Šaudymas į lemtį užrištomis akimis


Pirmoji eksperimento dalyvė
Rūta Ščiogolevaitė
,
26 metų dainininkė, Zodiako ženklas — Vėžys.

Kilmė: gimiau ir augau Šiauliuose, vienturtė, tėvai išsiskyrė, kai buvau paauglė.
Šeimos padėtis: pirmoji santuoka prieš keletą metų iširo. Šiuo metu gyvenu su draugu ir auginu kelių mėnesių sūnų. Be meilės negaliu gyventi. Labiausiai patinka sąžiningi ir pasitikėjimą keliantys vyrai.
Kuo norėjo būti vaikystėje: muzikante arba aktore.
Pomėgiai: patinka ruošti maistą, kirpti plaukus, skraidyti oro balionais, čiuo-žinėti pačiūžomis, žiūrėti filmus. Veiklą renkuosi pagal nuotaiką. Ilsiuosi gamtoje. Visiškai neturiu talento tapyti ar imtis keramikos. Niekada nieko nekolekcionavau. Patinka organizuoti šventes draugams. Geriausiai poilsiu tada, kai galiu keltis kada noriu ir niekur neskubėti.
Ateitis: svajoju apie kelionę laivu. Norėčiau paragauti aktorės duonos ar garsinti filmus.
Kelionės: dažniausiai keliauju po Lietuvą. Jaučiu beprotišką lėktuvų baimę, todėl vasarą nesvajoju apie poilsį egzotiškoje šalyje. Skrendu tik tada, kai užsienyje turi vykti koncertas. Stengiuosi saugiai vairuoti, neviršyti greičio, net jei vėluoju į susitikimą.
Nemėgsta: vakare viena neinu tamsia gatve. Paprašau, kad mane palydėtų net iki automobilio.
Gyvenimo šūkis: ieškau harmonijos, nemėgstu kraštutinumų. Namai: asocijuojasi su poilsiu, ramybe, laisve. Namie aš — šeimininkė ir karalienė. Negalėčiau gyventi senamiestyje ir kvėpuoti dulkėmis. Gyvenu užmiestyje, kur grynas oras, daug erdvės. Neteikiu ypatingos reikšmės baldams ir interjerui. Svarbu, kad būtų patogu.
Charakteris: vienomis situacijomis elgiuosi ramiai, kitomis — supykstu. Galiu būti kompanijos siela, bet kai pavargstu bendrauti, įsitaisau tyliai kamputyje. Vertinu punktualumą. Daug reikalauju iš savęs ir kitų. Esu labiau išlaidi nei taupi. Negailiu pinigų maistui. Esu optimistė. Nepatinka, kad kartais būnu tiesmuka, atviraširdė. Noriu išmokti būti ne tokia jautri.
Apie pranašystes: turiu stiprią intuiciją, paskaitau horoskopus. Iššūkiai: dalyvavimas LTV projekte „Šokių dešimtukas“, skraidymas oro balionu. Sveikata: vaikystėje dažnai sirgau peršalimo ligomis. Dabar mano sveikata normali.

Pranašystės iš dangaus
Astrologas V.Azanovas

Tai — subtili, švelni, graži, jautri moteris. Jos sėkmės žvaigždė gali staiga įsižiebti. Iki 29 metų — savotiškas karjeros pakilimo pikas. Tikriausiai menininkė. Ji gali gerai šokti, įmanoma sėkminga modelio karjera. Taip pat gali mėgti dainuoti. Pavadinčiau ją saulėtu žmogumi. Jos plaukai turėtų būti šviesūs. Ši moteris tikriausiai dažnai žiūri į save veidrodyje, daug dėmesio skiria figūrai, drabužiams. Puikios intuicijos, aktyvi, mėgsta kompanijas. Populiari tarp vyrų. Vyrų kompanijoje jaučiasi geriau nei moterų. Tai — savimi pasitikinti moteris. Skaito daug, bet šios informacijos nepanaudoja. Taip pat mėgsta tuo pat metu daryti kelis darbus, pavyzdžiui, megzti ir žiūrėti televizorių, valgyti ir skaityti. Turėtų neblogai išmanyti politiką, ekonomiką. Gali dalyvauti kokiuose nors mitinguose. Kai kurie panašaus horoskopo žmonės padarė politinę karjerą. Šios moters dar daug įdomių dalykų laukia ateityje. Ji moteriška, šeimyniška, tačiau jai būdingi ir lyderės bruožai. Vyrams su ja nėra lengva. Savarankiška, sugeba pati užsidirbti. Linkusi kaupti pinigus, tačiau jų negaili sau. Gali turėti du vaikus. Pirmasis tikriausiai berniukas, antroji — mergaitė. Užaugę vaikai gali pasukti tėvų pėdomis. Jei pervargs, kentės galvos skausmus, galimos kvėpavimo takų ligos, traumos.

<…>

Antroji eksperimento dalyvė
Larisa Kalpokaitė
,

50 metų aktorė, Zodiako ženklas — Vandenis.
Šeimos padėtis: ištekėjusi, turiu 23 metų sūnų.
Vaikystės svajonė: norėjau būti aktore arba dainininke.
Pomėgiai: mėgstu skaityti, patinka ir garsių rusų klasikų, ir fantastikos, ir istoriniai kūriniai. Dievinu keliones. Moteriškų rankdarbių niekada nemėgau, nors megzti, siūti moku: gyvenimas privertė visko išmokti. Patinka vaikščioti miške, grybauti. Noriu išmokti anglų kalbą bei geriau dirbti kompiuteriu. Dabar tik elektroninį laišką galiu parašyti. Avantiūros: ne viena. Pavyzdžiui, dainavimas LNK projekte „Žvaigždžių duetai“.
Gyvenimo šūkis: jei ištinka bėda, sakau, kad būna dar blogiau. Patinka patarlė: „Nedaryk kitam to, ko nenorėtum, kad tau padarytų„. Manau, mano gyvenimas buvo pakankamai laimingas. Svarbiausia, kad visos bėdos įveikiamos. Tai suvokiau, kai neseniai gulėjau ligoninėje. Charakteris: bjaurus, esu užsispyrusi, valdinga, valinga. Šeimoje aš — generolas. Manau, artimiesiems turėčiau būti atlaidesnė bei geresnė. Teigiami bruožai: kantri ir optimistė. Net sudėtingomis situacijomis gebu matyti teigiamus dalykus.
Baimė: anksčiau maniau, kad man nebūdinga aukščio baimė, bet kartą būdama kalnuose ją pajutau.
Mokykloje sekėsi: humanitariniai mokslai, nors turėjau proto ir tiksliesiems, bet man jie buvo neįdomūs.
Namai: kambariuose turi būti daug šviesos ir saulės, nemėgstu tamsių baldų. Nekenčiu plauti langų, grindų, siurbti kilimų. Galiu be vargo mazgoti indus ir ruošti valgį. Matyt, praėjusiame gyvenime buvau virėja.
Asmenybė: visada žavėjausi Antonu Čechovu, patinka jo humoras, vyriškumas. Jei gyvenime sutikčiau tokį vyrą, tikriausiai įsimylėčiau.
Meilė: niekada nebuvau iš tų, kurios greitai įsimyli. Manau, mano dėmesį atkreiptų ramus, intelektualus
vyras, turintis humoro jausmą, pakankamai savarankiškas. Mano vyrui būdingos įvairios savybės. Juk kai gyveni daug metų kartu, pamatai žmogų visokį. Ir aš, jo akimis žvelgiant, visokia.
Sveikata: manau, kad pagal savo amžių jaučiuosi normaliai. Kasmet nors kartą sergu peršalimo ligomis. Esu patyrusi traumų — patempti kojos raiščiai, o prieš pusę metų smarkiai susižalojau petį, todėl atsargiau šokinėju nuo laiptų, nes bijau išsisukti koją.
Atostogos: keletą metų neatostogavau, matyt, dėl to jaučiu nuovargį. Norėčiau vasarą su drauge nuvažiuoti prie jūros — daug kalbėtume, gertume vyną, išsinuomotume automobilį.
Apie pranašystes: porą kartų bičiulė būrė kortomis. Išsipildė. Mano stipri intuicija.

Pranašystės iš dangaus
Astrologas V.Azanovas

Tokia Veneros ir Saulės jungtis rodo, kad žmogui būdingi įgimti artistiniai gebėjimai. Ši moteris galėtų būti aktorė, muzikantė, dainininkė. Mėnulis yra Jaučio ženkle, todėl greičiausiai jos profesija bus ta, kur reikia daug bei raiškiai kalbėti. Jei ši moteris — aktorė, ji gali atlikti ir rimtus, ir komiškus vaidmenis. Jai nesunku persikūnyti. Manau, ji geba vaidinti, dainuoti. Ši moteris gali būti populiari, tačiau matomas konfliktas tarp Saulės ir Jupiterio, vadinasi, šlovės link eis sunkiu keliu, jai nebus lengva prasimušti. Pripažinimo turėtų sulaukti būdama brandaus amžiaus. Apie ją kalbės, rašys, rodys per televiziją. Įdomu, kad viena daina ar vaidmuo gali padaryti ją labai populiarią. Tikėtina, jog daugiau populiarumo sulauks Lietuvoje nei užsienyje. Ši moteris turėtų būti patraukli. Jei imasi kokio nors darbo, viską daro nuo pradžios iki galo. Manau, jos gyvenimas nebuvo lengvas. Pinigai dažnai būdavo uždirbami sunkiai. Materialinė gerovė ne visada stabili. Mėgsta punktualumą. Jos gera intuicija, bet dažniau remiasi logika. Įdomi asmenybė, galima pasikalbėti įvairiomis temomis. Charakteris nesaldus, prie jos reikia taikytis. Galėtų turėti du vaikus. Reikėtų pasaugoti balso stygas, nes tai greičiausia yra jos duona. Gali būti pažeistos venos, kamuoti kepenų, kraujotakos, šlapimo pūslės problemos. Ligas gali paveldėti iš tėvų, greičiausiai — mamos. Būdingas polinkis pilnėti. Moka neblogai ruošti maistą, gali net sugalvoti nestandartinių receptų.
Problemų gali kilti vairuojant automobilį, tikėtinos avarinės situacijos. Laisvalaikį mėgsta leisti su draugais, domisi viskuo, kas susiję su menu. Meilės srityje sėsli, nelinkusi keisti partnerių.

<…>

Trečioji eksperimento dalyvė
Jūratė Zabielaitė
,
49 metų advokatė, Zodiako ženklas — Žuvys.
Kilmė: gimiau Vilniuje, turiu brolį.
Išsilavinimas: Vilniaus universitete trejus metus mokiausi Psichologijos fakultete, paskui baigiau Teisės fakultetą. Pasekiau tėvo advokato Vytauto Zabielos pėdomis.
Vaikystės profesija: norėjau būti dailininke, tačiau paauglystėje šis noras išblėso.
Šeimos padėtis: du kartus išsiskyrusi, iš antrosios santuokos auginu dukrą.
Pomėgiai: šaudymas ir tapyba. Šaudymu susidomėjau prieš penkerius metus. Šaudyklos instruktorius Aleksejus sakė, kad nėra vyro, kuris mane apšaudytų. Prie molberto atsisėdau 2002 metais. Dailės pagrindų mokiausi iš kaimyno dailininko Broniaus Grušo. Tapau žinomų vyrų portretus. Mėgstu knygas. Tas, kurios patinka, skaitau po keliolika kartų. Prie lovos sudėtos mano mėgstamiausios — religinės, filosofinės ir meno. Tualete guli dvi storos knygos „Teisė ir revoliucija“ bei „Graikų mitai“. Nevengiu šeimininkauti. Mano močiutė Smetonos laikais jaunoms panelėms dėstė kulinarijos mokslus.
Kelionės: 10 metų nebuvau tolimuose kraštuose, nes nejaučiu poreikio. Gal vertėtų ryžtis apkeliauti aplink pasaulį. Dabar vasaromis mėnesiui vykstu į Nidą. Užsidarau ten su knygomis, kefyru, sultimis ir disciplina — kartais laikausi dietos.
Vertina: man būtina vienatvė. Turiu keletą mielų draugų, kolegų. Su jais gerai jaučiuosi. Su bičiuliais įkūrėme „Nepartinių klubą“. Darbas įpareigoja daug ben drauti, bet savaitgaliais stengiuosi būti viena. Anksčiau žaisdavau tenisą, dabar sekmadienius skiriu tapybai, o šeštadieniais mėginu surinkti save.
Iššūkis: filmavimasis do kumentiniame filme „Seserys ir dvynės“. Filmo pabaigoje nusiskuta plaukus ir einu kovoti su blogiu. Didžiausias šokas buvo, kai reikėjo pli kai nusiskusti dėl kelių sekundžių šmėkštelėjimo ekrane. Bet nesigailėjau. Gal iššūkiu galima pavadinti ir bandymą balotiruotis į Prezidentus. Apie postą negalvojau. Iš televizijos ekranų norėjau įspėti piliečius apie tai, kas laukia, kai į Seimą pateks vieni ar kiti netinkami žmonės. Gyvenimo šūkis: kad ir kas nutiktų, blogį reikia paversti gėriu. Mano gyvenime buvo labai sunkių situacijų. Visada vadovaujuosi teisingumo jausmu.
Charakteris: nuo vaikystės buvo įskiepyta: jei ką nors darai, privalai stengtis iš visų jėgų, viską padaryti geriausiai. Manau, esu tvirta, nors kartais jaučiuosi moteriška bei silpna. Optimistė. Mūšio lauke galėčiau būti disciplinuotas kareivis. Bet klausyčiau tik nepaprastų gebėjimų turinčio, charizmatiško generolo. Greičiausiai toks neatsirastų. Tada pati vadovaučiau būriui. Esu užsispyrusi: jei ką nors nutariu, niekas manęs neperkalbės. Be svajonių — nė žingsnio. Tikiu, kad man dar teks daug ką padaryti, patirti didelę meilę.
Baimės: nemėgstu uždarų patalpų, lėktuvais skristi nejaučiu malonumo, didelių kompanijų vengiu. Be to, visiškai neištveriu intervencijos —
man trauma, kai turiu iš venos ar piršto paimti kraujo tyrimams. Namai: patogūs, dominuoja smėlio spalva. Daug antikvarinių baldų.
Vyrai: gyvenimo draugo neturi. Patiktų stiprus, protingas, sąžiningas. Man reikia, kad žmogus Pranašystės: manau, nedaug yra tokių, kurie gali matyti už pažinimo ribų.

Pranašystės iš dangaus
Astrologas V.Azanovas

Buvo sudėtinga, nes šios moters horoskope visos planetos išbarstytos. Tai — nestandartinė asmenybė, jai būdinga daug gebėjimų. Vidutinio ūgio, tamsiais plaukais, simpatinga. Labai aktyvi, tvirto charakterio, nesėdi vienoje vietoje. Ji gali dirbti arba du darbus, arba turėti kelis aukštojo mokslo diplomus. Tikėtina, jog įgijusi mokslinį laipsnį. Gali siekti karjeros politikos, ekonomikos, teisės srityse. Tai — žinoma moteris. Puiki strategė. Punktuali. Nekeičia savo įsitikinimų. Ši moteris turėtų būti turtinga, gali laimėti sudėtingus procesus prieš vyrus. Tai — nenuspėjama asmenybė, iš jos galima tikėtis daug nestandartinių ir revoliucinių poelgių. Turi fantastiškas perspektyvas būti lydere. Gali turėti ir nuosavą verslą, rašyti knygas, straipsnius. Jai tinka dirbti su žmonėmis. Šeimoje gali kilti problemų, nes jai sunku rasti sau lygų partnerį. Galėčiau pasakyti, kad ši moteris arba kilusi iš kilmingos giminės, arba yra žinomų tėvų dukra. Šiai moteriai reikėtų rūpintis savo sveikata, nepervargti. Atsargi turėtų būti kalnuose, mat galimos stuburo traumos. Daug dėmesio skiria veido ir plaukų priežiūrai. Be to, ji labai rūpestingai renkasi batus. Gali būti linkusi pilnėti. Jos namai — tvirtovė, nelinkusi kviestis pašalinių. Namie kuria senovinį stilių, mėgsta antikvarinius baldus. Geros intuicijos. Galimos kelios santuokos. Dievina komfortą ir poilsį prie vandens. Puoselėja daug planų.

<…>

Straipsnis iš žurnalo LILIT 06/08