Vasario horoskopas


Astrologai prognozuoja – kokioms veiklos sritims bus palankiausias vasaris. kokios dienos sėkmingiausios svarbiems darbams, kelionėms dienas. Kada geriausia tuoktis, stiprinti sveikatą ar tiesiog nepradėti nieko nauja.

Vladimiras Azanovas, astrologas, parapsichologas
Vasarį patartina būti taupesniems, neišlaidauti prabangos prekėms. Ypač reikėtų vengti stambių pirkinių, investicijų, nes vėliau dėl jų gali tekti gailėtis. Taigi jei planuojate įsigyti automobilį ar gyvenamąjį būstą, atidėkite tai vėlesniam laikui. Tačiau drąsiai galite pirkti smulkius pirkinius, pavyzdžiui, naują paveikslėlį, kilimėlį, žvakidę ar kitas interjero smulkmenas.
Vasarį bus jautresnis ir pažeidžiamesnis stuburas. Tad pasirinktie tinkamą fizinį krūvį sportuodama, nenešiokite sunkių nešulių. Patikėkite juos savo antrajai pusei, juk stiprioji lytis ir skirta padėti moterims! Avėdamos aukštakulnius, stenkitės nepaslysti, nes net menka trauma gali sukelti rimtų stuburo pažeidimų.

Avino ženklo atstovai iki vasario 20 dienos jausis lyderiais, bus kupini idėjų. Tinkamas metas atnaujinti ar pagražinti namus, skirti laiko grožio ir sveikatinimo procedūroms (puikiai veiks masažas). Taip pat galite taikytis, gerinti santykius – tai seksis kur kas lengviau.

Jaučiui vasarį reikėtų daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai, kūno tobulinimui. Puikus metas pradėti laikytis dietos, sportuoti, bet ne badauti. Stenkitės nebūti viena, nes vienatvė jus veiks neigiamai, skatins liūdnas mintis. Jeigu neturite gerų draugų, bendraminčių, įsigykite mielą augintinį.

Dvyniams vasaris tinkamas trumpoms kelionėms, kaupti informaciją, intelektualiai pramogauti, pavyzdžiui apsilankyti teatre, parodoje. Būkite atidesnė prie vairo. Prieš vykdama, pasirūpinkite, kad automobilio bakas būtų pilnas, turėkite atsarginį ratą – maža kas.

Vėžiui reikėtų atitrūkti nuo darbų ir daugiau dėmesio skirti šeimai. Palepinkite artimuosius nauju patiekalu, dėmesiu – jūsų pastangos bus įvertintos, sulauksite komplimentų. Šį mėnesį tinka atnaujinti ir pagražinti namus (perstatykite baldus, įsigykite jaukumo teikiančių interjero detalių).

Liūtui vasarį atsivers perspektyvų darbe. Galbūt paaukštins, padidins atlyginimą, jeigu, žinoma, stengsitės ir būsite to verta. Daugiau dėmesio skirkite ikimokyklinio amžiaus vaikams. Drauge nueikite į kultūrinius renginius, lavinkite savo atžalą. Jai bus ypač svarbus jūsų buvimas šalia. Nesistebėkite, jei atrasite užslėptų pomėgių, pavyzdžiui, fotografijai ar kitoms meno sritims.

Mergelė turėtų labiau pasirūpinti sveikata. Nenumokite ranka net ir į nedidelius negalavimus. Vasarį ypač tinka pradėti sportuoti, lankyti baseiną, pasigarinti pirtyje, t. y. palaikyti puikią fizinę formą.

Svarstykles šį mėnesį gali aplankyti nauja meilė, sėkmė partnerystėje. Taip pat perspektyvų nušvis ir karjeros srityje. Galbūt sulauksite geresnio darbo pasiūlymo ir pan. Seksis atlikti net tuos darbus, kurie anksčiau strigo. Vasarį galite daug nuveikti.

Skorpionui vasaris – permainų pradžia. Nors mėnuo bus gana įtemptas, gali būti sunkiau nei visada kurti kažką nauja, tačiau tai – ir naujų perspektyvų metas. Jei nesiseka, stenkitės nepulti į paniką, viską ramiai apgalvokite, ką darote ne taip, ką reikėtų keisti – bus lengviau suvokti savo klaidas. Gali tekti grįžti prie senų projektų, veiklos, sutikti senų draugų, kurie kažką pasiūlys.

Šauliui vasaris labai sėkmingas. Būsite atvira naujoms idėjoms, kontaktams. Tinkamas metas sudaryti sutartis su užsienio partneriais, plėtoti verslą ar imtis kažko nauja: steigti savo firmą, ieškoti naujo darbo ir pan. Tai – palankus metas įgyvendinti visus net nerealistiškiausius sumanymus.

Ožiaragiui vasaris – apsisprendimų ir išbandymų metas, kur link pasuksiu. Šį mėnesį aplinkybės vers apsispręsti, ar norite būti balta varna, ar?.. Ką reikia keisti gyvenime. Didžiausi iššūkiai laukia tų žmonių, kurių veikla susijusi su politika, menu, ekonomika.

Vandenis vasarį gali leistis į netolimas ir trumpas keliones – sveika būtų pakeisti aplinką. atsipalaiduokite ir džiaukitės gyvenimu, nes jums degs žalia šviesa – fortūna pažers didelių galimybių. Tik vertėtų suvaldyti impulsyvumą, nes jūsų ne vietoje ir ne laiku demonstruojamos emocijos gali sukelti partnerio nepasitenkinimą. Jeigu santykiai nelabai klostosi, puikus metas juos sustiprinti.

Žuvų ženklo atstovams sėkmingas mėnuo, ypač menininkams. Galite drąsiai imtis naujų idėjų: rengti parodas, lankyti dvasinio ugdymo kursus, kurti planus. O jeigu su menu neturite nieko bendra, puikus metas pradėti lankyti šokių, muzikos būrelį ar kursus – atrasite užslėptų meninių polinkių. Vasarį ypač veiksmingai veiks įvairūs masažai, nuo celiulito taip pat. Galite skelbti karą ir antsvoriui – greičiau nei įprastai pajusite rezultatus.

Žurnalas „Ji“ Nr 5/2012 01 30-02 05