Paslaugos


      Paslaugos per „skype“ 

  • Konsultacija  per „skype“ . Nuo klausimų kiekio ir sudėtingumo priklauso konsultacijos kaina. Parasykite savo konkrečius klausimus emailu.Turiu žinoti Jūsų gimimo datas ( gimimo metai, mėnuo, diena).

Tiems, kurie atvyksta į privačią konsultaciją.

* Būrimas Taro kortomis – atsakymai į įvairius klausimus apie ateitį. Norėdami gauti tikslius atsakymus, paruoškite konkrečius klausimus. Nuo klausimų kiekio ir sudėtingumo priklauso konsultacijos kaina –   nuo  40 €

 

 

  • * Biolauko pažeidimų nustatymas (40 €) Biolauko diagnostiką atlieku per nuotrauką.
  • Biolauko korekcija naudojant nuotrauką. Nuotrauka reikalinga be akinių. (vienas seansas – 40 €)

 

* Prakeikimų, nužiūrėjimų diagnostika – (40 €) ir panaikinimas – (vienas seansas – 40 € ) Prakeikimo nuėmimui taikomas magijos ritualas.Tam reikia nuotraukos, kur matytusi veidas be akinių, ir kita nuotrauka visu ūgiu.

* Magiškų talismanų sudarymas: meilei, sveikatai, verslui, kelionėms, nuo nužiūrėjimų ir prakeikimų. (vienas talismanas – 50 €)

 

                                     Astrologija

** Asmeninio horoskopo sudarymas: charakteris, profesija, finansinė padėtis, santykiai su vaikais ir partneriais, sveikata, meilė. Jeigu Jus domina svarbūs gyvenimiški klausimai, ieškote atsakymų ir sprendimų į juos, tai asmeninis horoskopas, planetų išsidėstymas ir kaip jos susijusios tarpusavyje, padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų. Būtina konkretizuoti klausimus, kokiu tikslu sudaromas horoskopas ir ko iš jo tikites? Bendras horoskopas – tai bendra viso gyvenimo programa. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, turite žinoti tikslią gimimo datą : metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, kur gimėte : šalis, miestas. Galima bendrauti asmeniškai arba per „skype“. Raštu horoskopo nesiunčiu. Mūsų pokalbį galima įsirašytį į diktofoną . Trukmė – 1,5 valandos. (150 €)

** Vaiko horoskopo sudarymas: galima analizuoti sveikatą (silpnąsias ir stipriąsias puses), charakterio savybes, proto sugebejimus, mokslus, sportinius ir meno gabumus, talentus ir galimybes. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, gimimo data: metai, mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas (kuriame gimė). Galima bendrauti asmeniškai arba per skype. Raštu horoskopo nesiunčiu.Mūsų pokalbį galima įsirašytį i diktofoną. Trukmė – 1 valanda. (70 €)

** Medicininio horoskopo sudarymas: „ekspres“ analizė: organų diagnostika, susirgimo priežaščių paieška, tinkamiausio laiko parinkimas operacijai. (50 €)

Medicininis horoskopas suteikia daug naudingos informacijos apie konkretaus žmogaus polinkį vienoms ar kitoms ligoms. Be to, medicininis horoskopas leidžia laiku nustatyti silpnas organizmo vietas ir laiku imtis profilaktinių priemonių, kad išvengti rimtų susirgimų. Duoda galimybę greitai ir efektyviai nustatyti žmogaus organizmo greičiausiai paveikiamas vietas.Medicininis horoskopas gali suteikti informacijos apie efektyviausius gydymo metodus. Liga yra tiesioginis signalas apie neteisingą planetų energijos naudojimą. Tam, kad sudaryti medicininį horoskopą, būtina žinoti gimimo datą:(metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, miestas kuriame gimėte). Raštu horoskopo nesiunčiu.Informaciją galima įsirašyti į diktofoną. Galima su manimi susisiekti per skype sutartą dieną ir valandą.

** Medicinine astrologija ir vaisingumas. (70 €)

Nėštumo planavimas.Vaiko lyties planavimas pagal dr. Jono metodą.

Medicininės astrologijos pagalba, galima sužinoti, kokiomis dienomis galėtumėte pastoti, kad gimtų kūdikis.Mėnulio vaisingumo metodas pagal daktarą Eugeną Joną. Buvo teigiama, kad moters vaisingumas tiesiogiai priklauso nuo Mėnulio ciklo. Jo metodas gali buti panaudotas ne tik, kad padėtų norincioms pastoti, bet taip pat ir toms, kurios norėjo išvengti neštumo. Vaisingumo dienų pagal Menulį nustatymo metodas gali taip pat būti naudojamas, norint padėti toms moterims, kurios anksčiau buvo susidūrusios su nėštumo komplikacijomis, neišnešiojimais ar turi genetinius sutrikimus . Sudaromas astrologinis pastojimui tinkamų dienų kalendorius vienerių metų laikotarpiui.Informacija pateikiama emailu.

** Sėkmingas profesijos ir studijų parinkimas abiturientams. (70 €)

Svarbu ne kur žmogus mokosi , o kur gaus darbą baigęs mokslus. Galima mokytis kur įmanoma, bet nedirbti pagal tą specialybę. Peržiūrimos visos individualaus horoskopo charakteristikos, kurioje sferoje gali save realizuoti ir turėti materialinį stabilumą.Horoskope dažnai nagrinėjamos kelios kryptys, pagal kurias galima daryti išvadas. Horoskopo pagalba, galime sužinoti kokia profesija ir koks darbas Jums labiausiai tinka. Jo dėka mes galime visa tai analizuoti. Parašykite, kokią specialybę pasirinkote ir kokį darbą norėtumėte dirbti. Ši informacija man padės išsiaiškinti ar Jūsų norai atitinka su Jūsų horoskopu.   Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė,gimimo data (metai,menuo, diena, valandos, minutės, miestas,kuriame gimėte. )

**Emigracijos galimybių nustatymas. Žmogaus perspektyvos persikėlus į kitą šalį. (50 €)

Žmogus turi žinoti į kurią šalį ruošiasi emigruoti. Sudaromas Jūsų horoskopas ir šalies, į kurią planuojate vykti, horoskopas. Jūsų horoskopas sujungiamas su šalies horoskopu, šitokiu būdu sudaromas emigracijos horoskopas. Matysime, ar galite toje šalyje gyventi, ar turėsite darbą, ar galėsite užsidirbti pinigų, kaip jūsų sveikata, ar toje šalyje būsite laimingas …

** Astrologija verslui (karjeros ir finansų horoskopas). Įmonių verslo perspektyvos analizės sudarymas. (80 €)

Pagal registracijos datą sudaromas įmonės horoskopas, pateikiamas teigiamas ir neigiamas planetų poveikis pelnui, klijentų srautams, psihologinei kolektyvo būsenai.

**Kuom jūs buvote praeitame gyvenime, karminės programos analizė ir esamos padėties problemų spręndimas (50 €)

** Tarpusavio santykių suderinamumo horoskopo sudarymas. (70 €)

Horoskopų sudarymui, turiu žinoti Jūsų ir Jūsų vyro(draugo) tikslias gimimo datas ( gimimo metai, mėnuo, diena, valanda, minutes (jeigu tai žinote), miestas kuriame gimėte ) . Sudarysiu atskirus horoskopus,veliau Jūsų horoskopą sujungsiu su Jūsų vyro( draugo ) horoskopu. Galėsiu sudaryti Jūsų ir Jūsų vyro (draugo) psihologinius portretus. Dėl Jūsų likimo ateityje paruošiu tarpusavio santykių analizę ir išvadas. Horoskopų išaiškinimas vyksta per skype . Raštu horoskopo nesiunčiu.Pokalbį galite įsirašyti į diktofoną.

 

**Datos parinkimas sėkmingo vedyboms,verslo pradžiai, įmonės registracijai, sandoriams, kelionėms. (70 €)

Pagal pagrindinių dešimties planetų tranzitus parenkamos sėkmingiausios dienos  vedyboms,verslo pradžiai, sandoriams, kelionėms.

 

2018 metų DIDYSIS ASTROLOGIJOS KALENDORIUS

 

Energoinformacinė tapyba – tai naujas požiūris į įvairių stilių dailę bioenergetiniu ir energoinformaciniu pagrindu. Mažo formato paveikslai naudojami kaip talismanai. Juose užkoduota informacija apie sveikatą, sėkmę, verslą, tarpusavio santykių darną.

Mano tapytus paveikslus biurui, namams, dovanoms Jūs galite įsigyti susisiekus su manimi.

P1380117     P1380116     P1370642

 

**                  Vladimir Azanov : „Auksiniai Taro vartai“      

    Virselis-Auksiniai-Taro-Vartai-200x300                                    

Tai išties išskirtinė knyga-vadovas, kuriame sudėta mano beveik 20 metų darbo patirtis su Taro kortomis. Ši knyga skirta tiek pradedantiems dirbti su Taro kortomis, tiek jau dirbantiems. Tai savotiškas bandymas perprasti paslaptingą Taro kortų mokslą. Ji unikali savo turiniu, nes joje mokoma ne tik kaip dirbti su Taro kortomis, bet ir kaip aš asmeniškai interpretuoju konkrečią kortą. Tokios interpretacijos gimsta tik įgijus gilią patirtį šioje srityje. Knyga yra 400 puslapių.

Kaip įsigyti knygą:

Elektroninę knygos versiją kaina – 50 €

Dėl knygų įsigijimo kreipkitės asmeniškai mob. tel. nr.: +370 685 386 37  arba el.paštu : info@azanov.lt