Sužinokite, ką jūsų zodiako ženklui pranašauja žvaigždės pirmąjį vasaros mėnesį


Birželio horoskopas
Birželis žada būti gana harmoningas, ramus, nes jo netemdys nei Saulės, nei Mėnulio užtemimai. Bus dienų, palankių ir meilei, ir kūrybai, ir aktyviai veiklai.

Birželio 3-iąją Venera įeis į Vėžio ženklą ir jame išbus iki 27 dienos. Tai skatins emocionalumą, jautrumą, norėsis ramybės, intymumo. Šiuo metu taps svarbiausios šeimos vertybės, namai, vaikai. Daugiau dėmesio skirkite kurti jaukią namų aplinką ir gerus santykius, daugiau būkite gamtoje. Puikus metas ir meilei, vedyboms.
Nuo birželio 7 dienos, kai Neptūnas pradės judėti reversu, palanku keisti gyvenimo būdą, atsikratyti žalingų įpročių. Tai padaryti bus daug lengviau.
Per jaunatį, kuri prasidės 8 dieną, gali lengvai nutrūkti sėkmingai užsimezgę santykiai, išryškėti silpnybės, kilti nesusipratimų dėl partnerystės, verslo. Galimi skandalai, sukčiavimas dideliu mastu. Svarbu atskirti pelus nuo grūdų, nesivelti į nešvarius reikalus, nes gali nukentėti jūsų reputacija.
Nuo birželio 9-osios Juodasis Mėnulis pereis į Vėžio ženklą ir jame išbus iki kitų metų kovo 3 dienos. Tai gali paaštrinti santykius šeimoje, skatinti nepasitikėjimo, nesaugumo jausmą. Taip pat išprovokuoti kitas problemas, susijusias su namais. Patartina elgtis atsargiau, neskubinti įvykių. Venkite konfliktų ir į viską stenkitės reaguoti ramiau.
Birželio 18–21 dienomis nepatartina aiškintis santykių su kolegomis, viršininku, nes šiuo metu gali netikėtai kilti konfliktų, nesusipratimų. Atidžiau pildykite dokumentus, nesivelkite į ginčus.
Nuo birželio 15 iki 27 dienos ypač palankus laikas menininkams, kūrėjams, prekybininkams, amatininkams. Taip pat bus lengvai užmegzti naujus verslo ar asmeninius santykius.
Kadangi Saulės jungtis su Juoduoju Mėnuliu bus Vėžio ženkle, birželio 21–24 dienomis būkite atsargesni su ugnimi ir vandeniu. Ypač švęsdami Jonines, kai šokinėsite per laužą ar maudysitės vandens telkiniuose. Didesnė traumų ir kitokių pavojų tikimybė. Tomis dienomis gali kilti nesutarimų šeimoje, darbe, nes bus sunku suvaldyti emocijas, išsaugoti ramybę. Nepulkite į kraštutinumus ir nepriimkite skubotų sprendimų.
Nuo birželio 26 dienos nepalankus metas kolektyvinei veiklai, pristatyti planus, idėjas, skirti susitikimus – sunkiau seksis rasti bendrą kalbą, bendrauti. Atidžiau tikrinkite gautą informaciją, atsisakykite neperspektyvių santykių.
Mėnesio pabaiga bus gana gera. Venera, įėjusi į Liūto ženklą, kuriame išbus iki liepos 22-osios, skatins norą ilsėtis, pramogauti, mėgautis prabangaus gyvenimo malonumais. Nesiimkite nieko nauja ar svarbaus. Kadangi kils noras išlaidauti, nepaleiskite vėjais šeimos biudžeto ir atsakingiau elkitės su pinigais. Palankus metas meilei. Galite daug pasiekti pasitelkusi asmeninį žavesį, puoselėdama darnius ir gražius santykius.
Sėkmingiausios mėnesio dienos: 3, 5, 11, 13, 14, 15, 20, 28, 29.
Prasčiausios dienos: 6, 7, 8, 10, 16, 23, 24, 27.

Palankiausios dienos
Rimtiems darbams: 3, 5, 11, 13, 19, 20, 28, 29 d.
Kelionėms, atostogoms: 3, 5, 6, 12, 15, 20, 22, 28 d.
Meilei, vedyboms: 3, 11, 13, 14, 15, 22, 25, 28, 29 d.
Įsigyti nekilnojamojo turto: 3, 4, 5, 6, 11, 13, 20, 28 d.
Atnaujinti garderobą: 4, 5, 6, 9, 10, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 28 d.
Pakirpti plaukus, jeigu norite, kad greitai ataugtų: 3, 4, 5, 6, 7 d.
Dažyti plaukus, jeigu norite, kad kuo ilgiau nebluktų spalva: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 d.

Astrologo Vladimiro Azanovo prognozės (www.azanov.lt, tel. nr. 8 685 38 637)

Avinas
Šis mėnuo prabėgs it viena maloni akimirka, lydės gera nuotaika, kaip visada būsite energinga ir impulsyvi. Tik neperlenkite lazdos. Aviniškas užsispyrimas ne visada naudingas, kai kada gali pakišti koją.
Birželis – palankus metas siekti karjeros, ieškoti naujo darbo, užmegzti naujus santykius su verslo partneriais.
Avino ženklo atstovams patartina tobulinti užsienio kalbos įgūdžius, nes jų gali prireikti bendraujant tiek darbo, tiek asmeniniais reikalais.
Asmeniniame gyvenime galite pakliūti į meilės trikampį. Teks rinktis iš dviejų partnerių, tačiau dėl to labai nesukite galvos. Jeigu neskubinsite įvykių, viskas išsispręs savaime.
Šį mėnesį venkite ekstremalaus sporto, nes yra didesnė traumų tikimybė. Ypač saugokite akis ir galvą.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 70 proc.

Jautis
Birželio pradžioje kraują kaitins emocijos, norėsis aiškintis santykius, ieškoti teisybės – nešvaistykite energijos vėjais ir beprasmiškai nekovokite su vėjo malūnais. Laikas tam nepalankus. Verčiau daugiau dėmesio skirkite namams ir šeimai, kurkite jaukią namų aplinką ir atmosferą. Šioje srityje galite pademonstruoti puikius gebėjimus, atsiskleis subtilus jūsų stiliaus pojūtis – tai jūsų sfera, kurioje jaučiatės it žuvis vandenyje.
Nors mėnuo nepalankus svarbiems darbams ir karjerai, save puikiai galite išreikšti ir keisdama įvaizdį. Atnaujintas garderobas padės atkreipti aplinkinių žvilgsnius.
Finansinė situacija nesikeis – nekeiskite krypties, tęskite tai, ką esate numačiusi.
O dėl sveikatos, labiau saugokite odą. Nepiktnaužiaukite saule, nes gali kilti alergija.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 70 proc.
• Sveikata 75 proc.

Dvyniai
Birželį galite nuveikti ir pasiekti tiek, kiek per visus metus. Šis mėnuo jums pats produktyviausias. Puikus laikas kilti karjeros laiptais, įsitvirtinti darbe ar rasti naują.
Jeigu iki šiol gyvenote pasyviai, geras metas pradėti sportuoti. Ypač tinka krepšinis, tinklinis – visos sporto rūšys su kamuoliais.
Būkite atsargesnė prie vairo, nesėskite į automobilį išgėrusi alkoholio, nes gresia nemažos piniginės baudos. Be to, bus didesnė avarijų tikimybė.
Birželį jūsų laukia tolimos kelionės darbo ar verslo reikalais. Neatidėliokite jų, nes dabar viskas puikiai seksis. Taip pat palanku įsigyti nekilnojamojo turto, investuoti.
Silpna vieta bus pečių juosta, nugara ir rankos – labiau pasaugokite.
Asmeniniame gyvenime didelių permainų žvaigždės nežada – palikite viską taip, kaip yra.
• Meilė 75 proc.
• Darbas 100 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 65 proc.

Vėžys
Būsite panirusi į meilės fantazijas, trokšite įsimylėti, patikti, suvilioti. Deja, ne visi jūsų norai šį mėnesį pildysis. Nors svajoti naudinga, kaip žinia, mintimis pritraukiame įvykius, šiuo metu daugiau laimėsite, jei lavinsite įgūdžius, lankysite tobulinimosi kursus. Ateityje jums to labai prireiks.
Įtampą ir stresą padės nuslopinti trumpos atostogos, išvykos į gamtą. Rinkitės Lietuvos kurortus, nes tolimoms kelionėms laikas nepalankus.
Birželį būsite labai emocinga, erzins net smulkmenos, todėl stenkitės mažiau bendrauti, nesiaiškinkite santykių su artimaisiais, venkite konfliktų – galite rimtai susipykti su jums brangiais žmonėmis. Beje, drąsiai galite prašyti paaukštinimo ar didesnio atlyginimo.
Šį mėnesį bus ypač jautri oda. Venkite produktų, kurie gali sukelti alergiją, nepiktnaudžiaukite saule, kitaip neišvengsite vizito pas odos ligų gydytoją.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 75 proc.
• Pinigai 90 proc.
• Sveikata 80 proc.

Liūtas
Jau seniai ramybės neduoda mintys apie atostogas, norisi pabėgti nuo rutinos ir kasdienybės, ištrūkti kur nors pailsėti. Ir jums tai pavyks. Kadangi bus didesnė traumų tikimybė, nepatartina vykti į kalnus. Verčiau rinkitės poilsį prie vandens.
Šį mėnesį pramogos, teatras, pasilinksminimai teiks didžiulį malonumą. Neužsidarykite tarp keturių sienų ir mažiau sukite galvą dėl nebaigtų ar laukiančių darbų. Po atostogų jausitės energingesnė ir nuveiksite kur kas daugiau.
Finansiniai reikalai birželį nei pablogės, nei pagerės. Netinkamas metas investuoti. Tiesa, gali tekti pakratyti piniginę tenkinant savo vaikų poreikius – jie bus didesni nei įprastai.
Liūto ženklo atstovams nepatartina ilgai būti saulėje, nes gali kilti odos alergija.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 55 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 75 proc.

Mergelė
Po truputį įsilinguosite po gilaus sąstingio. Kelionės, naujos pažintys, vaikščiojimas po parduotuves taps pagrindiniu rūpesčiu birželį. Puikus metas atnaujinti garderobą ir pakeisti įvaizdį.
Mergelėms šį mėnesį negalima niekur skubėti. Neviršykite greičio, nes yra didesnė traumų tikimybė. Taip pat atidžiau mėgaukitės pilvo džiaugsmais – galimas apsinuodijimas maistu.
Birželis jums ne pats palankiausias mėnuo siekti karjeros. Nepradėkite nieko nauja. Tačiau tinka įsigyti antikvarinių, prabangos daiktų.
Meilės „fronte“ žvaigždės nepranašauja stulbinamų romantiškų nuotykių, vis dėlto, jei tikėsite stebuklais, jie įvyks.
Finansiniai reikalai be jokių permainų. Būkite rami, badauti tikrai neteks.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 75 proc.
• Pinigai 60 proc.
• Sveikata 80 proc.

Svarstyklės
Birželį būsite įsitempusi it styga. Atsipalaiduoti ir nusiraminti padės muzika, šokiai, širdžiai mielas, su menu susijęs pomėgis.
Jeigu sumanysite keliauti, pasirinkite patogią avalynę, nes stuburas ir pėdos bus itin jautrios vietos. Labai tiktų plaukioti, minti dviračio pedalus.
Šį mėnesį galite save palepinti ir įsigyti naujų drabužių. Jeigu norisi tamsių spalvų, aprangą pagyvinkite raudonos, mėlynos ar žalios spalvos aksesuarais. Ryškus šalikėlis, diržas, rankinė ar papuošalai praskaidrins nuotaiką.
Asmeniniame gyvenime viskas tekės ramia vaga – žvaigždės nežada jokių audrų, sulauksite moralinio palaikymo iš antrosios pusės. Jeigu esate viena ir ieškote sielai artimo žmogaus, reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Nevenkite susibūrimų, galbūt draugų vakarėlyje sutiksite savo svajonių princą.
• Meilė 70 proc.
• Darbas 65 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 90 proc.

Skorpionas
Įtemptas, užsitęsęs sąstingio periodas pamažu baigiasi. Prasideda naujas ir veržlus etapas. Birželį pradėsite rašyti naują tuščią lapą. Nebijokite atsigręžkite į praeitį, permąstyti įvykius, kad nekartotumėte tų pačių klaidų.
Šį mėnesį patartina imtis darbų, kurie seniau strigo ir stovėjo vietoje. Vadovaukitės devizu: „Tam atėjo laikas!“ Neatsisakykite draugų, senų pažįstamų pagalbos, nes jie gali padėti kylant karjeros laiptais, ieškant darbo.
Jums puikiai pavyks suderinti poilsį, pramogas su darbu. Būsite kaip niekada energinga, pasiruošusi nuversti kalnus.
Birželį pasaugokite sveikatą, nepersišaldykite, nes bus jautrūs šlapimo takai, taip pat stuburas. Sportuodama pasirinkite tinkamą fizinį krūvį.
Meilės srityje nieko nauja. Nedėkite daug vilčių į naujas pažintis – bendravimas truks trumpai.
• Meilė 60 proc.
• Darbas 90 proc.
• Pinigai 80 proc.
• Sveikata 75 proc.

Šaulys
Birželis – laikas, kai naudingiau būtų sėdėti tyliai ir nekišti nosies ten, kur nereikia. Nepalanku sudaryti verslo sandorius, investuoti ar pradėti ką nors nauja. Jeigu įmanoma, visus svarbiausius darbus atidėkite kitam mėnesiui, nes galimi finansiniai nuostoliai.
Taigi be sąžinės graužaties galite išeiti atostogų. Patartina rinktis užsienio kurortus, išvykti kuo toliau nuo namų. Tai padės atsipalaiduoti ir bent trumpam užmiršti problemas, atitrūkti nuo nepabaigiamų darbų.
Silpna vieta bus plaučiai ir kepenys – nepiktnaudžiaukite riebiu maistu, alkoholiu ir kitais žalingais įpročiais.
Meilės reikaluose laukia nemažai intrigų. Galbūt paaiškės, kad jūsų antroji pusė buvo neištikima. Tik neskubėkite priimti sprendimų, ramiai įvertinkite situaciją ir santykių perspektyvas.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 60 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 80 proc.

Ožiaragis
Būsite dėmesio centre, lengvai bendrausite ir rasite kalbą su aplinkiniais. Geriausiai seksis tie darbai ir sumanymai, kuriems rengėtės iš anksto. Ypač geras laikas po šiuo ženklu gimusiems politikams, vadybininkams – visur degs žalia šviesa.
Deja, to paties negalima pasakyti apie meilės reikalus. Asmeniniame gyvenime – štilis. Nebus kada megzti romanų, nes būsite pasinėrusi į veiklą, rūpės karjera ar verslas.
Birželį labai jautrūs bus dantys ir dantenos – ne pats tinkamiausias laikas burnos priežiūros procedūroms, žandikaulio operacijoms. Taip pat labiau pasaugokite sąnarius, ypač kelių.
Dėl darbų gausos įtampą padės nuslopinti naminis gyvūnėlis. Jeigu jo dar neturite, įsigykite.
• Meilė 55 proc.
• Darbas 95 proc.
• Pinigai 85 proc.
• Sveikata 65 proc.

Vandenis
Birželis nežada didelių permainų, gyvenimas tekės sena vaga. O kad nuvytumėte nuobodulį, susikraukite lagaminą ir aplankykite tas vietas, į kurias norėjote nuvažiuoti, bet nerasdavote laiko. Galbūt seniai matėtės su svetur gyvenančiais gerais draugais, giminaičiais, nebuvote tėviškėje…
Šis mėnuo netinkamas aktyviai veiklai, karjerai. Jeigu tektų priimti svarbius sprendimus, pasikliaukite tik savimi. Iš šalies pagalbos nesitikėkite, be to, kitų patarimai gali būti savanaudiški.
Saugokite sveikatą, nepiktnaudžiaukite kava, nesinervinkite dėl smulkmenų – gali varginti padidėjęs kraujospūdis.
Meilės srityje irgi monotonija. Nors gal tai – kaip tik į gera? Turėsite laiko sau, savo pomėgiams, paskaitysite knygą, kurią seniai buvote atsivertusi.
• Meilė 65 proc.
• Darbas 50 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 75 proc.

Žuvys
Birželis – aktyvus ir sėkmingas metas. Daug planų, sumanymų, norisi daug ką nuveikti. Tiesa, kai kas mėgins kaišioti pagalius į ratus, bet nepasiduokite provokacijoms. Iš keblios situacijos išsisuksite, jei pasikliausite intuicija.
Šį mėnesį jūsų laukia daug audringų naujų pažinčių, meilės nuotykių. Visai tikėtina, kad sutiksite seną meilę, kuri, kaip sakoma, nerūdija. Arba keliai susikirs su klasės draugais, kurių nematėte šimtą metų. Neužsisklęskite – bendravimas atvers naujų perspektyvų, galbūt sulauksite naujo darbo pasiūlymo, gerų idėjų.
Žuvų ženklo atstovams reikėtų keisti gyvenimo būdą ir pradėti sveikiau maitintis, nes itin jautri bus kasa ir tulžies pūslė. Įtampą lengviau įveiksite lankydama jogą ar medituodama. Nepiktnaudžiaukite vaistais – gresia apsinuodyti, gali pasireikšti šalutinis poveikis.
• Meilė 95 proc.
• Darbas 80 proc.
• Pinigai 75 proc.
• Sveikata 60 proc.

Žurnalas „JI“ 2013m. birželio nr.