Sužinokite, ką jūsų zodiako ženklui pranašauja žvaigždės antrąjį vasaros mėnesį


Liepos horoskopas
Liepa bus kūrybinga, bet kartu šiek tiek ir įtempta, todėl nepalanki rimtai veiklai, karjerai. Pasak astrologų, geriausia šį mėnesį skirti šeimai, atostogoms, poilsiui ir vadovautis posakiu, kad darbas ne vilkas – į mišką nepabėgs.

Pirmoji savaitė palanki svarbiems darbams, veiklai. Būsite atvira naujovėms ir pasirengusi nuversti kalnus. Tačiau nuo birželio 8-osios vertėtų pristabdyti tempą. Nors ir labai norėsis pasireikšti versle, politikoje, visuomeninėje veikloje ar darbe, jūsų iniciatyvą prasidėjus jaunačiai stabdys neigiama Juodojo Mėnulio, arba Lilit, įtaka. Ypač puoselėkite santykius su kolegomis, verslo partneriais, šeimos nariais, nes gali tekti patirti nemažai išbandymų. Bus juntama įtampa, kils noras kištis ne į savo reikalus, kontroliuoti. Svarbiausia – nepasiduokite emocijoms, savigraužai, sentimentalumui ar niūrioms nuotaikoms. Tai laikina. Šiuo metu daugiau išlošite, jei nesiplėšysite darbe, mažiau bendrausite ir daugiau dėmesio skirsite šeimai.
Elkitės diplomatiškai ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime, ypač su giminėmis. Šį mėnesį bus lengva sugadinti ar net nutraukti santykius. Problemas spręskite ramiai, neskubėkite priimti sprendimų, nes viršų ims emocijos, o ne blaivus protas, dėl to paskui gali tekti gailėtis.
Astrologai sako, kad liepos viduryje reikėtų labiau pasaugoti sveikatą, ypač dailiosios lyties atstovėms. Jeigu seniai darėte tyrimus, vertėtų pasitikrinti.
Liepą, ypač paskutinę savaitę, bus didesnė avarijų, nelaimingų įvykių tikimybė, todėl būkite atsargesnė keliaudama, prie vairo, aktyviai leisdama laisvalaikį.
Nepaisant neigiamos planetų įtakos, antroji liepos pusė vis dėlto bus gana kūrybinga, nestigs idėjų, sumanymų. Seksis, jei tikslo sieksite sąžiningai, nelipdama per kitų galvas. Nuo 22 dienos, Venerai perėjus į Mergelės ženklą, ypač sėkmingas laikas tiems, kurių veikla susijusi su medicina, farmacija, gydymu. Tuo metu Saulė bus Liūto ženkle, tai skatins gerą nuotaiką, siekį patirti nuotykių, taip pat kurstys aistras, norą ilsėtis ir pramogauti.

Sėkmingiausios mėnesio dienos: 5, 10, 11, 12, 13, 19, 20, 25, 30.
Prasčiausios dienos: 1, 4, 7, 15, 16, 22, 23, 27, 31.

Palankiausios dienos
Rimtiems darbams: 2, 5, 10, 11, 12, 13, 18, 20, 24, 29, 30 d.
Kelionėms, atostogoms: 2, 5, 6, 12, 20, 25 d.
Meilei, vedyboms: 2, 5, 10, 11, 13, 19, 25, 31 d.
Įsigyti nekilnojamojo turto: 2, 3, 5, 12, 13, 30 d.
Atnaujinti garderobą: 3, 12, 13, 14, 15, 25, 26, 29, 30 d.
Pakirpti plaukus, jeigu norite, kad greitai ataugtų: 1, 2, 3, 4, 5, 6 d.
Dažyti plaukus, jeigu norite, kad kuo ilgiau nebluktų spalva: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 d.

Astrologo Vladimiro Azanovo prognozės (www.azanov.lt, tel. nr. 8 685 38 637)
Avinas

Kaip visada Avinas visų priešakyje ir ruošiasi startui. Liepa jums – impulsyvus metas, kai netversite savo kailyje. Kad ir ko imsitės, viskas seksis ir finansų, ir darbo bei karjeros srityse. Tiesa, aplinkiniai gali nesuprasti jūsų veržlumo ir entuziazmo, tad būtų protingiau, jeigu aiškiai visiems suformuluotumėte ir sukonkretintumėte savo ketinimus, tikslus ir norus. Ypač aiškiai juos pateikite pavaldiniams ir artimiems žmonėms. Gali tekti pakovoti įrodinėjant savo teisumą ir tiesas, bet jums lengvai pavyks įtikinti aplinkinius ir užkrėsti savo idėjomis.
Liepą vertėtų labiau patausoti sveikatą, nes galimos traumos. Jautri vieta kaip ir birželį – galva, ypač akys.
Meilės fronte žvaigždės žada nemažai įvykių – galimos naujos pažintys, lyriniai susižavėjimai. Jeigu dar neradote antrosios pusės, nesnauskite.
Iki šiol gyvenusiems pasyviai tinkamas metas pradėti sportuoti, laikytis dietos – labiau pasirūpinti sveikata.
• Meilė 90 proc.
• Darbas 100 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 65 proc.

Jautis
Kantriai ariate seną vagą. Ypač norėsis įgyvendinti senus planus, kuriuos vis atidėliojote. Liepa tam – puikus metas. Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada. Gali atsirasti netikėtų progų grįžti į seną darbą, imtis apleistos veiklos ar sudaryti naudingus verslo kontraktus su senais klientais, verslo partneriais. Taip pat susitikti su senais draugais, kurių nematėte šimtą metų.
Asmeniniame gyvenime liepą patartina laikytis aukso vidurio ir neskubėti imtis teisuolio ar teisėjo vaidmens. Nors gali kilti įtarimų, kad jūsų partneris neištikimas ir suka į šalį, neimkite giliai į širdį, nes įtarimai greičiausiai bus nepagrįsti. Nemažai energijos pareikalaus ir problemos, kilusios dėl tėvų, vaikų. Teks padėti artimiesiems, bet viskas yra laikina ir išsispręs savaime.
Liepą labai jautri vieta bus skydliaukė ir šlapimo takai.
Jeigu yra galimybė, išvykite kur nors pailsėti. Kelionės, nuotykiai ir nauji įspūdžiai padės atgauti energiją ir vėl tapti žvaliai.
• Meilė 60 proc.
• Darbas 80 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 55 proc.

Dvyniai
Jeigu tik panorėsite ir įdėsite pastangų, pasieksite net Everesto viršūnę. Energijos užteks viskam: ir veiklai, ir šeimai.
Liepa – puikus metas įgyvendinti slapčiausius troškimus: keisti darbą, išvykti į tolimą kelionę ar pradėti savo verslą. Sulauksite pagalbos iš šalies. Neatsisakykite senų patikimų pažįstamų pagalbos, nes jų rekomendacijos ir patarimai labai pravers ateityje.
Nepervertinkite savo jėgų, patausokite sveikatą, nes šį mėnesį sveikata gali sukelti papildomų rūpesčių. Nesimaudykite šaltame vandenyje, negerkite šaltų gėrimų – peršalimo ligos kibs kaip bitės prie medaus. Venkite ekstremalaus sporto ar pramogų, nekopkite į kalnus, nes bus didesnė traumų tikimybė. Taip pat galimi netikėti susidūrimai su laukiniais gyvūnais.
Liepą jums ypač gerai būtų atlikti masažo kursą, pasikaitinti pirtyje – šios procedūros atpalaiduos ir sustiprins imuninę sistemą.
Meilės srityje jokių pokyčių. Teks tenkintis to paties partnerio draugija.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 55 proc.

Vėžys
Pasijusite savo stichijoje. Pagaliau ledai pajudės, ir planetos bus palankios siekti savo tikslų, įgyvendinti sumanymus. Tačiau neįsijauskite ir veikite gerai viską apgalvojusi. Spontaniški sprendimai prie gero neprives.
Liepą galimos naudingos naujos pažintys, kurios pravers ateityje. Tad neužsisklęskite tarp keturių sienų, bendraukite, visur dalyvaukite.
Šį mėnesį nepatartina investuoti, sudaryti didelių verslo sandorių, ypač neskaidrių, nes viskas gali iškilti į dienos šviesą. Galimi patikrinimai – būkite akylesnė ir nerizikuokite be reikalo. Tačiau palanku įsigyti naują automobilį, tvarkyti dokumentus.
Meilės srityje laukia nemažai išbandymų, intrigų, gali kilti daugybė klausimų, į kuriuos rasti atsakymą bus nelengva. Tik neskubėkite daryti išvadų, nes, kaip sakoma, rytas protingesnis už vakarą.
Jeigu sumanysite atostogauti, rinkitės netolimas keliones, geriau po Lietuvą. Bus jautri virškinimo sistema, didesnė tikimybė apsinuodyti maistu, todėl atidžiau žiūrėkite, ką valgote.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 70 proc.

Liūtas
Gyvenate tarsi meilės rūke, apimta fantazijų. Jums atrodo, kad jūra iki kelių. Susikaupti rimtiems darbams bus nelengva, tačiau liepa sėkminga kūrybai, leistis į tolimą kelionę, kurti šeimą. Ypač seksis poetams, dailininkams, įvairių sričių menininkams. Šis mėnuo sėkmingas įvairiai veiklai, tačiau svarbius darbus, planus verčiau atidėkite vėlesniam laikui. Nepersitempkite, nes vis tiek nieko gero nenuveiksite. Leiskite sau atsipūsti. Palanku įsigyti naminį gyvūnėlį – jis suteiks daug naujų ir teigiamų emocijų.
Nepervertinkite jėgų sportuodama, dirbdama fizinį darbą, nes itin jautri bus nugara ir stuburas. Jums tinka minti dviračio pedalus, plaukioti.
Jei nesnausite ir būsite įvykių sūkuryje, pajudės ir meilės reikalai. Ištekėjusioms Liūto ženklo atstovėms nepatartina įrodinėti, kas namuose yra šeimos galva, nes gali sulaukti netikėto ir nemalonaus atsako. Tuščios ambicijos prie gero neprives.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 70 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 60 proc.

Mergelė
Liepą dreifuosite it laivas nurimusioje jūroje. Norėsis atostogauti, ilsėtis, tad svarbius reikalus atidėkite į šalį ir be sąžinės graužaties leiskite sau atsikvėpti. Šis mėnuo ramus, nežada didelių permainų ar audrų nei darbe, nei asmeniniame gyvenime. Sėkmė šypsosis bibliotekininkams, finansininkams, juristams. Jeigu esate šių profesijų atstovė, galite raitotis rankoves ir kibti į darbus. Galbūt sulauksite paaukštinimo, sulauksite naudingų pasiūlymų. Kitoms Mergelėms neverta pradėti nieko nauja, nes rezultatai nedžiugins.
Nepiktnaudžiaukite alkoholiniais gėrimais, nes bus jautrus virškinimo traktas, lengva apsinuodyti. Taip pat būkite atsargesnė prie vairo – didesnė traumų, nelaimingų įvykių tikimybė.
Liepą galite įsigyti nekilnojamojo turto, investuoti į išliekamąją vertę turinčius prabangos daiktus, pavyzdžiui, antikvarinius.
Meilės fronte nieko naujo. Saugokite tai, ką turite, stenkitės nesugadinti santykių su artimaisiais, ypač mėnesio viduryje.
• Meilė 50 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 85 proc.

Svarstyklės
Šį mėnesį patartina sulėtinti apsukas, netinkamas metas rimtoms permainoms (keisti darbą ar pradėti naują veiklą). Spręsdama problemas, neskubėkite priimti sprendimų, veikite apgalvodama – devynis kartus pamatuokite ir dešimtą kirpkite. Kaip sakoma, skubos darbą velnias gaudo. Tačiau liepa žada būti sėkminga pedagogams, mokyklų vadovams, darželių auklėtojams.
Palanku atnaujinti interjerą, atlikti smulkų remontą ar įsigyti naujų baldų. Tik nepersistenkite tampydama baldus, nes stuburas bus jautri vieta. Taip pat pasaugokite ausis – nepersišaldykite mėgaudamasi vandens procedūromis, nepatartina vertis auskarų.
Pagaliau Svarstyklių namuose įsivyraus darna ir harmonija. Puikus metas susitaikyti su mylimuoju, artimaisiais. Visi bus jautrūs, dėmesingi ir geranoriški. Na, o jei neturite antrosios puselės, didelė tikimybė, kad meilė pasibels ir į jūsų duris.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 70 proc.

Skorpionas
Liepa – apsisprendimo mėnuo. Metas nubrėžti liniją, skiriančią praeitį ir dabartį. Nesigręžiokite atgal, nesigraužkite dėl klaidų ar neatliktų darbų. Šį mėnesį atsivers naujų galimybių, taip pat ir ištaisyti klaidas. Galite viską pradėti iš naujo. Jeigu sunku apsispręsti, priimti sprendimą, pasikliaukite intuicija. Ji pakuždės teisingausią atsakymą.
Darbe didelių permainų žvaigždės nežada. Sėkmingas metas konsultuotis su juristais.
Liepą jautri vieta bus lytiniai organai ir krūtinės sritis. Gali paūmėti lėtinės ligos, atsinaujinti senos traumos. Taigi nenumokite ranka kad ir į menkus negalavimus, atlikite reikiamus tyrimus ir profilaktiškai pasitikrinkite sveikatą.
Meilės reikalai, deja, taip gerai nesiklostys, kaip norėtųsi. Jausitės nesuprasta partnerio, norėsite daugiau dėmesio. Neaštrinkite santykių ir augančios įtampos. Pagalvokite, ką darote ne taip. Pradėkite keistis, ir galbūt į gera pasikeis ir įtempti jūsų santykiai.
• Meilė 55 proc.
• Darbas 80 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 70 proc.

Šaulys
Štilis, tyla lyg prieš audrą. Jeigu nesiimsite nieko svarbaus ir aklai nerizikuosite, ji praeis pro šalį. Netinkamas metas kurti verslą, investuoti ar keisti darbą. Verslininkams patartina atnaujinti senus ryšius, pažintis. Visai tikėtina, kad pavyks sudaryti neblogą sandorį. Deja, nauji kontaktai nebus perspektyvūs.
Liepą pasistenkite daugiau dėmesio skirti artimiesiems, giminėms. Neatsisakykite padėti, nes jeigu santykiai buvo pašliję, pavyks juos pagerinti.
Palankus metas investuoti į save: pravartu tobulinti įgūdžius, keisti išvaizdą, atnaujinti garderobą. Tai suteiks jums pasitikėjimo, padės atkreipti aplinkinių dėmesį. Gal net vyro, į kurio pusę seniai krypsta akys ir širdis.
Liepą atidžiau rinkitės produktus, sveikiau maitinkitės ir nepersivalgykite, nes bus jautri tulžies pūslė. Jeigu pajusite neaiškius skausmus dešiniajame šone, vertėtų atlikti tyrimus, ar nėra akmenų. Geras metas pradėti laikytis dietos.
Meilė 70 proc.
• Darbas 55 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 70 proc.

Ožiaragis
Jausite nostalgiją gimtosioms vietoms, norėsis aplankyti tėviškę ar senus draugus, seniai lankytas ir jums svarbias vietas. Taip ir padarykite.
Liepa – puikus metas statybininkams, agronomams, ūkininkams, gamtininkams – visiems, kurių veikla susijusi su žeme, gamta. Nesistebėkite, kad kils ūpas atlikti remontą, gražinti gyvenamąją aplinką, švarinti namus, kapstytis sode ar darže. Kadangi karjerai laikas ne pats tinkamiausias, užsiimkite širdžiai miela veikla. Sportuokite, ypač tinka žaisti tenisą, plaukioti – tai suteiks energijos ir pakels nuotaiką.
Neužsidarykite tarp keturių sienų, bendraukite su jums patinkančiais žmonėmis, antraip įpulsite į apatiją ir melancholiją. Be to, kuo daugiau rodysitės viešumoje, tuo didesnė tikimybė sutikti svajonių princą. Ištekėjusioms šio ženklo atstovėms didelių permainų meilės srityje žvaigždės nežada.
• Meilė 60 proc.
• Darbas 70 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 85 proc.

Vandenis
Jei netingėsite ir nesėdėsite sudėjusi rankų, visas problemas ir svarbius reikalus pavyks sutvarkyti per trumpą laiką. Svarbiausia – nepalikite nieko savieigai, atsakingai planuokite ir veikite, antraip viskas gali pakrypti jums nenaudinga linkme.
Liepa sėkminga matematikams, informatikams, fizikams – visiems, kurių veikla susijusi su tiksliaisiais mokslais ir logika.
Meilės fronte laukia naujos pažintys, aistringas romanas, bet tai prie gero neprives. Venkite nesantuokinių slaptų meilės ryšių, nes galite pakenkti reputacijai ir sugriauti šeimą.
Sveikata nesiskųsite, tik labiau pasaugokite kojas, nes šį mėnesį bus didesnė traumų tikimybė. Jeigu vykstate į tolimą kelionę, žadate kopti į kalnus ar mėgstate ekstremalias pramogas, būtinai apsidrauskite sveikatą nuo nelaimingų įvykių.
• Meilė 80 proc.
• Darbas 85 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 90 proc.

Žuvys
Fortūna šypsosis tiems, kurių veikla susijusi su šokiais, gyvūnais. Sėkmingas metas ir žvejams, medžiotojams. Jeigu jūsų partneris yra aistringas žvejys, galite jam palaikyti kompaniją.
Šį mėnesį neverta eikvoti energijos siekiant karjeros aukštumų, nes žvaigždės tam nepalankios. Stigs energijos – tausokite jėgas ir nepersidirbkite. Juolab kad labai vilios pramogos, norėsis pasilinksminti su draugais. Jei planuojate atostogas, liepa tam yra idealiausias metas. Žvaigždės bus palankios tolimoms kelionėms, žygiams. Tik pasirūpinkite gera avalyne, nes jautri vieta bus kojos, taip pat riešai. Galimi uždegimai, traumos – į kelionę pasiimkite vaistinėlę, elastinį tvarstį, tepalų nuo uždegimo ir skausmo.
Liepą Žuvų ženklo atstovių laukia romantiški nuotykiai. Jeigu esate ištekėjusi, gali tekti aiškintis santykius su sutuoktiniu. Kadangi bus sunku suvaldyti emocijas, neskubėkite trenkti durimis. Kaip sakoma, rytas protingesnis už vakarą.
• Meilė 85 proc.
• Darbas 50 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 75 proc.

27-asis žurnalo „Ji“ numeris