Tostas – taip pat kaip užkalbėjimas


Pasak parapsichologo Vladimiro Azanovo, mes kasdien atliekame maginius ritualus. Iš širdies pasakytas tostas, palinkėjimas geros dienos, sveikatos jau yra užkalbėjimas. „Iš tikrųjų minčių galia daug didesnė, nei įsivaizduojame. Tai, ką kasdien galvojame, planuojame, kuo tikime, „įsirašo“ mūsų pasąmonėje, energiniame lygmenyje. O jeigu informaciją siunčia patyręs magijos žinovas, poveikis dar stipresnis. Mes turime septynis energinius sluoksnius, t. y. dvasinius kūnus. Jeigu informacija „įsirašo“ visuose septyniuose, ji ima pildytis po kelių dienų, jei tik keliuose sluoksniuose, – po mėnesio ar dviejų. Tarkim, žmogus turėjo problemų darbe, nesisekė finansiniai reikalai, o kai viskas susitvarkė, jis apie tai pamiršo. Tačiau visa neigiama informacija, mintys („koks aš nevykėlis“, „kaip man blogai“) išliko. Po savaitės, mėnesio ar net kelių pasėta minties sėkla ima duoti vaisių: informaciją siunčia patyręs magijos žinovas, poveikis dar stipresnis. Mes turime septynis energinius sluoksnius, t. y. dvasinius kūnus. Jeigu informacija „įsirašo“ visuose septyniuose, ji ima pildytis po kelių dienų, jei tik keliuose sluoksniuose, – po mėnesio ar dviejų. Tarkim, žmogus turėjo problemų darbe, nesisekė finansiniai reikalai, o kai viskas susitvarkė, jis apie tai pamiršo. Tačiau visa neigiama informacija, mintys („koks aš nevykėlis“, „kaip man blogai“) išliko. Po savaitės, mėnesio ar net kelių pasėta minties sėkla ima duoti vaisių: žmogus nustemba, kodėl jį ėmė persekioti nesėkmės. Ta programa ima veikti. Arba atvirkščiai, jei mąstė teigiamai, netikėtai ima sektis: sulaukia naujo darbo pasiūlymo, draugų pagalbos ir pan. Mintimis ir žodžiais galime „programuoti“ ne tik save, bet ir produktus. Kodėl žmonės sako tostus?! Tai irgi yra informacijos perdavimas. Keldami šampano taurę, geromis mintimis jį „užkoduojame“. Per šventes, pastebėkite, visi būna pakylėti, geros nuotaikos, nes gauna pliūpsnį geros energijos.
Pavyzdžiui, prieš gerdami vandenį, galite mintyse jį užkalbėti, tarkim, kad būtų gera nuotaika, pagerėtų savijauta. Poveikis stebuklingas. Galite tuo įsitikinti patys, žinoma, jei tai darysite tvirtai tuo tikėdami ir to norėdami.

Didžiausią gydomąjį poveikį turi ne vaistai, o vanduo, kuriuo juos užsigeriame. Nes ligonis, nurydamas tabletę, yra įsitikinęs, kad jo savijauta pa-gerės. Ta informacija, kad ta- bletė padės geriau pasijusti, kad pasveiksiu, išlieka vandenyje. Mokslo įrodyta, kad vanduo geba sugerti ir perduoti informaciją. Todėl šventintas ar užkalbėtas vanduo – jokia mistika. Labai gerai informaciją sugeria ne tik vanduo, bet ir druska, duona, alkoholis, medus, įvairūs skysčiai. Juos taip pat galima lengvai užkalbėti. Jeigu žmona susipykusi su vyru verda sriubą ir mintyse keikia mylimąjį, suvalgęs tokios sriubos, žmogus gali net apsinuodyti. Ne veltui sakoma, kad su meile pagamintas maistas skanesnis. Kartą užkalbėjau vandenį, kad šis kvepėtų vištiena. Mano katė, kuri mažai lakdavo, negalėjo atsitraukti nuo dubenėlio su vandeniu. Tai veikia“, – magijos paslaptis atskleidžia V. Azanovas.

Žurnalas „Ji“ Nr. 39/2010 09 27-10 03