Sveikatą lemia žvaigždės


Astrologų teigimu, polinkį sirgti tam tikromis ligomis, kaip ir tam tikrus gyvenimo išbandymus atsinešame gimdami. Jei žinosite savo silpnąsias vietas, galėsite pakoreguoti karminę sveikatos „programą“.

Vladimiras Azanovas, astrologas, parapsichologas

Žmogus gimsta neatsitiktinai būtent tą, o ne kitą dieną. Tada, kai planetos išsirikiuoja tose vietose, kurios asmeniškai skirtos jam. Gimties momentu „įrašoma“ jo „programa“: polinkis sirgti tam tikromis ligomis, charakteris, temperamentas, gabumai, talentai, tam tikrus įvykiai. Todėl net tą pačią valandą gimusių dvynių gyvenimo „programos“ niekada nebūna vienodos, nes jie ateina į pasaulį skirtingu momentu – turi įtakos net sekundžių skirtumas. Ir tą programą, kaip ir tėvus bei gimimo datą, siela pasirenka pati prieš ateidama į šį pasaulį. Į motinos įsčias ji įsikūnija maždaug antro nėštumo mėnesio pabaigoje, nes laukia ar būsima mama neapsigalvos. Inkarnuoja tada, kai yra tirka, kad gims ir galės atlikti savo misiją šiame gyvenime. Todėl, neatsitiktinai iki to laiko dar leidžiama daryti abortą. O vėliau, vaisiaus sunaikinimas prilygsta gyvybės – sielos– sunaikinimui.
• Daugeliui kyla klausimas, kodėl vieniems skirti sunkūs išbandymai, sunkios ligos, o kiti per gyvenimą eina lengvai, be didelių kliūčių. Todėl kad veikia skirtingos karminės programos. Visus sunkumus, išbandymus mes atsinešame iš praėjusių gyvenimų. Siela ateina išsigryninti, atlikti savo pamokų. Jeigu praėjusiuose gyvenimuose buvote doras, geras žmogus, užsitarnavote gerą karmą ir šiame gyvenime jums gali būti duodama viskas lengvai, be didelių išbandymų: ir laimė, ir meilė, ir pinigai ar karjera. Arba priešingai.
• Vos kūdikiui gimus, jau pradeda veikti jo reinkarnacijos programa. Sudarius asmeninį horoskopą, galima matyti esminius jo gyvenimo lūžius, polinkį sirgti tam tikromis ligomis ir t. t. Asmeninį horoskopą palyginčiau su kelio spėjamaisiais ženklais. Matydami greitį ribojantį ženklą, juk pristabdome, nes žinome, kad antraip teks turėti reikalų su teisėtvarkos pareigūnais, mokėti baudą. O paisydami eismo taisyklių, atsakingai vairuodami galime išvengti visų nemalonumų ir nuobaudų. Taip ir gyvenime. Žinant savo silpnąsias vietas, saugojantis ir vengiant to, kas mums gali pakenkti, tą karminę programą įmanoma pakoreguoti, sušvelninti gresiančią situaciją. Ne paslaptis, kad valstybių vadovai turi savo asmeninius astrologus, kurie jiems sudaro asmeninius horoskopus. Tai jiems padeda mažiau daryti klaidų, tinkamai elgtis, sėkmingai valdyti, išvengti ar sušvelninti lemtingus įvykius.
• Ne veltui gimstame ne tik tam tikrą dieną ir valandą, net sekundę, bet ir tam tikroje šalyje. Juk kai mes sodiname augalą, parenkame jam tinkamiausią dirvą, kuroje jis galės tinkamai augti, žydėti. Persodintas į netinkamą žemę, augalas nuvysta arba mažiau mezga vaisių, žiedų. Taip ir žmogus. Daugelis dabar emigruoja į svečias šalis, tačiau toks pasirinkimas tinka ne visiems (tai galima nustatyti pagal asmeninį horoskopą). Jeigu bėgame nuo mums skirtų išbandymų, vadinasi, neišmokstame namų darbų. Neišmokę, negalime būti perkelti į aukštesnę klasę. Vadinasi, kitame gyvenime vėl kartosime kursą. Taigi ne visada išeitis nuo sunkmų bėgti. Juos reikia įveikti – įstengti plaukti prieš srovę. Tas pats ir dėl darbo, santykių. Jeigu pasirenkame nemielą, ne pagal savo pašaukimą ir duotybes, pritrūkstame saviraiškos, nesijaučiame laimingi. Jeigu tuokiamės ne iš meilės, o dėl pinigų, irgi laimės nebus. Ims kilti vidinis neapsitenkinimas, irzlumas, įtampa, o tai automatiškai sukels sveikatos problemų, pakenks santykiams. Todėl norint būti sveikiems, labai svarbu teisingai pasirinkti gyvenimo kryptį, partnerį, profesiją, nes viskas tarpusavyje susiję.
• Sveikatos būklę išduoda ir kūno ženklai, pavyzdžiui, apgamai, randai, dėmės. Įgimti byloja, kad praėjusiame gyvenime žmogus mirė nuo peilio dūrio ar kulkos, arba kad buvo pažeista jo dvasinė struktūra. Kai gimstame, ta pažymėta vieta sielai primena, kad patyrėme ar patys padarėme kažką bloga.
Būna, kad apgamai išnyksta savaime. Pagal tai, kokio amžiaus būnant jie dingsta, galime spręsti, kada žmogus mirė praėjusiame gyvenime. Jei išnyksta jau šiame gyvenime atsiradęs apgamas, tai rodo, kad mūsų energinė struktūra išsivalė, siela užsigydė žaizdas.
Naujas apgamas – naujos mūsų klaidos. Tai perspėja apie energinės struktūros pažeidimus. Tarkim, apgamas atsirado skrandžio zonoje, vadinasi, toje vietoje yra sutrikęs gyvybinės energijos tekėjimas. Reikia atkreipti ir profilaktiškai tikrintis, nes ilgainiui gali sutrikti to organo veikla.

Žurnalas „JI“ Nr. 48/2013 11.25 – 12.01
Lina Grinkevičienė