jupiter

Vladimiras Azanovas

Parapsichologas, astrologas

Mano kelias

Kaip ir bet kuris vaikas, svajojau pamatyti tai, kas slypi už nematomos ribos. „Rožiniai akiniai“ ir šios mintys mane aplankė, kai buvau trečioje klasėje. Norėjau sužinoti, kas bus pašauktas prie lentos, sužinoti, ką galvoja mokytoja, ir visomis savo kūno dalelėmis priešinausi tam, ko nenorėjau . Po daugelio metų pradedi suprasti, kad viskas, kas tau nutinka, gali nutikti kiekvienam iš mūsų. Rožinės spalvos regėjimo akiniai išliko atmintyje, tačiau neišnyko iš gyvenimo. Po klinikinės mirties, kai norėjosi gyventi kitaip, prisiminimai grąžino mane į realybę. „Išgyvenk, o po to žiūrėsime “ – sukosi mano galvoje. Pirmosios pažintys su netradicine medicina, fitoterapija ir astrologija įvyko 1991 m. Tai tarsi perkūnija iš giedro dangaus. Šioje informacijoje buvo tiek daug naujo, nežinomo ir paslaptingo. Kartą, žvelgiau į dangų, ten, kur gali būti kitos civilizacijos.
Haliucinacijos ? – pagalvojau… bet ne. Visa tai mačiau savo akimis ir girdėjau savo ausimis : «  Žmonėms tu reikalingas, eik pas juos « Tarsi atsistotum akštyn kojom, o pasaulis lyg ir toks pat, kaip įprasta , bet kitoks : jautresnis ir subtilesnis.
Nieko daugiau, tik Kosmosas ir tu. Vienuma. Daug klausimų ir mažai atsakymų. Ir štai, 1991 metais kelionė į Kijevą. Vykau mokytis pas ezoterikos, parapsichologijos ir astrologijos meistrus. Turėjau puikius mokytojus. Per mėnesį laiko gautų žinių bagažas buvo toks didelis, kad prireikė dviejų metų joms įsisavinti. Tada supratau – tai kelias, kuris veda į pasveikimą ir tiesa, kuris gydo ir rodo kelią. Nuo to momento pažadėjau aukščiausioms kosmoso galioms: PADĖSIU ŽMONĖMS. Vėliau mokiausi astrologijos, taro kortų, fitoterapijos, parapsichologijos, magijos, aiškiaregystės mokslų. Kelionės į Rygą, Maskvą, vėl į Kijevą davė puikius rezultatus tolesniame mano darbe.

33 metai prabėgo tarsi viena akimirka, bet žinių troškulys neišnyko, noriu sužinoti vis daugiau ir daugiau, taip pat ir tobulėti.

LT