savo ateitį, kaip išvengti klaidų, sužinoti, kuria kryptimi turėtumėte judėti,kad visa tai teiktų džiaugsmą ir tikėjimą rytojumi.

Kalendorių ir knygą galima įsigyti internetu:
https://www.knyguklubas.lt/nematoma-kasdienybes-puse
https://www.knygos.lt/…/didysis-astrologijos-kalendorius-2…/
Kalendorius ir knyga Jūsų laukia Pegaso, Vagos ir kt. knygynuose.Taip pat Maxima prekybos centruose visoje Lietuvoje.

 

 

Vladimiras Azanovas  „Nematoma kasdienybės pusė „

272 p., spalv., iliustr., kietas virš.
21,3×14,3×2,9 cm
Leidykla: Alma littera, 2018
ISBN 9786090133651

Ar jums kada teko pasijusti tarsi vakuume, kai apgaubia tirštas it rūkas smogas ir, atrodo, suplėšys jus į gabalėlius vien todėl, kad esate vieni? Penkiolika minučių tokio nieko nejautimo ir… vėl sumaištis, muzika, žmonės, mintys… Gyvenam. Ir vėl viskas iš naujo.

Šis, matomas, pasaulis nuo nematomo atskirtas tokia tankia ir sunkia užuolaida, kad praskleisti ją, žengti už lemtingos ribos leista ne kiekvienam. Tam reikia ne vien ypatingų gebėjimų, bet ir geležinės valios, ir stiprybės, ir žinių, kitaip žengsi tenai ir, jei esi tam nepasiruošęs, gali išnykti amžinybės sūkury.

Smalsu sužinoti, kas tenai, už ribos.
•         Kas per reiškinys tie poltergeistai ir kaip nuo jų gintis?
•         Ar mirusieji būna šalia ir ar galime juos jausti, tikėtis pagalbos?
•         Kaip veikia nužiūrėjimai ir ar įmanoma apsisaugoti?
•         Kokį kelią – šeimoje ir profesinį – numačiusios mums žvaigždės?
•         Kur likimas bus mums palankesnis – čia ar svečioje šalyje?
•         Ką daryti, kad namai dvelktų laime?

Atsakymai į šiuos ir kitus mįslingus klausimus – šioje knygoje, parašytoje vieno žinomiausių Lietuvos parapsichologų, astrologų ir tarologų Vladimiro Azanovo.

Prekybos vietose galite įsigyti mano knygą „Nematoma kasdienybės pusė“.
Kalendorių ir knygą galima įsigyti internetu:
https://www.knyguklubas.lt/nematoma-kasdienybes-puse
https://www.knygos.lt/…/didysis-astrologijos-kalendorius-2…/
Kalendorius ir knyga Jūsų laukia Pegaso, Vagos ir kt. knygynuose.Taip pat Maxima prekybos centruose visoje Lietuvoje.

 

 

Mano  tapyba

Mano  tapyba – tai naujas požiūris į įvairių stilių dailę bioenergetiniu ir energoinformaciniu pagrindu. Mažo formato paveikslai naudojami kaip talismanai.

Mano tapytus paveikslus biurui, namams, dovanoms Jūs galite įsigyti susisiekus su manimi.Mano paveikslus galite peržiūrėti skyriuje:     Mano paveikslų galerija