Pokalbiai su mirusiaisiais – pavojingi


Klajojančios sielos namuose gali sukelti gaisrus, o žmogų išvesti iš proto

Būtinas apsivalymas
Parapsichologai Vladimiras ir Sergejus Azanovai – bendravimo su sielomis specialistai. Jie ne kartą buvo kviečiami „nuraminti“ ar išvaryti nepageidaujamas namų dvasias.
„Dvasias gali iškviesti bet kuris, tačiau ne visos jos grįžta ten, kur joms skirta tęsti savo gyvenimą. Spiritizmas – pavojingas žaidimas, dažnai paliekantis pėdsakus žmonių likimuose“, – perspėjo Vladimiras.
Pašnekesiui su mirusiojo siela, jo teigimu, reikia pasiruošti. Būtinas apsivalymas ir tik teigiamos mintys bei emocijos. Kitaip nežinia kas gali atsibelsti iš anapus.

Vėlės prašo pagalbos
Parapsichologas sako, kad pokalbyje su artimais mirusiaisiais galime atrasti mums reikalingus atsakymus, pagalbą.
Kartais mirusiųjų sielos prašo gyvųjų pagalbos: „Tikriausiai ne vienas sapnuose regėjote savo artimą, besiskundžiantį dėl šalčio ar kenčiamo skausmo. Tai prašymas padėti jam išeiti Anapilin. Nueikite į bažnyčią, pasimelskite, paprašykite Aukščiausiojo pagalbos mirusiojo sielai“.

Stebėkite ženklus
V.Azanovas nepataria patiems kontaktuoti su vėle. Savo vizito metu ji gali pridaryti daug žalos. Užsibuvusio „svečio“ požymiai: netikėtai gęstantys, gendantys, užsiliepsnojantys elektros prietaisai, iš niekur atsirandantys skersvėjai, staiga atsidarančios durys, krintantys stabiliai pastatyti daiktai, savaime skylantys daiktai, nukritusi temperatūra kambaryje ir panašiai.
Po pokalbio su dvasia žmogus gali girdėti nesuprantamus kuždesius, balsus, išnykstančius vaizdus, siluetus. „Kai kurie taip ir išprotėja. O daugeliui nepapasakosi, kad vaidenasi – išveš“, -juokavo V.Azanovas, siūlantis tokiais atvejais kviesti egzorcistą ar parapsichologą, sugebantį valdyti anapusinio pasaulio gyventojus.
Aprašyti reiškiniai tėra smulkmė, gąsdino Vladimiras, palyginti su tuo, kad „prašnekintos“ dvasios gali gyvuosius pasikviesti Anapilin, sudeginti namus. Tačiau giminaičių sielos elgiasi teigiamai, norėdamos padėti gyviesiems.

Dvasių kalba – nesudėtinga
Paklaustas, kokia kalba ekstrasensas bendrauja su sielomis, atsakė, kad pašnekesiai su siela yra beženkliai: „Gali sakyti, kad sielų kalba – internacionali.
Paprasčiau tai pavadinčiau minčių vibracijomis, gali būti ir jų materializacija, kai pokalbis yra matomas. Galima kalbėtis net ir su žuvimis ar paukščiais“, – pasakoja Azanovas.
Atsakymus gali išgirsti ar net pajusti fiziškai tik labai jautrūs žmonės. Uždavus klausimą, galima pajusti kutenimą ar niežulį kuriame nors delne. Jei tai dešinioji ranka – atsakymas teigiamas. Jei kairioji – neigiamas.

Praneša pokyčius
Pokalbiui su vėle būtina žvakė ir kryžius.
Artimųjų vėlės, norėdamos apsaugoti mus nuo nesėkmių, perspėja įvairiais būdais. Dažnai perspėja mus sapnuose. Kartais mums pasiunčiami suprantami gamtos ženklai.
Tai gali būti į langą stuksenantis paukštis, pranešantis apie rimtą ligą ar nelaimę.
Į namus atskridęs paukštis gali reikšti ir mirtį.
„Reikėtų peržiūrėti savo planus ir ketinimus, sprendimus, jei dienos metu mintimis keliskart prisimenate artimą mirusįjį. Jis signalizuoja apie kardinalius pokyčius“, – sako V.Azanovas, tvirtinantis, kad aplink mus nuolat sklando dvasios, bet mes jų nematome.

ekstra ŽINIOS – 2005 10 26