Astrologija

Konsultuoju įvairiais klausimais. Galima sudaryti horoskopą pagal pageidaujamą temą. Konsultacijų rūšis su aprašymais pateiktos žemiau.

Asmeninio horoskopo sudarymas: charakteris, profesija, finansinėa padėtis, santykiai su vaikais ir partneriais, sveikata, meilė. Jeigu Jus domina svarbūs gyvenimiški klausimai, ieškote atsakymų ir sprendimų į juos, tai asmeninis horoskopas, planetų išsidėstymas ir kaip jos susijusios tarpusavyje, padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų. Būtina konkretizuoti klausimus, kokiu tikslu sudaromas horoskopas ir ko iš jo tikitės? Bendras horoskopas – tai bendra viso gyvenimo programa. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, turite žinoti tikslią gimimo datą : metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, kur gimėte : šalis, miestas. Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Raštu horoskopo nesiunčiu. Mūsų pokalbį galima įsirašyti į diktofoną .

Vaiko horoskopo sudarymas: galima analizuoti sveikatą (silpnąsias ir stipriąsias puses), charakterio savybes, proto sugebėjimus, mokslus, sportinius ir meno gabumus, talentus ir galimybes. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė, gimimo data: metai, mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas (kuriame gimė). Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Raštu horoskopo nesiunčiu.Mūsų pokalbį galima įsirašyti į diktofoną.

Metinis horoskopas vadinasi Soliaras ,prasideda nuo gimtadienio ir daromas metams iki kito gimtadienio. Soliaras – Saulės tikslus grįžimas į tą patį laipsnį, kur buvo gimimo metu. Jis gali parodyti, koks astrologinis fonas formuojasi tais metais, kokios sritys bus veiksmingos. Turiu žinoti Jūsų tikslias gimimo datas ( gimimo metai, mėnuo, diena, valanda, minutes (jeigu tai žinote),miestas kuriame gimėte). Parašykite kokiame mieste gyvenate. Galima bendrauti asmeniškai arba per „Skype“. Informacijos rastu nesiunčiu.

„Ekspres“ analizė: organų diagnostika, susirgimo priežasčių paieška, tinkamiausio laiko parinkimas operacijai. 

Medicininis horoskopas suteikia daug naudingos informacijos apie konkretaus žmogaus polinkį vienoms ar kitoms ligoms. Be to, medicininis horoskopas leidžia laiku nustatyti silpnas organizmo vietas ir laiku imtis profilaktinių priemonių, kad išvengti rimtų susirgimų. Duoda galimybę greitai ir efektyviai nustatyti žmogaus organizmo greičiausiai paveikiamas vietas.Medicininis horoskopas gali suteikti informacijos apie efektyviausius gydymo metodus. Liga yra tiesioginis signalas apie neteisingą planetų energijos naudojimą. Tam, kad sudaryti medicininį horoskopą, būtina žinoti gimimo datą:(metai, mėnuo, diena, valanda, minutės, miestas kuriame gimėte). Raštu horoskopo nesiunčiu. Galima su manimi susisiekti per Skype sutartą dieną ir valandą.

Nėštumo planavimas. Medicininės astrologijos pagalba, galima sužinoti, kokiomis dienomis galėtumėte pastoti, kad gimtų kūdikis. Sudaromas astrologinis pastojimui tinkamų dienų kalendorius vienerių metų laikotarpiui.Informacija pateikiama emailu.

Svarbu ne kur žmogus mokosi , o kur gaus darbą baigęs mokslus. Galima mokytis kur įmanoma, bet nedirbti pagal tą specialybę. Peržiūrimos visos individualaus horoskopo charakteristikos, kurioje sferoje gali save realizuoti ir turėti materialinį stabilumą.Horoskope dažnai nagrinėjamos kelios kryptys, pagal kurias galima daryti išvadas. Horoskopo pagalba, galime sužinoti kokia profesija ir koks darbas Jums labiausiai tinka. Jo dėka mes galime visa tai analizuoti. Parašykite, kokią specialybę pasirinkote ir kokį darbą norėtumėte dirbti. Ši informacija man padės išsiaiškinti ar Jūsų norai atitinka su Jūsų horoskopu. Reikalingi duomenys: Vardas, pavardė,gimimo data (metai,mėnuo, diena, valandos, minutės, miestas,kuriame gimėte. )

Žmogus turi žinoti į kurią šalį ruošiasi emigruoti. Sudaromas Jūsų horoskopas ir šalies, į kurią planuojate vykti, horoskopas. Jūsų horoskopas sujungiamas su šalies horoskopu, šitokiu būdu sudaromas emigracijos horoskopas. Matysime, ar galite toje šalyje gyventi, ar turėsite darbą, ar galėsite užsidirbti pinigų, kaip jūsų sveikata, ar toje šalyje būsite laimingas…

Pagal registracijos datą sudaromas įmonės horoskopas, pateikiamas teigiamas ir neigiamas planetų poveikis pelnui, klientų srautams, psichologinei kolektyvo būsenai.

Kuo jūs buvote praeitame gyvenime, karminės programos analizė ir esamos padėties problemų sprendimas

Pagal pagrindinių dešimties planetų tranzitus parenkamos sėkmingiausios dienos vedyboms,verslo pradžiai, sandoriams, kelionėms.

LT