Sužinokite, ką jūsų zodiako ženklui pranašauja žvaigždės antrąjį pavasario mėnesį


Balandžio horoskopas

Astrologai sako, kad meilei ir darbams geriausia bus balandžio pradžia. Antroji mėnesio pusė labai prieštaringa, nes neigiamą įtaką darys Mėnulio užtemimas.
Balandžio pirmoji pusė – puikus metas susipažinti, skirti pasimatymus, išgryninti santykius, jeigu jūsų jausmai nuoširdūs ir atviri. Mėnesio 5–9 dienomis Veneros jungtis su Marsu skatins staiga įsižiebiančias ir, deja, greitai užgęstančias aistras. Tačiau, jeigu meilė tikra, jai niekas negresia.
Nuo balandžio 12-osios, Plutonui ėmus judėti reversu, vis labiau norėsis atsigręžti atgal, prisiminti į praeitį ir nieko neveikti. Laimė, tokia būsena truks neilgai, netrukus sugrįš kovingumas, drąsa – balandžio 15–22 dienomis galite imtis svarbiausių darbų, įgyvendinti projektus ir daryti ryžtingus sprendimus. Tiesa, nuo balandžio 14-osios, Merkurijui ėmus karaliauti Avino ženkle, bus didesnė avarijų tikimybė, taip pat gali kilti noras priimti klaidingus sprendimus, veltis į konfliktines situacijas. Elkitės ramiai ir apgalvotai, kad vėliau dėl spontaniško elgesio nereikėtų gailėtis. Metas visgi palankus greitoms verslo operacijoms, naujam požiūriui ugdyti ar pradėti sportuoti, keisti gyvenimo būdą.
Balandžio 15-ąją, Venerai perėjus į Jaučio ženklą, palanku užmegzti rimtus santykius tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe. Seksis tiems, kurių veikla susijusi su gamyba, verslu, prekyba ir žemdirbyste. Ypač sėkmingas metas menininkams ir amatininkams, o nuo balandžio 20 dienos – išradėjams ir mokslininkams. Norėsis atsinaujinti, trauks nuotykiai – būkite atsargesnė kelyje.
Dėl balandžio 25-ąją įvyksiančio Mėnulio užtemimo stipri neigiama energija bus juntama nuo 23 iki 26 dienos. Gali atsirasti prieštaravimų tiek asmeniniuose santykiuose, tiek versle ir politikoje. Nedarykite skubotų sprendimų. Šiuo metu jautri bus galva, sąnariai, gerklė ir stuburas, gali paūmėti lėtinės ligos.
Ne ką geresnė, tikėtina, ir balandžio pabaiga, nes nuo 28 dienos Saulės opozicija Saturnui skatins nesutarimus, konfliktus su viršininkais, šeimos nariais, verslo partneriais. Būtina išsaugoti saiką, savikontrolę ir santūrumą.
Balandžio 29 dieną nespręskite svarbių reikalų, nesiaiškinkite santykių, nes galite viską negrįžtamai sunaikinti. Kadangi Venera bus jungtyje su Karminiu Mėnulio mazgu, ypač daug nesusipratimų kils prekyboje ir versle.
Sėkmingiausios mėnesio dienos: 1, 5, 13, 15, 16, 20, 22, 24, 30.
Prasčiausios kovo dienos: 3, 6, 9, 12, 18, 25, 28, 29.

Palankiausios dienos
Rimtiems darbams: 1, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 19, 20, 22, 23, 24, 30.
Kelionėms, atostogoms: 1, 3, 4, 7, 16, 30.
Meilei, vedyboms: 1, 4, 5, 13, 14, 20, 22.
Įsigyti nekilnojamojo turto: 1, 2, 4, 5, 30.
Atnaujinti garderobą: 1, 5, 9, 11, 15, 16, 20, 22, 24, 30.
Kirpti plaukus: 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17.

Astrologo Vladimiro Azanovo prognozės (www.azanov.lt)
Avinas

Balandis jums – labai aktyvus visose srityse: ir meilėje, ir darbe, ir sporte. Viskas pavyks iš pirmo karto. Turite pasikliauti tik savimi arba labai patikimais žmonėmis, nes kolektyvas gali nesuprasti ir nepalaikyti jūsų ryžtingos ir kardinalios iniciatyvos. Tai neturėtų atbaidyti nuo tikslo, jeigu tvirtai žinote, kad einate teisinga kryptimi. Atminkite, kito karto išgarsėti, pranešti apie save nebus, tad griebkite jautį už ragų.
Po Avino ženklu gimusiems vaikams labai naudinga pradėti lankyti sporto, muzikos būrelius. Jie gali ypač daug nuveikti, nes Avinui balandis – išradimų ir atradimų mėnuo.
Nors žvaigždės bus palankios kone visose gyvenimo srityse, daugiau dėmesio turite skirti sveikatai. Ypač reikėtų saugotis traumų, netinkamas laikas vizitui pas odontologą.
• Meilė 90 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 75 proc.

Jautis
Vis dar laukiate, stebite įvykius iš šalies. Ir gerai darote, nes jums svarbiausia – išlaukti tinkamo momento. Atsidūrusi ne laiku ir ne vietoje, tik viską sugadintumėte. Jums šį mėnesį norėsis grįžti į praeitį, ištaisyti senas klaidas, taip pat ir atsinaujinti. Nenustebkite, kad tapsite šiek tiek sentimentali, trauks poezija, lyrika, muzika. Visa tai padės apvalyti sielą ir sugrįžti į vėžes.
Nepatartina tuščiai eikvoti laiko siekiant karjeros aukštumų – daugiau nuveiksite šeimininkaudama namuose. Puikus būdas prasiblaškyti – įsigyti naujas užuolaidas, perstatyti baldus, atlikti nedidelį remontą ar atnaujinti interjerą.
Daug pasitenkinimo suteiks ir galimybė atskleisti kulinarės talentą – virtuvėje suksitės it savo stichijoje. Draugai ir šeimos nariai neliks abejingi jūsų sukurtiems kulinarijos šedevrams.
Balandį bus silpnesnė imuninė sistema. Neverta pradėti grūdintis, nes kontrastinis dušas gali tik pabloginti savijautą.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 55 proc.

Dvyniai
Balandis jums – fantastiškas mėnuo. Galite megzti naujas pažintis, investuoti į nekilnojamąjį turtą, įsigyti antikvarinių daiktų (vėliau jie įgis dvigubą vertę). Ypač sėkmingas metas vadovams, politikams ir keliautojams.
Dvyniai visur suspės, viskas jiems klosis lyg iš pypkės. Svarbiausia – netinginiaukite. Kaip sakoma, jei bergždžiai praleisite mėnesį, praleisite visus metus. Kito tokio palankaus laiko veiklai, karjerai sulauksite tik kitąmet. Galite įgyvendinti netikėčiausius sumanymus, ryžtis kardinaliems gyvenimo pokyčiams – juk šį mėnesį esate laimės kūdikis!
Fortūna šypsosis ir meilėje: jeigu iki šiol nesutikote savojo princo, jis gali netikėtai išdygti prie jūsų durų slenksčio. Ištekėjusioms moterims žvaigždės žada šeimyninę harmoniją. Žinoma, jeigu tik pati nepradėsite skaldyti iš adatos vežimo.
Tiesa, balandį būkite atsargesnė kelyje, nes už greičio viršijimą gali tekti pakloti nemažą baudą.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 100 proc.
• Pinigai 95 proc.
• Sveikata 80 proc.

Vėžys
Jausitės tarsi sustingusi laike. Nebūgštaukite, tai ilgai netruks. Jau antroje mėnesio pusėje į jūsų gyvenimą papūs nauji vėjai. Pabusite tarsi iš letargo miego. Nepaisant to, balandį Vėžiui geriau nesiimti nieko nauja, nes laikas netinkamas bet kokioms permainoms.
Galite kurti ateities planus, darbus – įžvalgos bus teisingos. O įgyvendinti juos galėsite ne anksčiau kaip po mėnesio. Tiesa, yra ir išimčių. Balandį žvaigždės bus palankios tiems, kurių veikla susijusi su menais, fotografija, dizainu. Jiems degs žalia šviesa.
Kad neįkyrėtų rutina, pasilepinkite širdžiai miela veikla. Metas atrasti naujų pomėgių. Ypač palanku atnaujinti garderobą, nes šiuo metu įsigyti drabužiai kaip niekada džiugins ir praskaidrins nuotaiką.
Meilėje žvaigždės nepranašauja didelių permainų. Viskas liks kaip ir anksčiau.
Atidžiau rinkitės maisto produktus, daugiau ilsėkitės, nes balandį bus jautri virškinimo ir nervų sistema.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 75 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 75 proc.

Liūtas
Kaip visada būsite savo stichijoje, nesiliausite tikėjusi stebuklais, atkakliai sieksite svajones paversti trikove. Norėsis visur pirmauti, visur suspėti. Ir tai jums pavyks. Mėnuo ypač sėkmingas kariškiams, architektams, taip pat žmonėms, kurių veikla susijusi su auklėjimu, disciplina.
Liūtui balandį puikiai pavyks savo rankose išlaikyti vadeles, kontroliuoti situaciją – griešite pirmuoju smuiku.
Didesnio dėmesio reikalaus vaikai, gimę po Liūto ženklu. Jiems norėsis žygdarbių, sudėtingų situacijų. Jeigu auginate „liūtuką“, akylai stebėkite, kad ko nors tokio neiškrėstų, rodykite daugiau meilės.
Šio ženklo atstovai balandį gali tikėtis trumpų ir audringų meilės nuotykių. Deja, rimtiems įsipareigojimams laikas ne pats palankiausias.
Jautri vieta bus stuburas ir sprandas. Saugokitės skersvėjų, sportuodama pasirinkite tinkamą fizinį krūvį.
• Meilė 80 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 75 proc.

Mergelė
Balandis Mergelei, deja, nežada nei svaigių nuotykių, nei didelių permainų. Jeigu ko nors imsitės, devynis kartus pamatuokite ir tik dešimtą kirpkite. Antraip rezultatai gali nedžiuginti. Tačiau antrasis pavasario mėnuo žada būti sėkmingas drabužių pardavėjams, dizaineriams. Kitiems šio ženklo atstovams patartina užsiimti namų ruoša, daugiau dėmesio skirti šeimai, vaikams. Didesniems iššūkiams dar neatėjo metas.
Planuokite vasaros keliones, lankykite parodas, muziejus – intelektualus laisvalaikis padės išsklaidyti rutiną ir prasiblaškyti. Jeigu ketinote mesti svorį, atsisakykite, nes dietoms balandis nepalankus. Geriau aktyviai pasportuokite, bet nesimarinkite badu, kitaip gali pablogėti sveikata.
Mergelei žvaigždės nepranašauja nei naujų pažinčių, nei aistringų meilės romanų. Ištekėjusioms moterims reikėtų neaštrinti santykių bendraujant su antrąja puse, nes viskas baigsis konfliktu, kurį vargu ar pavyks greitai užglaistyti.
• Meilė 60 proc.
• Darbas 70 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 80 proc.

Svarstyklės
Balandis – ne jūsų mėnuo. Gyvenate laukimu. Pasitenkinkite tuo, ką turite, juk štilis netruks amžinai. Kaip sakoma, nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Kartais naudinga paklajoti po svajonių ir fantazijų pasaulį, pamąstyti apie ateitį.
Daugiau laiko skirkite dvasinėms ir fizinėms praktikoms – tai padės atgauti dvasinę ir emocinę pusiausvyrą. Ypač tinka masažas, pirtis, baseinas, joga, meditacija. Jeigu lankote sporto klubą, rinkitės lengvus pratimus, kurie padeda palaikyti bendrą organizmo tonusą. Venkite didelio fizinio krūvio.
Balandį galite investuoti ir į sveikatą. Puikus metas apsilankyti pas odontologą, pasitikrinti regėjimą ar net įsigyti naujus akinius.
Būkite atidesnė ir atlaidesnė atžaloms. Jeigu elgsitės despotiškai ir neįsiklausysite į jų nuomonę bei poreikius, pabloginsite santykius.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 55 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 80 proc.

Skorpionas
Šis mėnuo jums aktyvus ir produktyvus. Teks priimti svarbius sprendimus. Elkitės drąsiai ir ryžtingai, viskas pavyks iš pirmo karto. Būsite fortūnos numylėtinė, sulauksite pripažinimo ir įvertinimo tarp draugų, visuomenėje, kolektyve. Sėkmingai įgyvendinsite tai, ką buvote suplanavusi anksčiau, – verta grįžti prie senų projektų, kuriuos buvote atidėjusi geresniems laikams. Pagaliau išmušė jūsų valanda. Ką nors darydama, pasikliaukite intuicija – ji pasufleruos teisingiausią sprendimą.
Jeigu vis dar neradote savo žmogaus, toli ieškoti ir nereikės. Apsidairykite, jis yra visai šalia, bet jo nepastebėjote. Gali atsinaujinti ir sena draugystė – kaip sakoma, sena meilė nerūdija.
Balandį bus didesnė traumų tikimybė, tad atsargiau vairuokite, venkite ekstremalaus sporto ar pramogų, didelio fizinio krūvio, ypač saugokite rankas ir kojas.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 75 proc.

Šaulys
Būsite tarsi pakylėta bangos. Sulauksite naudingų pasiūlymų ir profesinėje, ir verslo srityse. Jeigu teisingai pasirinksite veiklos partnerius, viskas puikiai seksis. Atminkite, kad šį mėnesį pasėta sėkla duos gerą derlių metų pabaigoje, ypač gruodį. Tad klokite tvirtus pamatus, nes, kaip sakoma, gera pradžia – pusė darbo.
Balandį galite leistis į tolimas keliones, užmegzti ryšius su užsienio partneriais, investuoti. Ypač sėkmingas mėnuo verslininkams, bankininkams, taip pat tiems, kurių veikla susijusi su turizmu, automobiliais.
Asmeniniame gyvenime tikėtinos naujos pažintys. Užsimezgusi draugystė džiugins, ir gana ilgai.
Vaikai, gimę po Šaulio ženklu, reikalaus daugiau dėmesio. Jei auginate „šauliuką“, apsišarvuokite kantrybe ir meile.
Sveikata puiki, tik nepiktnaudžiaukite saldumynais ir greituoju maistu, nes kalorijos greitai eis į kūną.
• Meilė 90 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 90 proc.

Ožiaragis
Balandį šio ženklo atstovai atsidurs visuomenės dėmesio centre. Apie juos rašys spauda, rodys televizija – laukia įdomus ir aktyvus mėnuo. Jeigu veiksite viską apgalvodama, nedarysite klaidų, galite pristatyti naujus projektus, idėjas. Energijos pakaks, nes jausitės galinti nuversti kalnus, būsite iškalbinga ir kaip niekada trauksite aplinkinių žvilgsnius. Mėnuo ypač sėkmingas dirbantiems kūrybinį darbą, taip pat sportininkams, lakūnams, stiuardesėms.
Jeigu turite slaptų meilės ryšių, stenkitės, kad visa tai neišlįstų į dienos šviesą, – didelė tikimybė, jog atsiras norinčių tuos santykius atskleisti ir paviešinti. Asmeniniame gyvenime didelių pokyčių žvaigždės neprognozuoja. Puikus metas organizuoti giminės susitikimus – sugebėsite visus suburti, uždegti ir sutaikyti.
Jautriausia vieta – stuburas. Nepamirškite kasdien lengvai pasimankštinti, atlikti tempimo pratimų.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 85 proc.

Vandenis
Tampate vis impulsyvesnė, grįžta jėgos. Jeigu netingėsite, pavyks daug nuveikti. Svarbiausia – neatidėliokite darbų, nes kitos tokios palankios progos įgyvendinti tikslus teks ilgai laukti. Mėnesio devizas – atėjau, pamačiau, gavau. Ypač sėkmingas metas tiems, kurių veikla susijusi su elektronika, kompiuteriais.
Tikėtina, kad balandį pavyks pakeisti gyvenamąją vietą. Jei ne visam laikui, tai bent padirbėti ar pasisvečiuoti užsienyje pas tolimus giminaičius.
Būkite atsargesnė vairuodama, nes greičio viršijimas gali sukelti liūdnų pasekmių. Taip pat svarbu suvaldyti trykštančias emocijas. Bendraudama galvokite, ką sakote, venkite spontaniškų sprendimų ir darbe, ir asmeniniame gyvenime. Jeigu nenorite nutraukti jums naudingų ar svarbių santykių, kaip sakoma, nepilkite žibalo į ugnį.
Po Vandenio ženklu gimusiems vaikams būtina skirti kuo daugiau meilės ir dėmesio.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 90 proc.

Žuvys
Kaip visada – apimta euforijos, lyriškai nusiteikusi ir kūrybinga. Galite pristatyti naujus darbus, kolekcijas, parodas, vesti renginius ar seminarus. Būsite iškalbinga, kupina idėjų. Ypač seksis dirbančioms kūrybinį darbą: aktorėms, atlikėjoms, dailininkėms, fotografėms ir kt. Mokslininkėms balandis – atradimų ir išradimų mėnuo. Ypač padės intuicija, aiškiaregiški sapnai – vertėtų nenumoti į juos ranka.
Kuo daugiau bendraukite, neužsisklęskite tarp keturių sienų. Asmeniniame gyvenime laukia daug smagių pažinčių, susitikimų. Puikiai seksis sužavėti antrąją pusę – būkite apsirengusi romantiškiems meilės nuotykiams.
Sveikata bus puiki, jei nepiktnaudžiausite vaistais, kuriuos reikia nereikia mėgstate vartoti. Balandį vertėtų profilaktiškai pasitikrinti sveikatą ir atlikti kraujo tyrimus.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 95 proc.

Žurnalas „Ji“