Žurnalas „Ji“ PANDEMIJOS PARKLUPDYTI. Kaip gyvensime toliau? DIDELĖS KRIZĖS NEIŠVENGSIME Astrologas, parapsichologas VLADIMIRAS AZANOVAS

Straipsniai

 

 

2020.04.29                                                                                        

Žurnalas „Ji“
NUMERIO TEMA

PANDEMIJOS PARKLUPDYTI.

Kaip gyvensime toliau?

 

Pandemijos apimtas pasaulis nuščiuvo, ritasi viruso sukelta finansinė krizė, kuri palies visus be išimties. Kada baigsis šis košmaras? O gal koronavirusas – tik visa ko pradžia? Kokios pasekmės mūsų laukia ir kaip jas sušvelninti, teiraujamės parapsichologų, astrologų ir kitų sričių žinovų.

Ištrauka iš žurnalo „Ji“

 

DIDELĖS KRIZĖS NEIŠVENGSIME

Astrologas, parapsichologas VLADIMIRAS AZANOVAS

Dar 2017 metais, analizuojant astrologines prognozes, buvo matyti, kad 2020-ųjų pradžioje laukia didelė krizė. Jau tada sakiau, deja, niekas tomis kalbomis netikėjo. Apie tai rašiau ir 2020-ųjų astrologiniame kalendoriuje, kurį su broliu rengėme gerokai anksčiau, prieš metus. Analizavome, kodėl ir kas sukels sudėtingą situaciją Žiurkės metais. Šis gyvūnas – iš rytų, todėl europiečiams jis yra nenuspėjamas, kaip ir įvykiai, kurie vyko prieš 12 metų: 2008-aisiais (irgi Žiurkės metais) visi išgyvenome ekonominę krizę ir chaosą, irgi žlugo verslai, prasidėjo nedarbo, sunkumų laikotarpis. Taigi dabar tai, ką rašiau astrologiniame kalendoriuje, pasitvirtino. Reikalingi tinkami sprendimai, kitaip… Žiurkė lyg ir žadėjo stabilumą, sėkmę. Į Žiurkės pažadus reikės pažvelgti kitu kampu. Visi neapgalvoti veiksmai sukels nemalonių situacijų laviną, todėl svarbu atidžiai atlikti visus namų darbus (ekonominius, fi nansinius, politinius). Situaciją sušvelnins anksčiau įgyta patirtis (2008 metų krizės pamokos) – nesinorės antrą kartą užlipti ant to paties grėblio. Kaip matome, buvo spėta padaryti didelį darbą, todėl pasekmės bus švelnesnės, nei galėjo būti. Vis dėlto didelės krizės neišvengsime, nes ji vyks ne šalies viduje, o pasauliniu mastu. Planetų paradas, kaip ir akcentavau kalendoriuje, tęsis nuo vasario iki gegužės. Ką tai reiškia? 12 metų ciklas kartojasi. Jupiterio planeta ateina stagnaciniu Ožiaragio ženklu, jis yra šaltas ir pragmatiškas. Saturnas šalia Jupiterio viską savo kelyje įšaldys, stabdys. Buvau akcentavęs, kad 2020-aisiais ateis ir iškils naujų asmenybių, naujų lyderių, kad jie darys stiprią įtaką daugeliui mūsų gyvenimo sferų. Vienoje pozicijoje išsirikiavusios didžiosios planetos – Saturnas, Jupiteris ir Plutonas – viską stato į savas vietas, mes nepajėgūs šių procesų kontroliuoti. Biologinio ginklo bumerangas Išanalizavus pasaulio įvykių krizių istoriją, matyti, kad šis virusas, kurį vadinu maru, atėjo iš toli. Tai rodo ir besileidžiantis Mėnulio mazgas Ožiaragyje.

1940–1944 metais per Antrąjį pasaulinį karą japonai panaudojo biologinį ginklą – užpuolė 11 Kinijos apskrities miestų. Buvo užkrėstas ir Uhano regionas. Daug žmonių mirė. Šis biologinis ginklas, pažeidžiantis kvėpavimo takus, niekur nedingo – virusas mutavo ir įsitvirtino gamtoje, jo nešiotojais tapo gyvūnai (žuvys, paukščiai ir kt.). Pasekmes matome – paralyžiuotas visas pasaulis. Pusantrų metų nestabilumo Jei žvelgtume iš astrologinės pusės, pastebėtume, kad dabartinis planetų paradas, išsirikiavęs it traukinys vienoje eilėje su Saule priešakyje, atneš nestabilumą. O Saturnas Ožiaragyje tą situaciją dvigubai sustiprins. Pažiūrėkite, naftos barelis krinta iki kritinės situacijos, žlunga verslai, didėja nedarbas. Tai skatina ekonominę krizę. Nepalankiausias bus rugpjūtis, o pats pikas, lūžis įvyks gruodį. Kai po sąstingio bandysime grįžti į normalias vėžes, sulauksime neįtikėtinai didelio kainų šuolio. Daug žmonių liks be darbo, bankrutuos įmonių, žlugs verslų. Tokia išlikimo kaina, nes, jei šalys nebūtų uždariusios sienų, jei nebūtų paskelbta pandemija, karantinas, pasekmės būtų gerokai liūdnesnės. Šis virusas niekur nedings – jis mutuos, prisitaikys ir cirkuliuos tarp mūsų, tačiau tapsime atsparesni jam. Po vasaros galimas naujas protrūkis, todėl net atšaukus karantiną nereikėtų prarasti budrumo. Vertėtų pataupyti ir racionaliai, be panikos kiekvienam stengtis paieškoti būdų, kaip susigrąžinti prarastą fi nansinį stabilumą ir gerovę, nes visa tai, kol galėsime lengviau atsikvėpti, gali užtrukti pusantrų metų.

Astrologas, parapsichologas VLADIMIRAS AZANOVAS

Tekstas L. Grinkevičienės

 

RU