RYTIETIŠKAS KINŲ HOROSKOPAS 2014 MĖLYNOJO ARKLIO METAMS


2014 METŲ HOROSKOPAS ŽIURKEI

Žiurkės ženklo atstovams Arklio metai yra labai palankūs 2014 -aisiais jos gali tikėtis turtų ir didelių pasiekimų. Pagal kinų kalendorių naujaisiais metais sėkmė laukia tų Žiurkių, kurios sugebės rasti bendrą kalbą ir užmegzti kontaktus su įvairiųsocialinių sluoksnių atstovais. Arklio metais Žiurkės ženklo atstovams nusišypsos reta galimybė sutikti meilę. Nustumkite į šalį racionalius samprotavimus, interesus ir baimes, atsiduokite jausmų galiai. 2014 metais Jums reikia išmokti vertinti tai, kas tikra, stengtis gyventi dabar, šią akimirką. Ši akimirka ir yra Jūsų gyvenimas. Antrasis 2014 metų pusmetis Žiurkėms taps grūdinimosi periodu. Teks padaryti keletą likimą lemiančių sprendimų tuo metu, kai Jūs būsite mažiausiai pasiruošę. Arklio metais daugeliui šio ženklo atstovų kils troškimas atversti naują puslapį savo gyvenime. Kad galėtumėte sukurti harmoniją ir nukreipti savo energiją pozityvia linkme, 2014 metais reikės tapti nepriklausomiems ir atkakliai siekti tikslo. Arklys nepalankus ramybės ir komforto mėgėjams. Būtent dėl to Žiurkėms naujaisiais metais reikia labiau pasitikėti savo jėgomis.

2014 METŲ HOROSKOPAS JAUČIUI

Mėlynasis Arklys 2014 metais žada Jaučiui labai žaibišką ir intensyvią įvykių tėkmę. Todėl Jaučiams reikia būti ypač dėmesingiems ir rūpestingiems šeimyniniuose santykiuose. Jeigu aplinkybės neleidžia parodyti ypatingų dėmesio ženklų, nestokokite išmintingų patarimų, pagarbos ir ištikimybės. 2014 metais išaugs savikontrolės poreikis. Pyktis ir siekimas įvykdyti teisingumą bet kokia kaina jums nebus naudingas. Pasistenkite būti pakantesni šmeižtui, skriaudoms ir ypač venkite keršto. Tiesiog atkakliai ženkite savo tikslo link…

2014 METŲ HOROSKOPAS TIGRUI

2014 metai Tigro ženklo žmonėms nebus paprasti. Šių metų globėjas Mėlynasis Arklys nėra palankus ir labai nepasitiki šio ženklo atstovais, kuriems nesvetimas taisyklių nesilaikymas, per didelės ambicijos ir sunkus charakteris. Todėl Arklio metais Tigrams prireiks didesnės savikontrolės, kantrybės, teks siekti kompromisų. Polinkis į avantiūrizmą, pykčio protrūkiai, karštas temperamentas priešiškai nuteikia Arklį. Vis dėlto 2014 metų šeimininkas su pagarba vertina oponentus ir visada atsako geru už gera ir piktu už pikta. Vasarą Tigrai gali tikėtis didžiulės sėkmės, bet tik tuo atveju, jei laikysis visuomenėje priimtų normų ir įstatymų. Rudenį įsitvirtins gerosios Tigrų savybės. Būkite garbingi ir ištikimi beužsimezgančiuose santykiuose. Šiuo periodu Jums atsiras reta proga susirasti savo antrąją pusę, kuri atitiks visus Jūsų gyvenimo palydovui keliamus reikalavimus. Nestandartinis Tigrų mąstymas 2014 metais gali padėti įminti daugelį paslapčių, naujų pasiekimų moksle, filosofijoje.

2014 METŲ HOROSKOPAS TRIUŠIUI

Visada pagalbai ir patarimams atviras, kompanijos siela esantis Triušis rizikuoja nesuspėti sekti 2014 metų įvykių ritmu. Praeities šešėlis neleidžia šio ženklo atstovams užbaigti reikalus, kurie sunkiai velkasi iš paskos. Priežastis baimė būti pasmerktam aplinkinių, nostalgija ir viltis, kad praeitį galima sugrąžinti. Deja, 2014 metų šeimininkas Mėlynasis Arklys, judėdamas tik į priekį, privers Triušį sustoti vietoje, pasitenkinant tik praeities pasiekimais arba privers užverti kelią į praeitį ir pradėti gyventi dabartimi. Šio ženklo atstovams vargu ar pavyks pasiekti harmoniją ir įgyti dvasinę pusiausvyrą pirmojoje 2014 metų pusėje. Pavasarį bus sunku rasti sau vietą, susidoroti su užduotimis, nusistatyti prioritetus, susivokti jausmuose. Labai tikėtinas emocinis nestabilumas. Triušiams reikės įveikti savo baimes. 2014 metų vasarą Jums reikia ypač saugotis pavydo. 2014 metais Triušiai atras naujas savo sugebėjimų įgyvendinimo galimybes. Arklys pareikalaus iš šio ženklo atstovų daugiau drąsos ir aktyvumo Tik parodant savo charakterio stipriąsias puses galima tikėtis sėkmės ateinančiais metais. 2014 metais likimas Jums gali suteikti gėrio, bet nemanykite, kad tai turi įvykti savaime.

2014 METŲ HOROSKOPAS DRAKONUI

Po šiuo ženklu gimusiems žmonėms 2014 metais kaip niekada prireiks užuojautos ir tarpusavio supratimo. Ateinančiais metais savo gyvenimo kelyje sutiksite žmonių, kuriems prireiks Jūsų pagalbos. Neatsakykite jiems šios paskutinės vilties. Darydami gerus darbus Jūs ne tik susirasite naujų draugų, ištikimų partnerių, bet ir apsirūpinsite palaikymu ateityje. 2014 metų pavasarį Drakono smalsumas, troškimas viską apie visus žinoti gali tapti didžiulių permainų priežastimi. Labai didelė tikimybė sužinoti informaciją, kuri viską apvers aukštyn kojom. Išmintingai priimkite šią žinią, kokia ji bebūtų. Asmeniniuose santykiuose šio ženklo atstovai 2014 metais įgaus ilgai lauktą stabilumą, atvirumą , tarpusavio supratimą. Mėlynojo Arklio metais Drakonui teks pripažinti, kad negalima reikalauti iš mylimo žmogaus daugiau negu galite jam duoti.2014 metų vasarą šio ženklo atstovams atsiras galimybė pasirinkti arba malonų laiko praleidimą arba galimybę užsidirbti pinigų. Medinis Arklys paruošė Jums tokį išbandymą, kad įvertintumėte prioritetus. Kelionė su būriu draugų, linksmos atostogos ar papildomos pajamos, investicijos, kopimas karjeros laiptais. Pasirinkimas Jūsų rankose. Ką bepasirinktumėte, gailėtis neverta. Ir nors Drakonai yra tvirtos ištvermingos asmenybės, rudenį Jums teks daugiau dėmesio skirti sveikatai. Jokiu būdu netaupykite savo sveikatos sąskaita, daugiau ilsėkitės, saugokite savo jėgas. Visų pinigų vis tiek neuždirbsite. Kartais protinga pasitenkinti tuo, ką turi. 2014 metų pabaigoje galimas Jūsų turtų pagausėjimas, ilgai lauktų objektų įsigijimas, aplinkos pasikeitimas į geresnę pusę. Ypač palankus metas pakeisti būstą ar darbo vietą.

2014 METŲ HOROSKOPAS GYVATEI

Pirmąjį 2014 metų mėnesį atsispindės nueinančių Gyvatės metų tendencijos. Šiuo periodu Gyvatės ženklo atstovai turėtų atidėję į šalį visus reikalus rimtai susimąstyti apie planus Arklio metais. Praėjusieji metai buvo kupini įvykių, kurie rimtai pakeitė Jūsų pasaulėžiūrą ir gyvenimo suvokimą. Ateina laikas praktiškai įgyvendinti 2013 metais įgytą patirtį. Pagal kinų astrologiją Arklys ir Gyvatė yra nuolatiniame ilgalaikiame konflikte Gyvatė tikisi įgelti 2014 metų šeimininkui. Šio ženklo atstovai turėtų žinoti, kad jiems tam tikru metų periodu teks susidurti su kliūtimis visose gyvenimo sferose, tuo pačiu metu labai truks bendraminčių ir pagalbininkų. 2014 metų vasarą Jūsų oratorinio meno sugebėjimai, iškalbingumas ir sugebėjimas visus įtikinti savo teisumu, padės šio ženklo atstovams užmegzti pažintis, kurios ilgalaikėje perspektyvoje bus labai naudingos. 2014 metais pagrindinis prizas Gyvatei bus aplinkinių pagarba. Poelgiai, kuriuos Jūs įgyvendinsite pirmoje 2014 metų pusėje taps svarbiu indėliu Jūsų geram vardui ir reputacijai pelnyti. Šios savybės pravers Jums finansinėje srityje. Arklio metais Gyvatei labai svarbu išmokti sukoncentruoti visas savo jėgas ir nukreipti talentus siekiant užsibrėžto tikslo, nesigilinant į smulkmenas. Svarbiais gyvenimo momentais kritinių situacijų metu Jums geriau patylėti. Tapdami konfliktinių situacijų iniciatoriais Jūs pralaimėsite ir patirsite didžiulius nuostolius. Dalykinių santykių srityje būkite santūrūs, nepasakokite aplinkiniams apie savo tikslus, sumanymus ateities projektus.

2014 METŲ HOROSKOPAS ARKLIUI

Arklio ženklo atstovams tai ypatingi metai, kadangi jo globėjas Medinis Mėlynasis Arklys. Sėkmė ir malonūs įvykiai lydės šio ženklo atstovus visais 2014 metais iki 2015 metų vasario 18 dienos. Šiais metais Arklio ženklo atstovams svarbu išmokti organizuoti savo laiką, sudaryti ateities planus, tada Jūsų lauks didžiulė sėkmė visose srityse. Pirmąją šių metų pusę Jūs galite leisti sau daug pramogų ir malonumų. Daugelis Arklių 2014 metais įgis naujų draugų. Ateinantieji metai žada daug meilės intrigų, romantiškų vakarų. Tačiau Arkliui 2014 metais bus sunku atskirti meilę nuo laikino potraukio. Todėl geriau neskubėti daryti sprendimų, kurie gali pakeisti Jūsų gyvenimą.. Pavasario laikotarpiu didelė užsisklendimo savyje, depresinių nuotaikų tikimybė, aplinkinių dėmesio stoka. Ši tendencija bus trumpalaikė ir neturėtų sukelti rimtų padarinių. Jūsų pozityvus nusiteikimas, geros mintys, patarimai padės draugams ir artimiesiems ateinančiais metais nesuskaičiuojamą daugybę kartų. Ateinančių metų vasarą Arklys patirs stiprų troškimą užsidirbti pinigų. Visas jėgas Jums derėtų nukreipti į naujų, produktyvesnių pajamų šaltinių paieškas. Jūsų pastangos bus atlygintos. Antroji 2014 metų pusė Arkliui žada finansinę sėkmę ir praturtėjimą. Būtent vasarą Arklys galės įsigyti ilgai lauktą pirkinį: namą, automobilį, naujus baldus, papildyti kolekciją. Kinų astrologai pataria šiais metais jiems viską kaupti. Venkite skolų, azartinių žaidimų, lažybų. Arkliams šių ir kitų problemų 2014 metais nereikėtų susikurti.

2014 METŲ HOROSKOPAS OŽKAI

Daugelis Ožkos ženklo atstovų per praėjusius metus įgijo išminties, nusiėmė rožinius akinius ir pradėjo realiau žiūrėti į gyvenimą. Taigi dauguma jų jau žino, ko tikisi iš 2014 metų, ir tvirtai gali pareikšti, kaip jie pasieks savo tikslą. Jau nuo pirmųjų 2014 metų dienų Ožka padarys šuolį pirmyn, stengdamasi išspausti maksimalią naudą iš visko, kas vyksta aplink. Mėlynasis Arklys paruošė palankias tendencijas ir keletą reikšmingų palankių permainų gimusiems po Ožkos ženklu. Ožka iš prigimties yra labai geraširdė ir patikli. Arklio metais jai teks atsisakyti balasto problemiškų draugų, nepatikimų partnerių ir pradėti gyventi sau. 2014 metų vasarą daugelis šio ženklo atstovų pagaliau supras, kas juos išnaudojo ir kokių tikslų siekdamas tai darė, bendraudamas su Ožka. Finansiniu požiūriu šie metai Ožkai bus labai sėkmingi. Būkite pasiruošę: 2014 metais Jums pavyks pradėti savo verslą ar gauti solidų priedą prie atlyginimo. Tuo metu svarbiausia nepamesti galvos ir labai racionaliai tvarkyti savo finansus. Skolindamiesi ar imdami kreditą, gerai apmąstykite savo galimybes grąžinti skolą. Šiaip ar taip, nerizikuokite visu savo turtu, geriau užsitikrinkite pastovias pajamas. 2014 metai idealiai tinkami užmegzti stiprius ilgalaikius santykius. Arklio metais sudaryta santuoka bus patikima, tvirta ir laiminga. 2014 metais Ožkai svarbiausia vengti nereikalingo santykių aiškinimosi.

2014 METŲ HOROSKOPAS BEŽDŽIONEI

Arklio metai taps įsimenami žmonėms, gimusiems po Beždžionės ženklu. 2014 metų būdingas bruožas tai, kad jie galės pakreipti įvykių tėkmę norima kryptimi. Sąmojingumas, humoro jausmas padės joms užmegzti naujas pažintis, nuo kurių ateityje priklausys jų socialinė padėtis ir gerovė. Pirmoji 2014 metų pusė bus gausi vakarėlių, švenčių, linksmų pobūvių. Jeigu šiuo periodu Beždžionė praras savikontrolę ir saiko jausmą, rizikuoja savo neapgalvotais poelgiais pabloginti savo materialinę padėtį. Ypač nerekomenduojama piktnaudžiauti alkoholiniais gėrimais. Taigi negatyvių tendencijų eiga 2014 metais priklauso tiesiogiai nuo pačios Beždžionės rimtumo ir apdairumo. Arklio metais Beždžionei patariama nebijoti atsakyti pildyti kitų pageidavimus, pirmiausia rūpintis savo interesais ir saugumu. Jeigu laikysitės šių nuostatų, Medinio Arklio metai taps laimingu jūsų gyvenimo kelio etapu. Asmeniniame gyvenime 2014 metai bus palankūs Beždžionėms, kurios, nepaisant sunkumų žavi visus savo dvasinėmis vertybėmis, linksmu charakteriu ir meile gyvenimui. Šiais metais pasistenkite nubrėžti ryškią ribą tarp profesinės veiklos ir meilės reikalų. Būtų protinga vengti tarnybinių romanų, kurie gali neigiamai atsiliepti jūsų karjerai ar netgi tapti atleidimo iš darbo priežastimi. Finansiniu požiūriu geriausiai seksis 2014 metų rudenį. Laukia permainos į gerąją pusę. Arklio metais Beždžionėms svarbiausia įsitikinti, kad gyvenimas tai ne vien tik pramogos, bet ir didelė atsakomybė už save ir savo aplinką.

2014 METŲ HOROSKOPAS GAIDŽIUI

Mėlynojo Arklio metai žada būti įtempti ir pilni netikėtumų po Gaidžio ženklu gimusiems žmonėms.2014 metais jūsų laukia permainingos tendencijos, pasiekimai ir praradimai. Pasitikėjimas savimi ir nenoras pripažinti savo klaidų Arklio metais bus jums nenaudingas. 2014 metais reikėtų atsisakyti žalingų įpročių, kadangi didelė lėtinių ligų paūmėjimo tikimybė. Drauge su stresu, depresinėmis nuotaikomis tai sukuria negatyvią atmosferą, iš kurios išeiti bus nelengva. Gaidžiui Arklio metais būtina pasirūpinti savo sveikata. Reikėtų neimti visko giliai į širdį, vertinti nesėkmes kaip neįkainojamą patirtį geriausia išeitis iš susidariusių krizinių situacijų. Arklio metais Gaidys turi iš anksto numatyti, kad scenarijus gali būti jam nepalankus ir planuoti savo veiksmus keletu žingsnių į priekį. Tai padės operatyviai ištaisyti klaidas, stabilizuoti situaciją. Antroji 2014 metų pusė Gaidžio ženklo atstovams bus palankesnė. Tikėkite, kad 2014 metų rudenį Jūsų gyvenime atsiras žmogus, kuriam Jūs būsite labai brangūs. Neužverkite širdies. Atsiduokite savo emocijoms. Mylimas žmogus taps įkvėpimo šaltiniu, prikels Jus naujiems žygiams ir pergalėms. Arklio metais šio ženklo atstovai turėtų įsisąmoninti, kad tokios gyvenimo vertybės kaip šeima, meilė, draugystė yra daug svarbesnės už gerovę ir autoritetus. Arklio metais galite tikėtis sėkmės iš savo talentų. Savo galimybių viršūnę pasieks Gaidžiai, užsiimantys kūrybine veikla.

2014 METŲ HOROSKOPAS ŠUNIUI

Džiaugsmingi įvykiai prasidėję 2013 metais toliau lydės Šuns ženklo atstovus. Jūsų artimieji didžiuojasi Jumis, savo ruožtu Jūs su pasitenkinimu darote juos laimingesnius. Jau pirmaisiais 2014 metų mėnesiais Šuns laukia geros naujienos. Profesinėje srityje prasideda ilgai laukti pokyčiai. Sėkmė ypač lydės tuos Šuns ženklo atstovus, kurie klauso savo šeimos narių patarimų. Kartais naudinga pasinaudoti išmintingų pagyvenusių žmonių patirtimi. Arklio metais daugiau dėmesio skirkite savo šeimai. Dovanokite džiaugsmą savo artimiesiems , tada palankios permainos audringa srove įsilies į jūsų gyvenimą. Pavasarį venkite veiksmų, nukreiptų prieš įstatymus. Gresia konfliktų su vyresnybe ar teisėtvarka tikimybė. 2014 metų pavasarį bus įtempta situacija draugystės sferoje. Galimi konfliktai, geriausi draugai gali tapti prakeiktais priešais. Šunims bus naudinga daugiau laiko praleisti bendraujant su panašių interesų turinčiais žmonėmis. Arklio metais galite įgyvendinti grandiozinius planus, susijusius su Jūsų talentais. Kasdien skirkite šiek tiek laiko savo hobiui, dvasiniam tobulėjimui.

2014 METŲ HOROSKOPAS KIAULEI

Medinio Mėlynojo Arklio metais žmonių, gimusių po Kiaulės ženklu, laukia ramus, patogus gyvenimas. 2014 metais Kiaulės užims savo komforto zoną ir labai nenorės iš jos pasitraukti. Tai nereiškia, kad ateinančiais metais jos bus tingios ir nemotyvuotos. Paprasčiausiai tam tikru momentu joms pasirodys, kad turi viską, ko reikia jų laimei. 2014 metais Kiaulei geriau nesiimti naujo verslo, nekeisti darbo. 2014 metai bus labai sėkmingi varžybose, konkursuose, olimpiadose. Kiaulėms seksis visur, kur tik dvelks rungtynių dvasia. Atkaklumas ir darbštumas garantuoja joms laurus ir pirmąją vietą. Arklio metais Kiaulėms būtina išmokti protingai tvarkyti savo finansinius išteklius. 2014 metais tikėtinas nestabilumas asmeniniuose santykiuose. Dėl to kaltas Jūsų tingumas ir pasyvumas. Nebūkite egoistai. Įsiklausykite į savo antrosios pusės prašymus. Pašalinti sąstingį iš asmeninio gyvenimo padės kelionės. Arklio metais nesistenkite apgauti savęs tvirtindami, kad jus tenkina esama situacija, Jūs tik bijote prarasti šiltą vietelę. Daugelis šio ženklo atstovų 2014 metais suvoks, kad jų gyvenimas iš dalies neturi prasmės, tikslo. Daugelis ryšis beprotiškiems poelgiams siekdami įrodyti aplinkiniams, o visų pirma sau savo reikšmingumą. Tokiais momentais būtų protinga užmiršus ambicijas ir savimeilę pagalvoti apie savo artimuosius.